صفحه 14 از 45 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 448

موضوع: مهر و موم کردن ریز نمرات رسمی ترجمه شده

پیش فرض پاسخ : مهر و موم کردن ریز نمرات رسمی ترجمه شده

نقل قول نوشته اصلی توسط kalb62 نمایش پست ها
    ببخشيد جسارتاً ميتونم بپرسم شما كدوم دانشگاه درس خونديد ، چون ظاهراً روابط بين الملل قوي اي داره . ولي من ميدونم كه دانشگاه ما اين طوري نيست (البته اميدوارم) .يه چيز ديگه ؛ اون دانشگاههايي كه به شما نشون دادند ميتونيد بگيد براي كدوم دانشگاهها بود ؟ دانشگاههاي تاپ كانادا بود يا همه نوعشون اين طوري مته به خشخاش ميذارن ؟

ممنون از پاسختون
    سلام، دانشگاه بوعلی و متاسفانه دستم نداد که ببینم! ولی وقتی بحث کردم که کدوم دانشگاه ها توضیح داد که همه، از همه جا داشتیم!
    این کاربر غیرفعال است!

دوستان دانشگاه من پاکت انگلیسی و مهر انگلیسی نداره.به نظرتون اشکال داره ریزنمراتو همون تو پاکت فارسی بذارم‌و مهر فارسی بیوخوره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Cutie Aida نمایش پست ها
    دوستان دانشگاه من پاکت انگلیسی و مهر انگلیسی نداره.به نظرتون اشکال داره ریزنمراتو همون تو پاکت فارسی بذارم‌و مهر فارسی بیوخوره؟
    من هم پاکت دانشگاه همش فارسی بود. بار اول خودم آدرس دانشگاه رو به انگلیسی نوشتم پشت پاکت چسبوندم. ولی بار دوم که همینطوری دادم ( بدون چسبوندن آدرس انگلیسی) مشکلی پیش نیومد. ولی در هر صورت به داتشگاه ایمیل بزن و همه چیزو بهشون توضیح بده. باهات راه میان

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

دانشگاهی که من ازش مدرک گرفتم اصلا نمره به جایی نمی فرسته! یا اگرم بفرسته من نمیدونم چطور باید اقدام کنم! من دانشگاه ازاد کرج درس خوندم.کسی میدونه با کدوم قسمتش باید تماس بگیرم؟ واحد بین الملل دانشگاه ازاد این کار رو برام انجام میده؟
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

Junior Member

سلام به همگی
    من لیسانسم امیرکبیر بودم و دارم مدرکمو می خرم. کسی می دونه که بعد از اینکه مدرکو ریزنمراتو دادم ترجمه رسمی، لازمه که ببرم دانشگاه بزاره تو پاکت و مهر کنه و این داستانا و اینکه ایا اصلا امیرکبیر همچین کاری می کنه؟
    و اینکه بعضی دانشگاه ها بخصوص کاناداییها که می گن باید فارسی رسمی هم بفرستیم همین ترجمه رسمی و کپی فارسی براشون کافیه؟ ..آخه ریز نمرات فارسی یکی بیشتر نمی دن!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    دانشگاهی که من ازش مدرک گرفتم اصلا نمره به جایی نمی فرسته! یا اگرم بفرسته من نمیدونم چطور باید اقدام کنم! من دانشگاه ازاد کرج درس خوندم.کسی میدونه با کدوم قسمتش باید تماس بگیرم؟ واحد بین الملل دانشگاه ازاد این کار رو برام انجام میده؟

شما تشریف ببر ساختمان الف طبقه اول اداره فارغ التحصیلان خانم هوشیار اگر اشتباه نکنم بگو ریز نمره واسه ترجمه میخوام. یکماه طول میکشه: کپی دانشنامه 5500 تومن و کپی پایان خدمت میخوان

آقا من بیرجند درس خوندم حالا مدارکمو ترجمه کردم حتماً باید بزارم توی پاکت دانشگاه و مهر کنم ؟ اولاً که 2روز راهه رفتنه و 2روز برگشتن و 1روزم الافی. تازه اونجا اینقدر ندید بدیدن که اگه بگم 15تا پاکت میخوام طرف غش میکنه ! از طرفی من توی سایت تمام دانشگاههایی (امریکا) که میخوام اپلای کنم فقط نوشته Transcript نه آفیشال نوشته و نه گفته باید مهر و موم باشه و از این حرفا ... چه اتفاقی می افته اگه من تمام مدارکمو بزارم توی 1 پاکت A4 و ارسال کنم ؟؟؟

Junior Member

سلام
    من مدارک ترجمه شدم رو که 10 نسخه بود بردم دانشگاه گفتن آدرسهایی رو که میخوای بنویس اینجا بیار پشت پاکتا بنویس بعد مهر و مومش کنیم. آیا دونستن تمام آدرسها و دانشگاه ها برای شما هم ضروری بود؟ من هر 10 تا دانشگاه رو انتخاب نکردم فعلا.نمیدونم چیکار کنم.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nikoohadi نمایش پست ها
    سلام
    من مدارک ترجمه شدم رو که 10 نسخه بود بردم دانشگاه گفتن آدرسهایی رو که میخوای بنویس اینجا بیار پشت پاکتا بنویس بعد مهر و مومش کنیم. آیا دونستن تمام آدرسها و دانشگاه ها برای شما هم ضروری بود؟ من هر 10 تا دانشگاه رو انتخاب نکردم فعلا.نمیدونم چیکار کنم.
    من نمی فهمم به دانشگاه مبدا چه ربطی داره که ریز نمره کجا میره! حالا گیریم جای بدی بره چه حقی برای گیرنده ایجاد میکنه! این فقط یه ریپورته. کاغذ بازی های خودشونه دوست من، خیلی از دانشگاههای معتبر ایران من جمله شریف و تهران و امیرکبیر اصلا کاری به آدرس گیرنده ندارن. الکی دارن سنگ جلوی پات میندازن. البته دانشگاه آزاد یه ذره قضیه ش فرق میکنه و شاید نتونید قانع شون کنید.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    من نمی فهمم به دانشگاه مبدا چه ربطی داره که ریز نمره کجا میره! حالا گیریم جای بدی بره چه حقی برای گیرنده ایجاد میکنه! این فقط یه ریپورته. کاغذ بازی های خودشونه دوست من، خیلی از دانشگاههای معتبر ایران من جمله شریف و تهران و امیرکبیر اصلا کاری به آدرس گیرنده ندارن. الکی دارن سنگ جلوی پات میندازن. البته دانشگاه آزاد یه ذره قضیه ش فرق میکنه و شاید نتونید قانع شون کنید.
    دانشگاه آزاد نیست. غیر انتفاعیه. و وقتی دیدن 10 تا پاکت میخوام اینو ازم خواستن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)