صفحه 11 از 45 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 448

موضوع: مهر و موم کردن ریز نمرات رسمی ترجمه شده

پیش فرض پاسخ : مهر و موم کردن ریز نمرات رسمی ترجمه شده

نقل قول نوشته اصلی توسط hashem.Zarafat نمایش پست ها
    سلام به همگی‌ دوستان

من یه مشکلی‌ دارم و اون هم اینه که در حال حاضر ریز نمرات ترجمه شده دورهٔ لیسانسم رو دارم، اما تو ایران نیستم که بتونم از دانشگاه مقصد (صنعتی اصفهان) پاکت نامه بگیرم. ترجمهٔ مدارکم رسمیه و می‌خوام تو یه پاکت بذارم و بفرستم. آیا به نظر شما مشکلی‌ پیش میاد؟

مرسی‌
    من فکر میکنم واسه کاندا بود به آقایی عمران مدارکشو مهروموم فرستاده بود قبول نمی کردن ازش، اون وقت شما میخوای...
    اگه بدی سفارت بهتره ولی اگه نشد ختما توضیح بده که به این دلیل میسر نیود و حتما درصورت پذیرش مدارک به صورت رسمی ارائه می شود

Senior Member sara123 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط siboo نمایش پست ها
    بیشتر دانشگاه قید کردن که باید مهروموم کنی پاکتو پس حتما باید بری...در ضمن کارمندای دانشگاه تا با چشم خودشون نبینن تو پاکت چی میزاری مهرش نمیکنن!
    فقط باید در پاکت را ببندن و مهر انگلیسی دانشگاه را بزنن و چسب روش بزنن؟ امضایی نمی خواد؟
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sara123 نمایش پست ها
    فقط باید در پاکت را ببندن و مهر انگلیسی دانشگاه را بزنن و چسب روش بزنن؟ امضایی نمی خواد؟
    به ما ریز نمره رو میدادن و خودمون میگذاشتیم تو پاکت و درشو میبستیم، بعد رو درشو مهر دانشگاه و invalid if opened میزدیم! هیچ کی‌ هم روی مهر چسب نمی‌زد و امضائی هم در کار نبود. هیچ مشکلی‌ هم پیش نیومد!
    لطفا نتایج پذیرش خود را در اینجا وارد کنید.
    با عرض پوزش از پاسخ دادن سوالات در پیام خصوصی معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط sara123 نمایش پست ها
    من ریز نمراتم رو تو دانشگاه که دادم برام مهر و موم کنن، رو در پاکت هم مهر زدن، هم امضا کردن و هم یه چسب روی مهر و امضا چسبوندن.
    این کاربر غیرفعال است!

Junior Member reza_moohebat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BS: Computer engineering (Azad university) MS:IT Management (Payame Noor, Tehran) To be continued

درباره دانشگاه پیام نور کسی اطلاعی داره؟ آیا باید به امور بین الملل این دانشگاه مراجعه بشه برای مهر و موم شدن مدارک؟ یا در دانشگاه محل تحصیل؟
    دوم اینکه امکان داره توصیه نامه های اساتید را هم با ریز نمرات کنار هم بکنیم تو پاکت؟
    Where there is a will, There is a Way

سلام بچه ها
    کسی می دونه که دانشنامه و ریز نمرات فارسی رو هم باید با انگلیسی ها مهر و موم کرد؟
    اصلا لازمه فارسی رو هم بفرستیم و اگه لازمه میشه کپیشو فرستاد ؟
    اخه دانشگاه که یک سری بیشتر نمیده...!

نقل قول نوشته اصلی توسط miss_persia نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    کسی می دونه که دانشنامه و ریز نمرات فارسی رو هم باید با انگلیسی ها مهر و موم کرد؟
    اصلا لازمه فارسی رو هم بفرستیم و اگه لازمه میشه کپیشو فرستاد ؟
    اخه دانشگاه که یک سری بیشتر نمیده...!

اونی که دانشگاه میده اصل مدرکته که میده دسته خودت به هیچ عنوان به هیچ جایی نباید پست بکنیش. ولی وقتی مدارکت رومیدی ترجمه خودشون کپی اون رو میگیرن و به ریزنمرات انگلیسی که مهر و موم شده متصل میکنند.

سلام.
    من ترجمه وتایید مدارکمو دارم ولی یکی از دانشگاهها گفته باید مهر و موم شده از طرف دانشگاه بیاد. میخواستم ببینم دانشگاه آزاد این کارو میکنه که خودش بفرسته؟ اگه آره باید کدوم قسمت ببرم؟
    ممنون میشم اگه زود جوابمو بدین.

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseini_m نمایش پست ها
    اونی که دانشگاه میده اصل مدرکته که میده دسته خودت به هیچ عنوان به هیچ جایی نباید پست بکنیش. ولی وقتی مدارکت رومیدی ترجمه خودشون کپی اون رو میگیرن و به ریزنمرات انگلیسی که مهر و موم شده متصل میکنند.
    آخه دانشگاه من خودش مدرک ترجمه شده هم بهم داد و ندادم دارالترجمه..... حالا باید خودم از مدارک فارسیم هم کپی بگیرم بفرستم؟ باید اونارم ببرم دانشگاه مهر و موم کنن؟

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

آقا میگ به جز ریز نمرات باید دانش نامه هم فرستاده بشه و بعد مهر و موم کنیم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)