صفحه 13 از 45 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 448

موضوع: مهر و موم کردن ریز نمرات رسمی ترجمه شده

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

پیش فرض پاسخ : مهر و موم کردن ریز نمرات رسمی ترجمه شده

من یه سوالی برام پیش اومده . این مدارک و ریز نمراتی که میفرستیم در صورتی که ریجکت بشیم چی میشن ؟ از بین می برنشون ؟ اونوقت اگه بخوایم ترم بعد یا سال بعدش برای همونجا دوباره اپلای کنیم نمیشه از همون قبلیا استفاده کنن ؟ آخه خیلی زور داره )
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

نقل قول نوشته اصلی توسط BehnoushHajian نمایش پست ها
    من یه سوالی برام پیش اومده . این مدارک و ریز نمراتی که میفرستیم در صورتی که ریجکت بشیم چی میشن ؟ از بین می برنشون ؟ اونوقت اگه بخوایم ترم بعد یا سال بعدش برای همونجا دوباره اپلای کنیم نمیشه از همون قبلیا استفاده کنن ؟ آخه خیلی زور داره )
    مدارکتون رو از بین نمی برن! فقط کافی هست دوباره Application Fee رو پرداخت کنید. البته توصیه نمیشه که همون دانشکده ای که ریجکتتون کرده دوباره اپلای کنید. تجربه دوستان میگه احتمالش خیلی پایین هست که پذیرش بدن... من حتی یک مورد هم دیدم که گفته بود اگر قبلا از یکی از دانشکده های دانشگاه ما ریجکت شدید اپلای نکنید!
    این کاربر غیرفعال است!

نقل قول نوشته اصلی توسط osroosh نمایش پست ها
    حق با شماست. تجربه من هم همین رو میگه. اگر اصل مدرک رو از دانشگاه گرفته باشیم میشه به ترجمه بدون پاکت دانشگاه اکتفا کرد. البته این رو اضافه کنم که دانشگاه های کانادا خیلی گیر هستن و همه چی رو با هم میخوان! ولی امریکا نه... از طرف دیگه بعضی از دانشگاه های داخلی هم بازی در میارن. مثلا دانشگاه ارشد من میگه نامه (ایمیل) از دانشگاه اونور بیارین که گفته تو پاکت باشه!!! علاوه بر اینها هفته پیش که من رفته بودم دفتر امور بین الملل دانشگاه، مسئولش کلی نامه استئلام دانشگاه های خارجی رو نشونم داد و گفت که معمولا اینکار رو انجام می دن. گفت اسکن مدارک رو می فرستن و حتی گاهی می پرسن که مثلا گوشه سمت راست و بالای مدرک یه چنین مهری خورده، این درسته یا نه!
    تورو خدا بیخیال.
    پس بگو کارشون فقط مدرک جمع کردن و چک کردن صحت یا عدم صحت مدارک دیگه.
    مام داریم میریم اونجا منشی دفتر چک کن مدارک بشیم.
    این دیگه خیلی ضایع هستش.دانشگاه ما که اصلا امور بین الملل نداره.از این چیزا بفرستن خودشون ضایع کردن.
    بی وقفه کار کن ........ توانایی و قابلیت کسب کن
    به دیگران کمک کن ....... و خوشبختی یعنی این
    آنگاه که در این راه لحظه ای خدا را فراموش نکرده باشی. (Please Press Ctrl+A)

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

مدارکتون رو از بین نمی برن! فقط کافی هست دوباره Application Fee رو پرداخت کنید. البته توصیه نمیشه که همون دانشکده ای که ریجکتتون کرده دوباره اپلای کنید. تجربه دوستان میگه احتمالش خیلی پایین هست که پذیرش بدن... من حتی یک مورد هم دیدم که گفته بود اگر قبلا از یکی از دانشکده های دانشگاه ما ریجکت شدید اپلای نکنید!
    اخه اینا خودشون بهم گفتن امسال دوباره حتما اپلای کن. استاده پارسال مشکل بودجه داشت نتونست دانشجو بگیره حالا بهم ایمیل زده میگه دوباره اپلای کن
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

نقل قول نوشته اصلی توسط BehnoushHajian نمایش پست ها
    اخه اینا خودشون بهم گفتن امسال دوباره حتما اپلای کن. استاده پارسال مشکل بودجه داشت نتونست دانشجو بگیره حالا بهم ایمیل زده میگه دوباره اپلای کن
    خوب این شکلیش رو من ندیده بودم! احتمالا نکته ای تو رزومه شما هست که برای اون استاد مهمه و خواسته که اپلای کنید. قاعدتا مشکل بودجه با مشکل ضعیف بودن نمرات و ... فرق داره....

برای دانشگاه ها پرداخت هزینه مجدد و انجام تشریفات مهمه و اینکه مدرک مهر و موم شده دستشون رسیده باشه و خودشون بازش کرده باشن. کاری که پارسال اتفاق افتاده و بنابراین امسال نیازی نیست دوباره بفرستید. برای اطمینان هم میتونید از خودشون سوال بپرسید و روزه شک دار نگیرید.
    این کاربر غیرفعال است!

Junior Member

دوستان یه سوالی
    دانشگاهی تو سایت نوشته ریزنمرات باید حتماً از طرف دانشگاه فرستاده بشه. من می دونم دانشگاهم این کار رو نمی کنه. در نتیجه ایمیل زدم و بهشون گفتم که نمی تونم این کار رو بکنم، چی کار کنم؟ جوابی که خانم مسئول پذیرش دانشجویان بین المللی داد اینه
    Have your institutions prepare the transcripts in sealed envelopes and then you take them to an express mail service and express mail them directly to me.

منظورش دقیقاً چطوریه یعنی با بقیه مدارک نباید بفرستم؟؟ برای دانشگاه لیسانس و فوق جدا؟؟ ممنون می شم راهنمایی کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق- مخابرات UBC

نقل قول نوشته اصلی توسط Queens نمایش پست ها
    دوستان یه سوالی
    دانشگاهی تو سایت نوشته ریزنمرات باید حتماً از طرف دانشگاه فرستاده بشه. من می دونم دانشگاهم این کار رو نمی کنه. در نتیجه ایمیل زدم و بهشون گفتم که نمی تونم این کار رو بکنم، چی کار کنم؟ جوابی که خانم مسئول پذیرش دانشجویان بین المللی داد اینه
    Have your institutions prepare the transcripts in sealed envelopes and then you take them to an express mail service and express mail them directly to me.

منظورش دقیقاً چطوریه یعنی با بقیه مدارک نباید بفرستم؟؟ برای دانشگاه لیسانس و فوق جدا؟؟ ممنون می شم راهنمایی کنید
    سلام

از دانشکده درون ایران کارنامه مهر و موم شده در پاکت را بگیرید، سایر مدارک را هم کنارش بگذارید
    و بفرستید به دانشگاه برون مرزی!
    نبینم ، این دم رفتن ، تو چشمات غصه میشینه ، همه اشکاتو می بوسم، می دونم قسمتم اینه

Senior Member

سلام به همگي
    دوستان اين مطلب كه دانشگاههاي خارج اسكن مدارك رو براي چك كردن به دانشگاههاي ايران ميفرستند چه قدر صحت داره ؟ تا به حال كسي با اين موضوع برخورد كرده ؟ آيا براي كساني كه مداركشون رو داخل پاكت مهر وموم شده دانشگاه نذاشتند اين كار رو ميكنند يا فرقي نداره براي همه اين چك كردن انجام ميشه ؟
    ممنون ميشم اگر نظراتتون رو بگيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط kalb62 نمایش پست ها
    سلام به همگي
    دوستان اين مطلب كه دانشگاههاي خارج اسكن مدارك رو براي چك كردن به دانشگاههاي ايران ميفرستند چه قدر صحت داره ؟ تا به حال كسي با اين موضوع برخورد كرده ؟ آيا براي كساني كه مداركشون رو داخل پاكت مهر وموم شده دانشگاه نذاشتند اين كار رو ميكنند يا فرقي نداره براي همه اين چك كردن انجام ميشه ؟
    ممنون ميشم اگر نظراتتون رو بگيد.
    بله:
    "هفته پیش که من رفته بودم دفتر امور بین الملل دانشگاه، مسئولش کلی نامه استئلام دانشگاه های خارجی رو نشونم داد و گفت که معمولا اینکار رو انجام می دن. گفت اسکن مدارک رو می فرستن و حتی گاهی می پرسن که مثلا گوشه سمت راست و بالای مدرک یه چنین مهری خورده، این درسته یا نه!"
    این کاربر غیرفعال است!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط osroosh نمایش پست ها
    بله:
    "هفته پیش که من رفته بودم دفتر امور بین الملل دانشگاه، مسئولش کلی نامه استئلام دانشگاه های خارجی رو نشونم داد و گفت که معمولا اینکار رو انجام می دن. گفت اسکن مدارک رو می فرستن و حتی گاهی می پرسن که مثلا گوشه سمت راست و بالای مدرک یه چنین مهری خورده، این درسته یا نه!"
    ببخشيد جسارتاً ميتونم بپرسم شما كدوم دانشگاه درس خونديد ، چون ظاهراً روابط بين الملل قوي اي داره . ولي من ميدونم كه دانشگاه ما اين طوري نيست (البته اميدوارم) .يه چيز ديگه ؛ اون دانشگاههايي كه به شما نشون دادند ميتونيد بگيد براي كدوم دانشگاهها بود ؟ دانشگاههاي تاپ كانادا بود يا همه نوعشون اين طوري مته به خشخاش ميذارن ؟

ممنون از پاسختون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)