صفحه 6 از 70 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 693

موضوع: درخواست CSQ برای همسر و یا فرزند

Junior Member

سلام
    خسته نباشید...
    سوالی داشتم از خدمت دوستان اگه ممکنه راهنماییم کنن
    من بعد از اقدام و دریافت فایل نامبر خدا بهم یک فرزند داد... حالا میخوام اضافش کنم.. ایمیل زدم و در جواب برام نوشتن که یک قطعه عکس گذرنامه ای ، بروزرسانی فرم تمکن مالی ، ترجمه شناسنامه و هزینه ... میخواستم ببینم اول که فرم جدید تمکن مالی از کجا بردارم .. بعدش هم هیچ فرم دیگهای نمیخوادفقط همین؟؟؟

ضمنا راهنماییم کنین چطور پرداخت کنم
    ویرایش توسط M1KE : March 9th, 2013 در ساعت 11:46 PM دلیل: ترکیب پست ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست csq برای همسر

کسی هست که به من لینک فرم اضافه شدن همسر به پروند رو بده هرچی میگردم پیدا نمیکنم...و لطفا بگید دقیقا کدوم قسمتش باید پر بشه...

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

سلام یکی از دوستانم موقع مصاحبه و اخذ CSQ مجرد بوده و جدیدا با فردی که پذیرش دانشگاه کبک و مجوز دولت کبک برای تحصیل یعنی CAQ داره ازدواج کرده. آیا دوستم که دارای CSQ هست میتونه به عنوان همراه با این خانم برای گرفتن ویزا به عنوان همراه فرد دانشجو اقدام کنه تا زودتر بره کبک؟؟ داشتن CSQ مشکلی برایش ایجاد نمیکنه؟؟ چه باید کرد که هر دو با هم زودتر برن کبک؟ چیزی نباید به اداره مهاجرت بگه که من دارم با این فرد از طریق دانشجویی زودتر میرم کبک؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي صنايع امير كبير

نقل قول نوشته اصلی توسط aria802 نمایش پست ها
    سلام یکی از دوستانم موقع مصاحبه و اخذ CSQ مجرد بوده و جدیدا با فردی که پذیرش دانشگاه کبک و مجوز دولت کبک برای تحصیل یعنی CAQ داره ازدواج کرده. آیا دوستم که دارای CSQ هست میتونه به عنوان همراه با این خانم برای گرفتن ویزا به عنوان همراه فرد دانشجو اقدام کنه تا زودتر بره کبک؟؟ داشتن CSQ مشکلی برایش ایجاد نمیکنه؟؟ چه باید کرد که هر دو با هم زودتر برن کبک؟ چیزی نباید به اداره مهاجرت بگه که من دارم با این فرد از طریق دانشجویی زودتر میرم کبک؟؟؟
    سلام دوست عزيز
    اگه ازدواج كردن مي بايست اطلاع بدهند تا csqجديد برايشون صادر بشه و اگر كسي الان اطلاع نده بدليل اينكه تاريخ ازدواج كه قبل از pr هست در سند ثبت ميشه به مشكل مي خوره و ضروريه كه اعلام بكنند . پروسه دانشجويي جدا از مهاجرت هستش .
    Quebec File Number: 23 Feb 2010
    Federal File Number: 06 Oct 2010
    My federal document has been transferred to Paris in 28 Feb 2013
    Medical soon

نقل قول نوشته اصلی توسط aria802 نمایش پست ها
    yes they can apply for a visa, although there is no guarantee
    F f n:2010-oct -update from Paris : May/13/2013- Update delivered on may 17 -
    Medical ; 4th of July 2013 - Med delivered to Paris July 12th, decision made ; Pas request 19th 2013

سلام دوستان لطفا راهنمايي فرماييد

مورد من يك مورد خاص است كه تا حالا مشابهش را تو فروم نديدم، من و نامزدم هر دو سي اس كيو داريم.و پرونده هر دو ما هم به پاريس منتقل شده.
    من ٣ نوامبر ٢٠١٠ و نامزدم ٨ ماه قبل از من ٣١ مارچ ٢٠١٠،
    به نظر شما اگر ما عقد رسمي بكنيم چه اتفاقي در مسير پرونده مان ميافته؟
    ١-امكان داره دوباره ما را براي مصاحبه بخواهن؟
    ٢-پرونده مان با تاخير بيشتري مواجه ميشه؟
    ٣-امكان داره زودتر انجام بشه؟
    ٤- امكان داره پرونده ها ادقام بشه؟ اگر چنين بشه فايل كدوممون مورد قبوله؟ فايل نامبر جديد صادر ميشه؟

لطفا اگر كسي با كيس مشابه مواجه شده و تجربه داره راهنمايي كنه.
    و در پايان نظرتون چيه ميل بزنم به سفارت قبل از هر گونه اقدامي با اونها مشورت كنم و بپرسم؟ چه متني بنويسم؟
    Aramex:10march2010 /// Q.file number:20apr2010
    Interview: 1nov2010 /// F.file number:3nov2010
    Medical:13 aug 2013///delivered: 22 aug 2013
    یک روز خوب پاییزی پایان 1308 روز انتظار.... pass request 8oct2013

Senior Member anthelion آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrsad79 نمایش پست ها

مورد من يك مورد خاص است كه تا حالا مشابهش را تو فروم نديدم، من و نامزدم هر دو سي اس كيو داريم.و پرونده هر دو ما هم به پاريس منتقل شده.
    ٤- امكان داره پرونده ها ادقام بشه؟ اگر چنين بشه فايل كدوممون مورد قبوله؟ فايل نامبر جديد صادر ميشه؟

و در پايان نظرتون چيه ميل بزنم به سفارت قبل از هر گونه اقدامي با اونها مشورت كنم و بپرسم؟ چه متني بنويسم؟
    چون هر دو پرونده دارید پس وضعیتتون خوبه.
    بهترین کار اینه که امتیازهاتون رو یک بار خانم مین و یک بار آقا مین جمع بزنید و هر کدوم امتیاز بیشتری دارید همون رو به عنوان پرونده مین نگه دارید و تقاضای ادغام دو پرونده رو بدید. باقیش رو خود دفتر مهاجرت احتمالا می دونه باید چه کار کنه. پرونده اصلی نگه داشته میشه و پرونده دیگه بسته میشه.
    اگه امتیازاتون به حد نصاب قبولی برسه و با توجه به این که هر دو مرحله گزینش کبک رو قبول شدید خیلی بعید به نظر میاد که دوباره به مصاحبه دعوت بشید اما در نهایت تصمیم گیرنده آفیسری است که مسئول پرونده شما میشه
    امکان زودتر انجام شدن کار تقریبا منتفی است اما چون پرونده دوباره بررسی میشه ممکنه یه تاخیر کوتاه در پروسه تون ایجاد بشه. فایل نامبر جدید هم صادر نخواهد شد. فایل نامبر کسی که مین است ملاک خواهد بود و فایل دیگر بسته خواهد شد.

در ضمن اگه از لحاظ امتیاز مشکلی وجود نداره بهتره فایلی که زودتر باز شده و جلوتر هست مین بشه تا در صف جلوتر باشه.
    شروع پروسه: اکتبر 2010 - CSQ: نوامبر 2012 - فایل نامبر فدرال: 12 فوریه 2013 - مدیکال: 18 فوریه 2014 - پاس ریکوئست اول می 2014 - پاس ریکوئست دوم 28 نوامبر 2014
    (رشته 6 امتیازی) -- ویزانما

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrsad79 نمایش پست ها

ما بعد از ازدواج با دفتر مونترال تماس گرفتیم و گام به گام به راهنمایی تلفنی عمل کردم و بدون مصاحبه دو تا سی اس کیو جدید گرفتیم به شما هم توصیه می کنم با هر جایی که الان مسئول صدور سی اس کیو ایرانی هاست تماس بگیرید و طبق راهنمایی آن ها عمل کنید.
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

ApplyAbroad Hero Eissa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - مخابرات

نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    ما بعد از ازدواج با دفتر مونترال تماس گرفتیم و گام به گام به راهنمایی تلفنی عمل کردم و بدون مصاحبه دو تا سی اس کیو جدید گرفتیم به شما هم توصیه می کنم با هر جایی که الان مسئول صدور سی اس کیو ایرانی هاست تماس بگیرید و طبق راهنمایی آن ها عمل کنید.
    چنانچه امکانش هست شرایط خودتون و مراحلی رو که انجام دادید رو در فروم توضیح میدید؟
    مصاحبه اول:2010/02/08 ،ف کبک:2010/05/27 ،مصاحبه دوم:2010/12/05 ،ف فدرال:2010/12/06
    انتقال به پاریس:2013/02/28 ،آپدیت:2013/05/22 ،دریافت توسط پاریس: 2013/05/27
    مدیکال:2013/06/27 ،دریافت توسط پاریس: 2013/07/08 ،پاس ریکوئست:2013/09/18 ،لندینگ در مونترآل: 2013/11/06

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

این روشی هست که من تابستان گذشته اقدام کردم و ممکن هست دچار تغییراتی شده باشه اما به طور خلاصه برای اضافه کردن هسر به پرونده به این شکل عمل کردم:
    همسر تمام مدارک را مثل یک متقاضی معمولی اماده می کنند،فقط در فرم هفت صفحه ای apply as: Accompanying spouse or de facto spouse را تیک می زنند. شما هم فرم تمکن مالی را با فرم اصلی پر می کنید، ترجمه جدید شناسنامه و سند ازدواج به همراه CSQ و مانی اردر ۱۵۲ دلاری و یک نامه که در ان نام و شماره پرونده کبک و فدرال ذکر شده را می گذارید که در نامه مساله ازدواج و درخواست اضافه شدن یک نفر به پرونده را توضیح می دهید و درخواست CSQ جدید می کنید، در ضمن در همه صفحات فرم ها بالای سمت راست شماره پرونده کبک را بنویسید ولی قسمت خاکستری صفحه اول را خالی بگذارید و در فرم خودتون عکس هر دو نفر را بگذارید اما در فرم همسر فقط عکس همسر، این مدارک را به این ادرس در کانادا بفرستید تا CSQ جدید برای شما صادر شود:

Direction de l'immigration économique – International
    Service Amérique du Nord, Maghreb et Moyen-Orient

Ministère de l'Immigration et des Communautés culturelles
    285, rue Notre-Dame Ouest, 4e étage
    Montréal (Québec) H2Y 1T8
    CANADA

تلفن :

0015148735760 داخلی 5 مال کبکه و داخلی 1 انگلیسی صحبت میکنه

آدرس اینترنتی :

http://www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/en/biq/damascus/reach.html
    بعد از دو ماه که CSQ جدید صادر شد با پست به دستتون میرسه و با CSQ جدید و دو مانی اردر ۴۹۰ و ۵۵۰ دلاری هزینه همسر و مدارک فدرال برای قسمت فدرال سفارت کانادا در سوریه(سیدنی یا آنکارا) پست می کنید و بعد از سه ماه یک نامه دریافت می کنید که در ان رسید مانی اردر هست.
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)