صفحه 18 از 45 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 448

موضوع: مهر و موم کردن ریز نمرات رسمی ترجمه شده

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-École Polytechnique de Montréal

پیش فرض پاسخ : مهر و موم کردن ریز نمرات رسمی ترجمه شده

نقل قول نوشته اصلی توسط SirM2X نمایش پست ها
    یه سوال میخوام جهت اطمینان بپرسم.
    الان ریز نمرات ترجمه شده م رو بردم دانشگاه و دانشگاه گذاشت تو پاکت لاتین، درشو با چسب مایع چسبوند و روی درز درش، مهر لاتین دانشگاه رو زد.
    این الان کافیه دیگه؟
    نیاز نیست روی در و در محل مهر دانشگاه یه چسب نواری هم بچسبونم؟
    کافیه کافیه ولی اگر زدن چسب نواری خیالتون رو راحت میکنه آره بزنید. ما خودمون میزدیم ولی الان میبینم نیازی نبوده.
    Essentially, all models are wrong, but some are useful.
    (George E. P. Box)
    ----------------------------------------------------------------------
    به
    قوانین انجمن احترام بگذاریم.

ApplyAbroad Hero

دوستان یه سوال:
    ریز نمرات فوق لیسانس من همراه با پاکت "درباز ولی مهر خورده" تحویل بنده داده شده. حدود 1.5 ماه پیش این ریز نمرات رو دریافت کردم. از طرفی حدود 2 هفته پیش هم گواهی رتبه ارشدم رو از دارالترجمه تحویل گرفتم. به نظر شما اگه گواهی رتبه ارشدم (که صادره از سازمان سنجش و وزارت علوم هست) رو تو پاکت ریز نمرات فوق بزارم بعد در پاکت رو چسب بزنم ایراد داره؟ مثلا نمیگن این دو مدرک از دو ارگان مختلف صادر شده چرا با همن؟ یا مثلا چرا 1 ماه تاریخ صدورشون فرق داره؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    دوستان یه سوال:
    ریز نمرات فوق لیسانس من همراه با پاکت "درباز ولی مهر خورده" تحویل بنده داده شده. حدود 1.5 ماه پیش این ریز نمرات رو دریافت کردم. از طرفی حدود 2 هفته پیش هم گواهی رتبه ارشدم رو از دارالترجمه تحویل گرفتم. به نظر شما اگه گواهی رتبه ارشدم (که صادره از سازمان سنجش و وزارت علوم هست) رو تو پاکت ریز نمرات فوق بزارم بعد در پاکت رو چسب بزنم ایراد داره؟ مثلا نمیگن این دو مدرک از دو ارگان مختلف صادر شده چرا با همن؟ یا مثلا چرا 1 ماه تاریخ صدورشون فرق داره؟
    بهتره جداگانه بزارید...تا اعتبار ریز نمرات شما بیشتر باشه

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-École Polytechnique de Montréal

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    دوستان یه سوال:
    اره صدرصد جدا بذارید
    Essentially, all models are wrong, but some are useful.
    (George E. P. Box)
    ----------------------------------------------------------------------
    به
    قوانین انجمن احترام بگذاریم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

سلام دوستان
    من دانشگام پاکت و مهر انگلیسی نداره. آیا کسی میدونه طبق چه آیین نامه یا قانونی، دانشگاه موظف میشه ریزنمراتی که به صورت رسمی ترجمه شده و مهر دادگستری و وزارت امور خارجه را خورده برام تو پاکت بزاره و مهر انگلیسی دانشگاه رو بزنن؟(آخه این زبون نفهم ها میگن وظیفه ما نیست.)

سلام
    برای پذیرش فقط ریز نمرات اینگلیسی کفایت می کنه؟ اگر مدرک ارشد هنوز آماده نباشه؟
    آیا دانشگاه ارشد موظب هست ریز نمرات اینگلیسی به ما تحویل بده؟
    مهر می خواد؟ مهر دانشگاه فقط؟ یا دادگستری و وزارت خارجه هم بیاد تایید کنند؟
    یا بقیه مدارک هم باید ترجمه بشه از دبستان تا دانشگاه؟ ترجمه رسمی کفایت می کنه باز یا باید مهر بخوره همشون؟
    با تشکر
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

من لیسانس پیام نور بودم اونها ریز نمرات اینگلیسی می دن؟ اگر می دن کسی می دونه کجا باید بگیرم؟
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

Junior Member

با سلام،
    من به تازگی مدرکمو از شریف گرفتم و همونو دادم دارالترجمه چند نسخه برابر اصل، با مهر امور خارجه برام اماده کنه. حالا که میخوام برای دانشگاه ها کلگری کانادا بفرستم می گویند که باید تو پاکت مهر شده خود دانشگاه باشه. شریف هم که همچین پاکتی نمیده. حالا باید چی کار کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط BehnoushHajian نمایش پست ها
    من به جای اینکه هربار مدرکمو ببرم دانشگاه مهر و موم کنه به همون مهر دادگشتری و امورز خارجه اکتفا کردم و فرستادم . مشکلی هم پیش نیومد با اینکه گفته بودن تو پاکت مهر و موم دار دانشگاه باشه.بعد از اینکه تایید دادگستری و امورخارجه رو گرفتم دارالترجمه برام گذاشت توی پاکت و مهرش کرد . فکرکنم هزینه تمبر دادگستری و امورخارجه کمتر از دردسرای مهروموم کردن دانشگاه باشه. بخصوص برای اونایی که توی شهری غیر از محل تحصیلشون ساکن هستن. در ضمن مهر تاییدی که وزارت علوم روی اصل دانشنامه و ریزنمرات قبل از ترجمه میزنه توی ترجمه ذکر میشه. فکر نمیکنم دیگه مشکلی باشه. برای من که مشکلی پیش نیومد.
    سلام. از دوستان کس دیگه ای هم از این روش استفاده کرده؟ برای دانشگاه های امریکا
    من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی، ولی با خفت و خواری پی شبنم نمی گردم

نقل قول نوشته اصلی توسط Myapply نمایش پست ها
    سلام. از دوستان کس دیگه ای هم از این روش استفاده کرده؟ برای دانشگاه های امریکا

درود دوستان

دانشگاه به من اصلا پاکت نداد ریز نمراتو داد که منم رفتم رسمی کردم ... تازه میخوام بفرستم دانشگاهای اونور دیگه نمیدونم قبول کنند یا نه البته الان میخوام واسه ایتالیا بفرستم که خیلی سخت گیر نیستن و از اونورم رسمی شده هست دیگه چی میخوان (دانشگاه من یه شهر دیگست)

البته نسخه های بعدی رو به دارالترجمه میگم بزاره تو پاکت و دوباره مهرم کنه ... اوکیه دیگه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)