صفحه 7 از 70 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 693

موضوع: درخواست CSQ برای همسر و یا فرزند

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نوشته اصلی توسط aria802

سلام یکی از دوستانم موقع مصاحبه و اخذ CSQ مجرد بوده و جدیدا با فردی که پذیرش دانشگاه کبک و مجوز دولت کبک برای تحصیل یعنی CAQ داره ازدواج کرده. آیا دوستم که دارای CSQ هست میتونه به عنوان همراه با این خانم برای گرفتن ویزا به عنوان همراه فرد دانشجو اقدام کنه تا زودتر بره کبک؟؟ داشتن CSQ مشکلی برایش ایجاد نمیکنه؟؟ چه باید کرد که هر دو با هم زودتر برن کبک؟ چیزی نباید به اداره مهاجرت بگه که من دارم با این فرد از طریق دانشجویی زودتر میرم کبک؟؟؟

سلام دوست عزيز
    اگه ازدواج كردن مي بايست اطلاع بدهند تا csqجديد برايشون صادر بشه و اگر كسي الان اطلاع نده بدليل اينكه تاريخ ازدواج كه قبل از pr هست در سند ثبت ميشه به مشكل مي خوره و ضروريه كه اعلام بكنند . پروسه دانشجويي جدا از مهاجرت هستش .

ممنون، پس واسه ویزای دانشجویی اقدام کنند . آیا به هنگام ارائه درخواست ویزای دانشجویی بهتره به سفارت بگویند که همسر همراه این خانم CSQ داره؟ به نفعشون هست یا ضرر؟ از نظر سفارت اشکال نداره اینهایی که قرار هست 2 سال دیگه با ویزای مهاحرتی برن قبلا از طریق دانشجویی رفتند در روند گرفتن pr مشکلی ایجاد نمشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    این روشی هست که من تابستان گذشته اقدام کردم و ممکن هست دچار تغییراتی شده باشه اما به طور خلاصه برای اضافه کردن هسر به پرونده به این شکل عمل کردم:
    همسر تمام مدارک را مثل یک متقاضی معمولی اماده می کنند،فقط در فرم هفت صفحه ای apply as: Accompanying spouse or de facto spouse را تیک می زنند. شما هم فرم تمکن مالی را با فرم اصلی پر می کنید، ترجمه جدید شناسنامه و سند ازدواج به همراه CSQ و مانی اردر ۱۵۲ دلاری و یک نامه که در ان نام و شماره پرونده کبک و فدرال ذکر شده را می گذارید که در نامه مساله ازدواج و درخواست اضافه شدن یک نفر به پرونده را توضیح می دهید و درخواست CSQ جدید می کنید، در ضمن در همه صفحات فرم ها بالای سمت راست شماره پرونده کبک را بنویسید ولی قسمت خاکستری صفحه اول را خالی بگذارید و در فرم خودتون عکس هر دو نفر را بگذارید اما در فرم همسر فقط عکس همسر، این مدارک را به این ادرس در کانادا بفرستید تا CSQ جدید برای شما صادر شود:

Direction de l'immigration économique – International
    Service Amérique du Nord, Maghreb et Moyen-Orient

Ministère de l'Immigration et des Communautés culturelles
    285, rue Notre-Dame Ouest, 4e étage
    Montréal (Québec) H2Y 1T8
    CANADA

تلفن :

0015148735760 داخلی 5 مال کبکه و داخلی 1 انگلیسی صحبت میکنه

آدرس اینترنتی :

http://www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/en/biq/damascus/reach.html
    بعد از دو ماه که CSQ جدید صادر شد با پست به دستتون میرسه و با CSQ جدید و دو مانی اردر ۴۹۰ و ۵۵۰ دلاری هزینه همسر و مدارک فدرال برای قسمت فدرال سفارت کانادا در سوریه(سیدنی یا آنکارا) پست می کنید و بعد از سه ماه یک نامه دریافت می کنید که در ان رسید مانی اردر هست.
    سلام
    با تشکر از اطلاعاتتون. آیا قبل از ارسال CSQ جدید، برای شما ایمیلی مبنی بر مصاحبه مجدد و یا فرستادن نمره زبان همسر ارسال شد؟

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

نقل قول نوشته اصلی توسط Beng نمایش پست ها
    سلام
    با تشکر از اطلاعاتتون. آیا قبل از ارسال CSQ جدید، برای شما ایمیلی مبنی بر مصاحبه مجدد و یا فرستادن نمره زبان همسر ارسال شد؟
    هیچ مصاحبه ای برگزار نشد و هیچ مدرکیم نخواستند، چون دیگه مدرکی هم نمونده بود که نفرستاده باشیم.تمام مدارک همسر مثل یک متقاضی که از اول می خواد تقاضا بده کامل بود.
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست CSQ برای همسر

هیچ ایمیلی هم براتون نفرستادند؟

Junior Member

بعد از سه ماه گذشتن از ارسال مدارک همسرم امروز این نامه را دریافت کردم:

Objet : Votre demande de certificat de sélection du Québec – Ajout de personne(s) à charge

Madame,

Nous confirmons l’ajout de votre conjoint à votre dossier. Vous recevrez par la poste l’accusé de réception attestant de la perception des frais afférents à l’étude de votre « Demande de certificat de sélection » du Québec.

Vous recevrez un courrier de notre part dès qu’une décision sera prise. De plus, si vous avez déjà entrepris vos démarches auprès du Gouvernement du Canada, vous devez l’aviser de ce délai. Pour connaître le délai actuel entre la réception d’une demande et l’entrevue de sélection, nous vous invitons à consulter l’adresse suivante :

http://www.immigration-quebec.gouv.q...et/delais.html

Nous vous remercions de votre intérêt pour le Québec et vous prions de recevoir, Madame, l’assurance de nos meilleurs sentiments.

به نظرتون منظورشون چیه؟ آیا نمره زیان و یا مصاحبه مجدد می خوان؟

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

هیچ ایمیلی هم براتون نفرستادند؟
    چرا اول یک ایمیل آمد که داریم روش کار می کنیم و بعد از چند روز با پست دو تا CSQ آمد.
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

Moderator
    alifasihy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - ساخت و تولید-Real esatate Orea Collage

بعد از سه ماه گذشتن از ارسال مدارک همسرم امروز این نامه را دریافت کردم:

Objet : Votre demande de certificat de sélection du Québec – Ajout de personne(s) à charge

Madame,

Nous confirmons l’ajout de votre conjoint à votre dossier. Vous recevrez par la poste l’accusé de réception attestant de la perception des frais afférents à l’étude de votre « Demande de certificat de sélection » du Québec.

Vous recevrez un courrier de notre part dès qu’une décision sera prise. De plus, si vous avez déjà entrepris vos démarches auprès du Gouvernement du Canada, vous devez l’aviser de ce délai. Pour connaître le délai actuel entre la réception d’une demande et l’entrevue de sélection, nous vous invitons à consulter l’adresse suivante :

http://www.immigration-quebec.gouv.q...et/delais.html

Nous vous remercions de votre intérêt pour le Québec et vous prions de recevoir, Madame, l’assurance de nos meilleurs sentiments.

به نظرتون منظورشون چیه؟ آیا نمره زیان و یا مصاحبه مجدد می خوان؟
    سلام اگر پست های صفحات قبل رو مطالعه میکردین برای من و دوستان دیگر هم این نامه اومده . این نامه فقط رسید دریافت مدارک شما هست و اینکه به زودی رسید دریافت مانی اردر شما رو هم با پست برا تون ارسال میکنند . این نامه برای من حدود 3 هفته بعد ازارسال مدارک اومد بعدش هم نامه در خواست کسری مدارک اومد که مدارک تحصیلی و شغلی خودم رو مجددا" خواسته بودن به اضافه یه مدرک زبان برای همسرم با 90 روز مهلت . که ارسال کردیم (البته برای مدرک زبان فقط نامه شرکت در آزمون رو فعلا" ارسال کردیم ) احتمالا" از شما هم مدرک زبان برای همسر بخوان

ApplyAbroad Hero Eissa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - مخابرات

دوستان

امکان داره از نفر اول مدرکی بخوان، مثل مدرک زبان. توی فرم سی اس کیو من فرانکوفن زده و اگر از من مدرک زبان بخوان که ....
    پروسه ی فدرال و مدیکال و ... تغییر میکنه؟

با تشکر
    مصاحبه اول:2010/02/08 ،ف کبک:2010/05/27 ،مصاحبه دوم:2010/12/05 ،ف فدرال:2010/12/06
    انتقال به پاریس:2013/02/28 ،آپدیت:2013/05/22 ،دریافت توسط پاریس: 2013/05/27
    مدیکال:2013/06/27 ،دریافت توسط پاریس: 2013/07/08 ،پاس ریکوئست:2013/09/18 ،لندینگ در مونترآل: 2013/11/06

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

با سلام
    می خواستم بدونم آیا بعد از صدور مدیکال یا ویزا هم می توتن همسر رو به پرونده اضافه کرد یا حتما باید قبل از مدیکال باشه؟ با تشکر
    ارسال مدارک :2010 26 aug .فايل نامبر : 2010 13 oct . مصاحبه و سي اس كيو : 20 juin 2012 فایل نامبر فدرال : 22 اوت 2012 و اضافه کردن همسر به پرونده : 2 جولای 2013 و مدیکال 27 سپتامبر و رسیدن مدیکال 19 اکتبر , صدور سی اس کیو جدید 22 نوامبر 2013 , پاس رکوئست :29 ژانویه 2014, لند در مونترال : 4 جون 2014

Junior Member

سلام به همه :

من و نامزدم هر دو فایل نامبر فدرال داریم..من رشته ام دیمند هست و فوریه 2013 فایل نامبر فدرال گرفتم.نامزدم 6 امتیازی هستش و جولای 2010 فایل نامبر فدرال گرفته ولی الان آمریکاست ..میخواستم بپرسم آیا ازدواج ما پروسه رو راحتتر میکنه یا طولانی تر ؟ آیا بهتره که صبر کنیم تا ویزا ی یکیمون بیاد ؟ اگر ازدواج کنیم من مین بشک بهتره یا ایشون ؟ کلا به نطر شما بهترین راه که ما سریعتر کنار هم باشیم چیه به نظرتون ؟
    یک دنیا ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)