صفحه 45 از 45 نخستنخست ... 3536373839404142434445
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 448 , از مجموع 448

موضوع: مهر و موم کردن ریز نمرات رسمی ترجمه شده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهر و موم کردن ریز نمرات رسمی ترجمه شده

نقل قول نوشته اصلی توسط azam000 نمایش پست ها
    دوستان کسی که دانشجوی سال دوم هست و به ریزنمرات رسمی ترجمه شده نیاز داره دقیقا باید چکار کنه؟
    دوست عزیز تا اونجایی که من اطلاع دارم برای دانشجو در حین تحصیل ریز نمرات رسمی مفهمومی نداره. ریز نمرات دوره ای رو میتونید از آموزش دریافت کنید و بعضی دارالترجمه ها براتون ترجمه میکنن.
    ریز نمرات رسمی فقط پس از فارغ التحصیلی و آزاد کردن مدرک اون مقطع صادر میشه.
    این پروسه ای بوده که خودم تجربه کردم.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medical laboratory Sciences

نقل قول نوشته اصلی توسط azam000 نمایش پست ها
    دوستان کسی که دانشجوی سال دوم هست و به ریزنمرات رسمی ترجمه شده نیاز داره دقیقا باید چکار کنه؟
    سلام. دوست عزیز هیچکس به شما تو سال دوم ریزنمره رسمی نمیده!
    شما باید کامل فارغ التحصیل بشید و تسویه حساب بکنید و اقدام کنید برای آزاد کردن و دریافت دانشنامه و ریزنمرات از طریق آموزش همون دانشگاه؛ خود این آزاد کردن مدرک بسته به اینکه کدوم دانشگاهید فرآیندش فرق میکنه و بسیار مفصله که باید برید تو فروم مربوطه به رشته و وزارت متبوع خودتون بخونید.
    بعد اینکه به هر نحوی تونستید مدارک و ریزنمرات رو آزاد کنید میبرید وزارت خونه اصلی (علوم / یا وزارت بهداشت) مهر تایید میزنه و بعدش میتونید بدید دارالترجمه رسمی وابسته به قوه قضاییه. بعد ترجمه هم دو تا مهر انگلیسی دادگستری و وزارت امورخارجه رو میزنن رو ترجمه شما و پلمپ میکنن. میشه مثل یه سند تایید شده به زبان انگلیسی...
    این میشه مدارک ترجمه شده رسمی که میتونید باهاش اپلای کنید برای هر مقصد تحصیلی یا کاری.
    ولی ماکزیمم چیزی که به شما الان بدن یه ریزنمره غیررسمی (Unoffical) هست که نمرات تایید شدتون تا الان رو داره. قابل ترجمه رسمی در این دارالترجمه ها نیست.. مگر اینکه دانشگاهای خاصی مثل شریف و تهران باشید که شاید (نه قطعا) خود اونها بهتون ریزنمرات غیررسمی به زبان انگلیسی بدن. وگرنه اگه فارسی بهتون بدن باید خودتون ترجمه کنید و به دانشگاه خارجی یا استاد خارجی هم بگید این مدارک غیررسمی و خودم ترجمه کردم.

Junior Member

سلام عذر میخام در بخش ددلاین پذیرش دانشگاهی به مورد زیر برخوردم.میخاستم بفهمم September admission منظور همون ترم پاییز هست و January admission همون ترم بهار؟ و May admission July admission چه ترم هایی رو مشخص میکنه؟
    • July 1 for September admission
    • November 1 for January admission
    • March 1 for May admission
    • May 1 for July admission

یعنی مثلا ددلاین واسه پاییز سال بعده 1 ژولای هست؟چجوری میشه ک اینقد دیره زمانه ددلاینش؟چون معمولا ددلاین ها اخر فوریه تموم میشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی دانشگاه اراک

سلام دوستان
    مدرک تحصیلی لیسانسم رو با پرداخت هزینه دارم آزاد میکنم (تقریبا 2 هفته دیگه میرسه دستم) و بعدش برای آزاد کردن مدرک ارشدم میخوام اقدام کنم. مرحله بعدی باید چکار کنم؟ ترجمه مدرکه یا بفرستم برای تایید؟ مدرک لیسانس و ارشد رو باید باهم بفرستم؟ چه کنم وقت کمتری صرف بشه ؟

Junior Member

سلام،
    در رابطه با ریز نمراتی که به صورت آنلاین دریافت میشه و بار کد داره میخواستم سوال بپرسم.
    این نوع ریزنمرات رو چند بار میشه استفاده کرد؟ آیا یکبار مصرف هستند؟ یعنی هر بارکد فقط یکبار قابل استفاده هست؟ (ریز نمرات از دانشگاه های خارج از ایران منظورم هست). این سوال رو بخاطر این پرسیدم ک الان تو سایت یه دانشگاهی جملات زیر رو دیدم:

Documents submitted by mail will not be returned. Do not send originals, as they will not be returned.

Junior Member

سلام دوستان، وقتتون بخیر.
    من یه سوال دارم، پاکتی که مهر و موم دانشگاه شهید چمران اهواز هستش چه شکلی باید باشه؟ من چند سال پیش گرفته بودم، تازگی ازش استفاده کردم، ولی قبولش نکردن. گفتن این پاکت چمران نیست!
    ممنون میشم راهنماییم کنین.

Junior Member

سلام
    واسه دانشگاهی که میگه ریزنمرات تو پاکت مهر وموم شده باید باشه،ریز نمراتی که توسط مترجم دادگستری ترجمه شده و مهر دادگستری داره و بعدش مهر وزارت خارجه هم داره رو قبول نمیکنن ؟
    حتما باید دانشگاه بفرسته ؟

Junior Member NooRii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری- گرایش حسابرسی- دانشگاه تخصصی علوم اقتصاد

سلام دوستان یه سوال داشتم برای مهر و موم کردن ترجمه ریز نمرات به کدوم بخش دانشگاه باید مراجعه کرد معمولا؟ بخش فارغ التحصیلان؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)