صفحه 9 از 70 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 693

موضوع: درخواست CSQ برای همسر و یا فرزند

Moderator
    alifasihy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - ساخت و تولید-Real esatate Orea Collage

پیش فرض پاسخ : درخواست CSQ برای همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط gil77 نمایش پست ها
    نه جایی ننوشته متاسفانه. اما این تجربه شخصی یکی از دوستان نزدیکم و چند تا از افراد همین فروم هست . من خودم تا الان جرات ریسک کردن در این مورد رو نداشتم .بخصوص اگه با توجه به اجباری شدن مدرک لازم باشه خودم هم دوباره بفرستم .چون مدرک زبان من الان اکسپایر شده!! قدیمها بر اساس ادعای فرد و مصاحبه سطح زبان اعلام می شد. الان که طرف مدرک هم میفرسته باز ممکنه مصاحبه کنن. اما شخصا فکرمی کنم اگه کسی قراره با فردی که می خواد مهاجرت کنه ازدواج کنه باید به اندازه کافی انگیزه داشته باشه که مدارک رو فراهم کنه و صد البته یافتن همچین فردی هم در عمل کار آسونی نیست!
    در مورد ما فقط از همسرم مدرک زبان خواستند

بچه ها میخواستم بدونم تا حالا کسی پس از ازدواج به مصاحبه دوم دعوت شده؟؟؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط alifasihy نمایش پست ها
    در مورد ما فقط از همسرم مدرک زبان خواستند
    شما موفق شدین csq جدید بگیرین؟ الان آپدیت گرفتین؟
    ارسال مدارک:18aug2010 .. رشته 6 امتیازی -تاریخ مصاحبه و دریافتcsqی .....18mai 2012
    فایل نامبر فدرال ...18july2012 آپدیت ازپاریس:22april2013 مدیکال :20dec2013 پاس ریکویست: 30feb2014

Moderator
    alifasihy آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط gil77 نمایش پست ها
    شما موفق شدین csq جدید بگیرین؟ الان آپدیت گرفتین؟
    نه هنوز منتظرم . مدرک زبان رو دیر تر فرستادم هنوز csqهای جدید نیومده

Junior Member

سلام
    بعد از اضافه کردن همسر، چقدر طول کشید تا درخواست مدرک زبان کردند؟
    من 5 ماهه که مدارک همسرم رو فرستادم و رسید دریافت پول رو از طریق پست دریافت کردم ولی تا حالا هیچ خبری نه از درخواست مدرک زبان هست و نه سی اس کیو جدید. الان هم برام نامه آپدیت (برای مدیکال) اومده ، اصلا نمی دونم که باید چه کار کرد.
    اگه می تونید لطفا راهنماییم کنید.
    متشکرم

نه هنوز منتظرم . مدرک زبان رو دیر تر فرستادم هنوز csqهای جدید نیومده

Junior Member

من و همسرم هر 2 رشته هامون 12 امتیازی بوده و هر دو با حداکثر امتیاز سن و تجربه شغلی بودیم همسرم بعد از دریافتcsq منو به پروسه اضافه کرده may 2012 بعد از کلی فرستادن مدارک و ایرادات بیخود گرفتن انا از ما رو به مصاحبه مجدد دعوت کردن بعد از 1 سال .هیچ ذلیلی برای مصاحبه مجدد نبود چون از ما هیچ مدزک زبانی درخواست نشد ولی ما داریم مدرک TCFQ میبریم خلاصه اینو بگم 99 درصذ بعد اضافه شدن همسر به مصاحبه مجدد دعوت میشید

Moderator
    alifasihy آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Beng نمایش پست ها
    سلام
    بعد از اضافه کردن همسر، چقدر طول کشید تا درخواست مدرک زبان کردند؟
    من 5 ماهه که مدارک همسرم رو فرستادم و رسید دریافت پول رو از طریق پست دریافت کردم ولی تا حالا هیچ خبری نه از درخواست مدرک زبان هست و نه سی اس کیو جدید. الان هم برام نامه آپدیت (برای مدیکال) اومده ، اصلا نمی دونم که باید چه کار کرد.
    اگه می تونید لطفا راهنماییم کنید.
    متشکرم
    حدود 2 ماه بعد از دریافت مدارک اولیه نامه کسری مدارک و مدرک زبان اومد که 90 روز فرصت داده بود مدارک و مدرک زبان رو بفرستیم البته یا اصل مدرک زبان و یا گواهی شرکت در آزمون که تقریبا" پایان 90 روز گواهی شرکت در ازمون رو فرستادیم 15 روز بعدش هم اصل مدرک زبان رو فرستادم . دقیقا" 15 روز بعد از فرستادن مدرک زبان هم امروز ایمیل دادن که درخواست شما در حال بررسی است خبرتون میکنیم.
    حالا چی میخواد بشه نمیدونم ولی احتمال مصاحبه دوم خیلی کمه . در مورد شما و یا خود من در صورتی که فدرال آپدیت بخواد ( که میفرمایین از شما درخواست کرده ) کاری نمیشه کرد جز اینکه یه نامه بزنین به همراه مدارک مدارک ازدواج و اعلام کنید که ازدواج کردین و شرح بدین که برای همسرتون هم درخواست سی اس کیو کردین و هنوز جواب نیومده .
    پیشنهاد میکنم یه نامه پیگیری هم به مونترال بزنین ( حداقل فکس کنید ) . با این شرایط حتما" باید به آپدیت فدرال تو این فرصتی که داده یه جوابی بدین .
    شما لندینگ فی رو پرداخت کرده بودین یا نه ؟

Moderator
    alifasihy آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sasan84 نمایش پست ها
    من و همسرم هر 2 رشته هامون 12 امتیازی بوده و هر دو با حداکثر امتیاز سن و تجربه شغلی بودیم همسرم بعد از دریافتcsq منو به پروسه اضافه کرده may 2012 بعد از کلی فرستادن مدارک و ایرادات بیخود گرفتن انا از ما رو به مصاحبه مجدد دعوت کردن بعد از 1 سال .هیچ ذلیلی برای مصاحبه مجدد نبود چون از ما هیچ مدزک زبانی درخواست نشد ولی ما داریم مدرک TCFQ میبریم خلاصه اینو بگم 99 درصذ بعد اضافه شدن همسر به مصاحبه مجدد دعوت میشید
    سلام
    متاسفانه موارد تجربه دوستان در مورد اضافه کردن همسر به پرونده هم خیلی کمه هم خیلی با هم تفاوت دار تو 10-15 موردی که من دیدم شما دومین موردی هستین که به مصاحبه دعوت شدین تو همین تاپیک هم دوستی بودن که هیچی ازشون نخواستن و csq دوم رو رو صادر کردن ، مصاحبه دوم معمولا" برای برسی بیشتر مدارکی هست که شاید یه کمی بهشون شک دارن و برسی سطح زبان نفر دوم . اما نمیدونم وقتی میشه با مدرک زبان سطح زبان طرف رو سنجید چه آزاری داران که به مصاحبه دعوت میکنن . ولی احتمال دعوت به مصاحبه 99 درصد نیست .

Junior Member

حدود 2 ماه بعد از دریافت مدارک اولیه نامه کسری مدارک و مدرک زبان اومد که 90 روز فرصت داده بود مدارک و مدرک زبان رو بفرستیم البته یا اصل مدرک زبان و یا گواهی شرکت در آزمون که تقریبا" پایان 90 روز گواهی شرکت در ازمون رو فرستادیم 15 روز بعدش هم اصل مدرک زبان رو فرستادم . دقیقا" 15 روز بعد از فرستادن مدرک زبان هم امروز ایمیل دادن که درخواست شما در حال بررسی است خبرتون میکنیم.
    حالا چی میخواد بشه نمیدونم ولی احتمال مصاحبه دوم خیلی کمه . در مورد شما و یا خود من در صورتی که فدرال آپدیت بخواد ( که میفرمایین از شما درخواست کرده ) کاری نمیشه کرد جز اینکه یه نامه بزنین به همراه مدارک مدارک ازدواج و اعلام کنید که ازدواج کردین و شرح بدین که برای همسرتون هم درخواست سی اس کیو کردین و هنوز جواب نیومده .
    پیشنهاد میکنم یه نامه پیگیری هم به مونترال بزنین ( حداقل فکس کنید ) . با این شرایط حتما" باید به آپدیت فدرال تو این فرصتی که داده یه جوابی بدین .
    شما لندینگ فی رو پرداخت کرده بودین یا نه ؟
    مرسی از پاسخ شما.
    نه هنوز لندینگ فی رو پرداخت نکردم.

Moderator
    alifasihy آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Beng نمایش پست ها
    مرسی از پاسخ شما.
    نه هنوز لندینگ فی رو پرداخت نکردم.
    این نکته رو هم متوجه شدم که دوستانی لندینگ فی رو پرداخت نکرده بودن زود تر آپدیت گرفتن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)