صفحه 15 از 45 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 448

موضوع: مهر و موم کردن ریز نمرات رسمی ترجمه شده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهر و موم کردن ریز نمرات رسمی ترجمه شده

آیا بجز کانادا و آمریکا کشورهای دیگه ای هم هستن که مدارکو مهر و موم شده بخوان؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط nikoohadi نمایش پست ها
    آیا بجز کانادا و آمریکا کشورهای دیگه ای هم هستن که مدارکو مهر و موم شده بخوان؟
    دانشگاه اسلو نروژ هم به این شکل می خواد.

Member Gita آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

سلام دوستان، من قبلا رفته بودم امور بین الملل دانشگاه و مسئولش به تعدادی که میخواستم پاکت انگلیسی که همه جای اون ( و روی درب پاکت) مهر دانشگاه رو داشت داده بهم. می خوام بدونم
    1- اگه خودم ریز نمرات و مدرک ترجمه شده رو بذارم توش و چسب بزنم قابل فرستادن هست؟ یا بازم باید ببرم پیشش؟
    2- توصیه نامه هام رو که تو پاکت های کوچکتر و مهر و موم شده هستند هم توش بذارم یا پاکت ها باید جدا باشن؟
    ممنون
    ***You Can Win , If You Want***چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد / من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Gita نمایش پست ها
    سلام دوستان، من قبلا رفته بودم امور بین الملل دانشگاه و مسئولش به تعدادی که میخواستم پاکت انگلیسی که همه جای اون ( و روی درب پاکت) مهر دانشگاه رو داشت داده بهم. می خوام بدونم
    1- اگه خودم ریز نمرات و مدرک ترجمه شده رو بذارم توش و چسب بزنم قابل فرستادن هست؟ یا بازم باید ببرم پیشش؟
    2- توصیه نامه هام رو که تو پاکت های کوچکتر و مهر و موم شده هستند هم توش بذارم یا پاکت ها باید جدا باشن؟
    ممنون
    ج۱. تا جایی که من میدونم باید توسط خود واحد مهر و موم بشه و بعد از اینکه مهر و موم شد اونا دیگه پاکتارو دست خودتون نمیدن و خودشون به ادرس دانشگاه میفرستند. پس باید ببرین پیشش.
    ج۲. باید جدا باشند. البته مسولین اونجا خودشون میدونن چیکار باید بکنن. شما فقط ازشون بپرسین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mazyarj نمایش پست ها
    ج۱. تا جایی که من میدونم باید توسط خود واحد مهر و موم بشه و بعد از اینکه مهر و موم شد اونا دیگه پاکتارو دست خودتون نمیدن و خودشون به ادرس دانشگاه میفرستند. پس باید ببرین پیشش.
    ج۲. باید جدا باشند. البته مسولین اونجا خودشون میدونن چیکار باید بکنن. شما فقط ازشون بپرسین.
    یعنی نمیدن خودمون به همراه سایر مدارک پست کنیم؟

Junior Member

تو سایت بعضی از دانشگاه ها نوشته که اگر میخواین اپلای کنین قبلش با دپارتمان مربوطه تماس بگیرید. حالا سوال من اینه که اگر من به اون دانشکده ایمیل بزنم و اسکن ریزنمراتم رو هم براشون بفرستم برای فرستادن همون مدارک تو پاکت مهر و موم شده مشکلی پیش نمیاد؟ یعنی فکر نمیکنن که این مدارک قبلا خارج از پاکت دست من بوده و آفیشال نیست؟

فرستادن همون مدارک تو پاکت مهر و موم شده مشکلی پیش نمیاد؟
    نبايد مشكلي وجود داشته باشه
    خيلي از دانشگاههاي ديگه هم اسكن مدارك رو لازم دارند .. نسخه official مدارك كه يه نسخه واحد نيست يعني ممكنه چند تا نسخه گرفته باشيد
    براي رفع اين گونه ابهامات تو وب سايت يكي از دانشگاهها توضيح داده بود كه براي اسكن مدارك اگر مداركتون داخل پاكت هست پاكت رو باز كرده و اسكن كنيد و ما بعدا همون پاكت باز شده رو با فايل اسكن شده مقايسه و قبول ميكنيم ..و البته ممكنه شما چند نسخه از دانشگاه گرفتيد يكي اش رو باز كرديد تا اسكن كنيد ولي مابقي تو پاكت دربسته هستند
    ضمن اينكه من در مورد دانشگاه مورد دانشگاه خاصي صحبت نمي كنم (من تا به حال به اين موردي كه شما ميگيد برخورد نكردم ) ولي فكر ميكنم منظور از تماس با دپارتمان براي دريافت اطلاعات بيشتر باشه و نيازي به ارسال نمرات نيست

شما حالت خيلي ايده آل اش رو در نظر گرفتيد.. درستش بايد همين باشه ولي فكر ميكنم اكثر دانشگاههاي داخل ايران (به غير از احتمالا چند مورد خاص) قبول نمي كنند كه خودشون مدارك رو پست كنند و حتي براي ترجمه هم بايد مدارك رو به يك دارالترجمه رسمي خارج از دانشگاه بديم يعني خيلي از دانشگاهها ترجمه رو خودشون نمي كنند (در مورد دانشگاههاي من كه دقيقا اينطور بود !) .. در اين موارد من فكر ميكنم چيزي كه
    Gita گفتند درست باشه يعني خودتون در پاكت رو ميبنديد و پست ميكنيد اما قسمت دوم جوابتون صددر صد درسته يعني نبايد چيز ديگه اي رو تو اون پاكت بزاريد چون قراره گيرنده فكر كنه كه اين پاكت توسط خود دانشگاه مهر و موم شده و نه خود شما

Member Gita آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_km نمایش پست ها
    شما حالت خيلي ايده آل اش رو در نظر گرفتيد.. درستش بايد همين باشه ولي فكر ميكنم اكثر دانشگاههاي داخل ايران (به غير از احتمالا چند مورد خاص) قبول نمي كنند كه خودشون مدارك رو پست كنند و حتي براي ترجمه هم بايد مدارك رو به يك دارالترجمه رسمي خارج از دانشگاه بديم يعني خيلي از دانشگاهها ترجمه رو خودشون نمي كنند (در مورد دانشگاههاي من كه دقيقا اينطور بود !) .. در اين موارد من فكر ميكنم چيزي كه
    Gita گفتند درست باشه يعني خودتون در پاكت رو ميبنديد و پست ميكنيد اما قسمت دوم جوابتون صددر صد درسته يعني نبايد چيز ديگه اي رو تو اون پاكت بزاريد چون قراره گيرنده فكر كنه كه اين پاكت توسط خود دانشگاه مهر و موم شده و نه خود شما
    بله دقیقا درسته و واسه اینکه مطمئن تر بشیم اینو به عنوان نمونه می گم که دانشگاه کنکوردیای کانادا در قسمت اپلای آنلاین یه بخش واسه آپلود مدارک اسکن شده ( ریزنمره، دانشنامه و ....) گذاشته و همون مدارک رو هم به صورت رسمی و مهرو موم شده از طرف دانشگاه میخواد که سال قبل متقاضیان خودشون در پاکت رو بستن و با باقی مدارک پست کردن و پذیرش هم گرفتند.
    ***You Can Win , If You Want***چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد / من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

سلام
    دوستان دانشگاه باید دقیقا کدوم مدارک رو seal کنه؟ فقط ریز نمرات یا ریز نمرات و نامه های recommendation و یا همه ی مدارکی رو که داریم پست می کنیم؟؟
    متشکرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)