صفحه 23 از 45 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627282930313233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 448

موضوع: مهر و موم کردن ریز نمرات رسمی ترجمه شده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهر و موم کردن ریز نمرات رسمی ترجمه شده

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_2013 نمایش پست ها
    دوست عزیز، این مهر و موم که گفتین تو کدوم قسمت وزارت علوم انجام شد؟ چه مدارکی می خواد؟ چقدر هزینه داره و چقدر زمان می بره؟ لازمه از قبل اینترنتی درخواست داد؟ تو پاکت وزارت علومه؟
    تو ساختمان وزارت طبقه 15 دفتر روابط بین الملل هست. من مدارک ترجمه شده رو بردم اونجا یه نگاه کرد گفت کجا میخوای اپلای کنی و از این جور چیزا بعد یه نامه داد که این کار انجام بشه. بعد رفتم طبقه 12 دبیرخانه همکاری های بین الملل واسم گذاشت تو پاکت که روش مهر وزارت علوم بود. روش رو هم چسب زد. هیچ پولی نگرفت. کار 30 دقیقه هم نمیشه. نمیخواد از قبل اینترنتی درخواست بدین. من این رو از آقای مرادی در قسمت تایید مدارک پرسیده بودم و شمارش رو به من داد رفتم کارم انجام شد. ولی الان دودل هستم نکنه یه وقت حتما باید مهر دانشگاه روش باشد؟؟ حالا به نظرت این official به حساب میاد یا حتما باید تو پاکت دانشگاه باشه؟؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    sahar_2013 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط khorshid_b نمایش پست ها
    تو ساختمان وزارت طبقه 15 دفتر روابط بین الملل هست. من مدارک ترجمه شده رو بردم اونجا یه نگاه کرد گفت کجا میخوای اپلای کنی و از این جور چیزا بعد یه نامه داد که این کار انجام بشه. بعد رفتم طبقه 12 دبیرخانه همکاری های بین الملل واسم گذاشت تو پاکت که روش مهر وزارت علوم بود. روش رو هم چسب زد. هیچ پولی نگرفت. کار 30 دقیقه هم نمیشه. نمیخواد از قبل اینترنتی درخواست بدین. من این رو از آقای مرادی در قسمت تایید مدارک پرسیده بودم و شمارش رو به من داد رفتم کارم انجام شد. ولی الان دودل هستم نکنه یه وقت حتما باید مهر دانشگاه روش باشد؟؟ حالا به نظرت این official به حساب میاد یا حتما باید تو پاکت دانشگاه باشه؟؟
    حقیقتش نمی دونم، من تا حالا اینو نشنیده بودم. خودم قصد داشتم برم دانشگاه و از اونها بخوام برام مهر و موم کنن چون هر جا که دیدم نوشته مهر و موم توسط دانشگاه. اما اگه دانشگاه این کار و نکنه، اینم گزینه خوبی هست. فکر کنم برا یدوستانی که دانشگاههاشون مهر و موم نمی کنن یا شهرستانه و دوره، استفاده از این شیوه مناسب باشه.
    همواره به آینده فکر کن، هنوز کتاب هایی برای خواندن، غروب هایی برای تماشا کردن و دوستانی برای دیدن وجود دارند.

Junior Member

حقیقتش نمی دونم، من تا حالا اینو نشنیده بودم. خودم قصد داشتم برم دانشگاه و از اونها بخوام برام مهر و موم کنن چون هر جا که دیدم نوشته مهر و موم توسط دانشگاه. اما اگه دانشگاه این کار و نکنه، اینم گزینه خوبی هست. فکر کنم برا یدوستانی که دانشگاههاشون مهر و موم نمی کنن یا شهرستانه و دوره، استفاده از این شیوه مناسب باشه.
    آره گزینه خوبی هست و کلا کارشون همین هست. ولی اگه بقیه دوستان میدونن لطفا به من بگن نخوام این همه راه برم!!!!

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط khorshid_b نمایش پست ها

دانشگاه مقصد مشخص ميكنه. اگر دانشگاه مقصد عنوان كنه بايد حتما دانشگاهتون ارسال كننده باشه بايد دانشگاه بفرسته. اگر عنوان كنه مهر و موم از طرف دانشگاه و نهايتا پست از طرف شما مورد قبوله ميتونيد طبق اين گفته خودتون پست كنيد.
    حتما بايد قبل ارسال ازشون بپرسد. آفيشيال وقتيه كه دانشگاه رسما ارسال كنه. ولي به نظر من اگر سيل كنه و بده خودتون بفرستيد باز هم ميتونه آفيشيال محسوب شه چون شما در اون دخل و تصرفي نداشتيد.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

دوستان من یک مشکل اساسی برام پیش آمده و آن اینکه دانشگاه بنده پاکتی که متون روی آن انگلیسی باشد ندارد. کلاً پاکتهاش به زبان فارسی هست و مهر هم فارسی هست. من الان میخوام ریز نمرات را داخل این پاکت فارسی بگذارم دچار مشکل نمیشم؟! لطفاً کمک کنید که زیاد وقت ندارم برای ارسال مدارک

sahar_2013 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_SysEng نمایش پست ها
    دوستان من یک مشکل اساسی برام پیش آمده و آن اینکه دانشگاه بنده پاکتی که متون روی آن انگلیسی باشد ندارد. کلاً پاکتهاش به زبان فارسی هست و مهر هم فارسی هست. من الان میخوام ریز نمرات را داخل این پاکت فارسی بگذارم دچار مشکل نمیشم؟! لطفاً کمک کنید که زیاد وقت ندارم برای ارسال مدارک
    راستش این فارسی بودن زیاد جالب نیست ولی حقیقتش نمی دونم مشکلی پیش می یاد یا نه و یا اینکه چه راهی ممکنه بهتر باشه اما چیزی که به ذهن من می رسه اینه که شاید از مهر و موم کردن توسط وزارت علوم استفاده کنین بد نباشه.
    همواره به آینده فکر کن، هنوز کتاب هایی برای خواندن، غروب هایی برای تماشا کردن و دوستانی برای دیدن وجود دارند.

راستش این فارسی بودن زیاد جالب نیست ولی حقیقتش نمی دونم مشکلی پیش می یاد یا نه و یا اینکه چه راهی ممکنه بهتر باشه اما چیزی که به ذهن من می رسه اینه که شاید از مهر و موم کردن توسط وزارت علوم استفاده کنین بد نباشه.
    مشکل اینجاست که دانشگاه مقصدم که در کانادا هست گفته که حتماً باید در پاکت seal شده دانشگاه باشه!! اصرار زیادی رو این قضیه دارن. همین یعنی وزارت علوم فایده ای نداره من حتی به این فکر کردم که خودم پاکت را درست کنم بعد بدم دانشگاه seal کنه. خود دانشگاه قبول میکنه این قضیه رو.

sahar_2013 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_SysEng نمایش پست ها
    مشکل اینجاست که دانشگاه مقصدم که در کانادا هست گفته که حتماً باید در پاکت seal شده دانشگاه باشه!! اصرار زیادی رو این قضیه دارن. همین یعنی وزارت علوم فایده ای نداره من حتی به این فکر کردم که خودم پاکت را درست کنم بعد بدم دانشگاه seal کنه. خود دانشگاه قبول میکنه این قضیه رو.
    خوب بپرسین از دانشگاه که آیا امکانش هست یک پاکت انگلیسی درست کنین و اونها براتون مهر کنن، اگه هم نشد همون مهرو موم فارسی و بفرستین دیگه، آرم دانشگاه رو روی مدارک می بینن و ترجمه اسم دانشگاه هم که تو مدارک ترجمه شده شما هست، چاره ای نیست دیگه.

یه سوال دارم، ممنون میشم جواب بدید

دانشگاه هایی که نوشتن unofficial قبول میکنن، یعنی تو پاکت هم نباشه مشکلی نیست؟

Junior Member

سلام
    می خواستم بدونم اگه مدرک لیسانسمو بدم امیر کبیر داخل پاکت خودش مهر و موم کنه دانشگاه آزاد حاضر میشه این پاکت رو هم همراه با پاکت مدرک فوقم که خودشون مهر و موم مس کنن با یه پست ارسال کنه؟ چون این طوری هزینه پست نصف میشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)