صفحه 64 از 70 نخستنخست ... 145455565758596061626364656667686970 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 693

موضوع: درخواست CSQ برای همسر و یا فرزند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of civil eng. Shiraz uni

پیش فرض پاسخ : درخواست CSQ برای همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط fakoori نمایش پست ها
    داشتم پست های این قسمت رو نگاه میکردم دیدم تقریبا همه جا گفتن اسپانسرشیپ بهتره. فقط نظر شخصی خودم رو میگم. تا جایی که میدونم برای اسپانسرشیب شما باید شرایطی داشته باشین، که شامل کار و یه سری جزئیات دیگه میشه. قسمت Sponsorship توی CIC رو بخونین. این زمانی که (اگه اشتباه نکنم حدود 18 ماه) توی سایتشون نوشته از تاریخیه که شما اون شرایط رو دارین و درخواست اسپانسر شدن برای همسر میکنین. پس در جریان باشین که زمان قبل از اون هم وجود داره. همینطور نگین یک سال. فکر نمیکنم کمتر از 2 سال بشه.

حالا با این اوصاف، شما دو سال از کسی که باهاش زندگی تشکیل دادین میخواین دور باشین؟ نگین برمیگردم ایران، چون شغلتون چی میشه؟ درآمدتون چی میشه؟ کاری با اون عده ی کمی که مشکل درآمد ندارن، ندارم. اکثرا ماها باید درآمدی هم داشته باشیم.

اگه کسی تجربه اسپانسرشیپ همسر رو داره، لطفا توضیح بده. مرسی
    سلام
    باید بگم که من هم وقتی بعد از مدیکال، ازدواج کردم همه بهم گفتن خیلیییییییییی کارت اشتباه بود و ریجکت میشی و از این حرف ها اما با اینکه همسر من مدرک زبان نداشت و من هم خودم نداشتم بعد از 5 ماه سی اس کیو صادر شد و مشکلی از این نظر نداشتیم اما برای اسپانسر شدن هم پروسه ی طولانی تری در پیش است و هم رابطتون را در ریسک قرار می دید.
    ممنون

Junior Member

سلام
    دوستان من دو ماه پیش مدارک همسرم رو فرستادم برای صدور CSQ دو نفره . الان داشتم پست ها رو می خوندم دیدم که جدیدا برای مدارک مهر برابر اصل لازمه. میخواستم بدونم من که اصل همه ترجمه ها رو فرستادم لازم بوده چیزی رو هم برابر اصل کنم یا نه ؟ اگر آره پرونده ریجکت میشه یا زمان میدن ؟‌ کسی تجربه ای داشته ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط payam_jovi2 نمایش پست ها
    دقیقا همینطوری شد
    سلام
    ببخشید یعنی مدارک فدرال و قبلا فرستادید با پست وبعداز اینکه csq اومد اسکن اونو فرستادید؟
    اسکن و میلکردید یا با پست فرستادید؟ نباید اصل csq را بفرستیم ؟

سپاس
    ارسال مدارک :25/8/2011- دریافت مدارک: 29/8/2011- 12 امتیازی--فرانسه3و3-انگلیسی 8و8-
    دریافت فایل نامبر:25 اكتبر توسط ميل، نامه ليست انتظار مصاحبه : 13 june، دعوت به مصاحبه :21 سپتامبر،قبولی در مصاحبه : 21 سپتامبر

Junior Member

سلام
    ببخشید میدونم که نباید سوال تکراری پرسید برای همین اکثر پست ها رو برای دریافت پاسخ خواندم و لی جوابنگرفتم.
    در مورد اضافهکردن فرزند تازه به دنیا آمده: همراه مدارک لازم باید سی اس کیو خودمون رو هم که قبلا صادر شده بفرستیم تا برامون سی اس کیو جدید صادر بشه؟ تو یک پستدیدم که نوشته باید بفرسیتیم اما من توی سایتهاییکه مدارک و گفته هیچ جا ندیدم که بگه سی اس کیو قدیمی خودتون رو هم همراه مدارکفرزند بفرستید .
    لطفا راهنماییم کنید چون باید به سرعت مدارک فرزندمونو برای کبک بفرستم
    سپاس
    ارسال مدارک :25/8/2011- دریافت مدارک: 29/8/2011- 12 امتیازی--فرانسه3و3-انگلیسی 8و8-
    دریافت فایل نامبر:25 اكتبر توسط ميل، نامه ليست انتظار مصاحبه : 13 june، دعوت به مصاحبه :21 سپتامبر،قبولی در مصاحبه : 21 سپتامبر

Junior Member

سلام حتما باید اصل csq را پست کنید وگرنه پرسه کاری شما با تاخیر انجام می شود

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط qubec2010 نمایش پست ها
    سلام حتما باید اصل csq را پست کنید وگرنه پرسه کاری شما با تاخیر انجام می شود
    جرا هيج كس جواب من رو نميده ،دوستاي عزيز لطفا به من كمك كنيد
    همسر من از طريق سرمايه كذاري اقدام كرده ٢٠١١ و ما ٣ ماه قبل درخواست csq داديم و 2 ماه بعد csq من صادر شد ،اما الان فقط مديكال همسرم اومده جقدر طول ميكشه فدرال هم براي من بفرسته و جواب بده ؟

Senior Member anthelion آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jeiran نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید میدونم که نباید سوال تکراری پرسید برای همین اکثر پست ها رو برای دریافت پاسخ خواندم و لی جوابنگرفتم.
    در مورد اضافهکردن فرزند تازه به دنیا آمده: همراه مدارک لازم باید سی اس کیو خودمون رو هم که قبلا صادر شده بفرستیم تا برامون سی اس کیو جدید صادر بشه؟ تو یک پستدیدم که نوشته باید بفرسیتیم اما من توی سایتهاییکه مدارک و گفته هیچ جا ندیدم که بگه سی اس کیو قدیمی خودتون رو هم همراه مدارکفرزند بفرستید .
    سپاس
    خیر دوست عزیز.
    برای صدور سی اس کیو فرزند نیازی نیست سی اس کیو خودتون رو بفرستید.
    این صریحا در نامه ای که ما از کبک دریافت کرده بودیم ذکر شده بود که تنها مدارک فرزندتون رو بفرستید و سی اس کیو خودتون رو نگه دارید.
    شروع پروسه: اکتبر 2010 - CSQ: نوامبر 2012 - فایل نامبر فدرال: 12 فوریه 2013 - مدیکال: 18 فوریه 2014 - پاس ریکوئست اول می 2014 - پاس ریکوئست دوم 28 نوامبر 2014
    (رشته 6 امتیازی) -- ویزانما

Junior Member

با سلام
    من پارسال آبان سي اس كيو گرفتم و بعد از ازدواج مدارك همسرمو اسفند ارسال و هزينه رو پرداخت كردم
    بعد از سه ماه تو خرداد ازمون اپديت خواستن و ما هم مداركو دوباره بعد از برابر اصل تو مرداد براشون فرستاديم . ديروز يك ايميل دريافت كردم كه دوباره ٢ اذر مارو به مصاحبه دعوت كردن ، ميخواستم بدونم كسي تجربه مصاحبه دوم داشته؟ مصاحبه درباره چي هست و ما چه مداركي رو بايد اماده كنيم ؟ ايا مثل مصاحبه اول من ميمونه يا كار ديگه اي باهامون دارن واقعا نگران شدم اگه كمك كنين تجربه هاتونو به من هم بدين خيلي ممنون ميشم
    پيشاپيش ممنونم
    ضمنا من مهندس مكانيك و خانومم مهندس برق هست و براي من مديكال هم اومد ولي من انجام ندادم

Junior Member

سلام
    كسي تجربه مشابه نداره يه راهنمايي بكنه؟ واقعا نگرانو سر در گمم نميدونم چيكار كنم مدارك خودمم دوباره اماده كنم يا فقط مدارك خانومم مهمه؟ امتياز از اول ميدن يا با امتيازاي قبلي من محاسبه مي كنن وضعيتو ؟ اگه كمكم كنين از اين وضعيت در بيام ممنون مي شم

نقل قول نوشته اصلی توسط jeiran نمایش پست ها
    سلام
    سپاس
    سلام من هم ١ ماهه كه بچه دار شدم و بايد csq براش صادر شه اما اصلأ نميدونم چه مداركى دقيقأ بايد بفرستم ، ميتونى لطفأ كمكم كني كه بايد چيكار كنم !!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)