صفحه 61 از 70 نخستنخست ... 115152535455565758596061626364656667686970 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 693

موضوع: درخواست CSQ برای همسر و یا فرزند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست CSQ برای همسر

سلام به همه دوستان ...
    بچه ها من از آنکارا پاس رکوئست شدم ولی هنوز CSQ همسرم نیومده ...
    تو نامه پاس رکوئست هم نوشته که فقط 30 روز وقت دارید که پاسپورتون رو بیارید واسه ویزا...
    حالا باید چیکار کنم ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aligrand نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان ...
    بچه ها من از آنکارا پاس رکوئست شدم ولی هنوز CSQ همسرم نیومده ...
    تو نامه پاس رکوئست هم نوشته که فقط 30 روز وقت دارید که پاسپورتون رو بیارید واسه ویزا...
    حالا باید چیکار کنم ؟؟
    برای ویزا که csq نمیخواهد ویزا همسرتان هم امده؟( چطور بدون csq ویزا صادر کردن؟)

csq Quebec: october 2010, , pass request : 29 october 2013

Junior Member

دوستان عزیز من ایمیلی از مونترال گرفتم بعد از 5.5 ماه که درخواست CSQ جدید که برای همسرم دادم. تازه تو این مدت مصاحبه دوم رفتم و مدکال دادم. لطفا راهنمایی کنین این ایمیل یعنی چی؟؟!!!

Objet : Ajout de conjointe à une demande de sélection – Documents à transmettre

Monsieur,

Nous accusons réception des documents que vous nous avez transmis. Afin de nous permettre de procéder à l’ajout de votre conjointe à votre dossier de demande de sélection, vous devez nous faire parvenir à l’intérieur d’un délai de 90 jours suivant l’envoi de la présente lettre, à l’adresse indiquée dans le bas de cette page, votre Certificat de sélection du Québec (CSQ) (original) émis qui n’est plus valide puisque les conditions requises pour la délivrance de celui-ci ont cessé d’exister.

Vous devrez également nous faire parvenir, lors de cet envoi, tous les documents nécessaires pour mise à jour de votre dossier.

Si vous avez déjà entrepris vos démarches auprès du Gouvernement du Canada, vous devez l’aviser de ce délai de traitement.

Si vous ne nous transmettez pas les documents demandés dans un délai de 90 jours suivant cet envoi, nous conclurons que vous ne désirez plus donner suite à votre projet, et votre dossier sera fermé.

Nous vous remercions de l’intérêt que vous manifestez pour le Québec et nous vous prions d’accepter, Monsieur, nos salutations distinguées.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdique نمایش پست ها
    دوستان عزیز من ایمیلی از مونترال گرفتم بعد از 5.5 ماه که درخواست CSQ جدید که برای همسرم دادم. تازه تو این مدت مصاحبه دوم رفتم و مدکال دادم. لطفا راهنمایی کنین این ایمیل یعنی چی؟؟!!!

Objet : Ajout de conjointe à une demande de sélection – Documents à transmettre

Monsieur,
    .
    .
    .
    CSQ قبلی که به عنوان مجرد بودید را باید برایشان ارسال کنید همراه با این نامه
    شما امتیاز برای متاهل را دارید؟
    ویرایش توسط araliabadi : April 10th, 2014 در ساعت 04:41 PM دلیل: کوتاه کردن نقل قول

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    french literature

نقل قول نوشته اصلی توسط eb77 نمایش پست ها
    CSQ قبلی که به عنوان مجرد بودید را باید برایشان ارسال کنید همراه با این نامه
    شما امتیاز برای متاهل را دارید؟

باید اصل سی اس کیو قبلیتون رو بفرستید بهتره فرم تمکن مالی رو هم برای دو نفر بفرستید چون از ما برای اضافه کردن دخترم به پرونده خواستند
    تاريخ ارسال مدارك:July 2009 , فايل نامبر: September 2009 , مصاحبه: wave , فايل نامبر فدرال:April 2010 , نامه آپدیت July 2012 انتقال پرونده به پاریس: 2013/02/28 نامه آپدیت دوم (ویزا آفیس پاریس) َApril 2013 مديكال: sep 2013 پاس ریکوئست اول: 31/10/2013 که البته به دليل تولد فرزندم استفاده نكرديم و منتظر پاس ريكوءست دوم هستيم پاس ریکوئست دوم:21 july 2014

با سلام به همه دوستان
    امروز از کبک برای من یک میل اومد مبنی بر اینکه همسرم رو به پرونده ی من اضافه کردند البته بعد از 5 ماه. الان سوال من اینه که اگر مصاحبه ای در کار بود اعلام می کردند با این میل ؟ و در کل برای کسانی که این میل اومده بعدش چی میشه؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط mst_civil نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    امروز از کبک برای من یک میل اومد مبنی بر اینکه همسرم رو به پرونده ی من اضافه کردند البته بعد از 5 ماه. الان سوال من اینه که اگر مصاحبه ای در کار بود اعلام می کردند با این میل ؟ و در کل برای کسانی که این میل اومده بعدش چی میشه؟
    با تشکر
    این به این معنی است که پول را برداشتند بعدش نوبت بررسی اگر امتیاز کافی باشه روند سریعتر پیش میره و برایتان سی اس کیو جدید میاد

ممنون از جووابتون ، یعنی ممکنه ما رو به مصاحبه مجدد دعوت کنن؟ چقدر طول میکشه تا مشخص بشه؟؟؟؟

Junior Member

دوستان من نامه انتظارم مال 3 فوریه است و نزدیک مصاحبه حالا اگر ازدواج کنم به نظرتون چقدر پروندم عقب میفته؟دقیقا چه اتفاقی برا پرونده میفته؟

Junior Member

سلام دوستان. پدر من حدود دو سال پیش برای مهاجرت سرمایه گذاری اقدام کرد و در استانبول مصاحبه شد و پذیرفته شد .متاسفانه وکیلش بازی در آورد و هیچ خبری مبنی بر پرونده نداد تا اینکه 2 هفته پیش نامه ای به دست ما رسید از طرف اداره مهاجرت کبک که برای حدود 6 ماه پیشه .که در آن به ما اعلام شده که وکیل پدرم مورد قبول اداره مهاجرت نیست و تنها 2 ماه وقت داده شده است تا وکیل جدید معرفی کنیم تا پروسه را ادامه بدهیم که الان که نامه به دست ما رسیده حدود 4 ماه از مهلتی که داده بودند گذشته . ممنون می شم ما رو راهنمایی کنید که این نامه که دیر به ما رسیده حالا باید چیکار کنیم و به کجا ایمیل بزنیم ؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)