صفحه 35 از 45 نخستنخست ... 2526272829303132333435363738394041424344 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 448

موضوع: مهر و موم کردن ریز نمرات رسمی ترجمه شده

پیش فرض پاسخ : مهر و موم کردن ریز نمرات رسمی ترجمه شده

دوستان من با اینکه مدارکم رو بردم دانشگاه لیسانسم مهر و موم کرد یعنی توی پاکت گذاشت و درش رو بست و کلی مهر روی پاکت زد ولی الان دانشگاهم توی امریکا گیر داده که چرا پای ترجمه مدارکت مهر دانشگاه نیست! (روزی که پاکتها رو بردم تحویل دادم گفتن اوکیه ولی بعد ایمیل زدن که مدارک ایراد داره، حدس من اینه که اون شخصی که تحویل گرفته پاکت مهر و موم رو باز کرده و انداخته دور و نفر بعدی که بررسی می کرده دیده که هیچ مهری از طرف دانشگاه نداره) شما وقتی رفتین مهر و موم کنن بگین محض احتیاط پای ترجمه هم یه مهر بزنن که اینور بهتون گیر ندن.

سلام

من یه موضوعی رو متوجه نشدم
    اگر کسی بخواد برای چند دانشگاه درخواست بده و ممکنه در دوره های زمانی مختلف هم باشه، باید چکار کنه ؟
    هر بار باید بره دانشگاه و مدارکو بگیره ؟
    فتو برابر اصل کنه ؟
    اسکن کنه ؟
    مهر و مومش چی ؟ یعنی اگر برای 10 جا بخواد درخواست بده، باید هر ده بار ببره مهر و موم کنه ؟؟
    ممنون میشم اگر کسی راهنمایی دقیق کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط fal نمایش پست ها
    سلام

اگر کسی بخواد برای چند دانشگاه درخواست بده و ممکنه در دوره های زمانی مختلف هم باشه، باید چکار کنه ؟
    فتو برابر اصل کنه ؟
    اسکن کنه ؟
    مهر و مومش چی ؟ یعنی اگر برای 10 جا بخواد درخواست بده، باید هر ده بار ببره مهر و موم کنه ؟؟
    توجه داشته باشید که خیلی از دانشگا ها این موضوع (باکت و ارسال فیزیکی) رو برای مرحله پدیرش نمی خوان و فقط همون اسکن مدارک که آپلود میشه تو سایت حین اپلای کفایت می کنه. برای این موضوع بهتره به سابت دانشگاه های مورد نظرتون برین و ببین در این زمینه چه سیاستی دارن.

موفق باشی

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fal نمایش پست ها
    سلام

فتو برابر اصل کنه ؟
    اسکن کنه ؟
    شما به تعداد دانشگاه هایی که متریال مهروموم شده ازتون می خوان ترجمه می کنید و هر کدوم رو می دید دانشگاه مهرو موم کنه و ارسال می کنید. اصل مدرک همیشه پیش خودتون می مونه.
    همونطور که دوستمون گفتن خیلی دانشگاه های امریکا این سیستم رو برای اپلای ندارن. ولی خیلیا هم دارن.

دوستان من به یک مشکلی بر خوردم. من کاردانی مو از یک اموزشکده گرفتم الان اینا پاکت انگلیسی ندارن !!! چی کار کنم ؟ البته دانشگاه ارشد ام بهم پاکت های مهر شده داده گفته هر چی می خوای توش بزار !!! .لی یک مورد هست که این کلک کار ساز نیست ! یک دانشگاهی هست که خیلی سفت و سخت گفته که باید ترجمه ها به صورت پاکت های جدا جدا و مهر موم شده دانشگاه ها باشه !!! ایمیل ام می زنم متن تو سایت رو برام میفرسته !!! الان چه کار کنم ؟
    آموزشکده ها واحد مرکزی ندارن /؟ دانشگاه فنی حرفه ای چیه ؟؟؟ مرگز شون هست ؟

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

بچه ها دانشگاهها ریز نمره موقت رو هم تو پاکت میزارن و امضا میکنن؟
    سواله بعدیم اینه که آیا آدرس دانششگاهم پشت اون پاکت باشه؟ یعنی انگار دانشگاهام دارن مدارکو میفرستن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ILU نمایش پست ها
    دوستان من با اینکه مدارکم رو بردم دانشگاه لیسانسم مهر و موم کرد یعنی توی پاکت گذاشت و درش رو بست و کلی مهر روی پاکت زد ولی الان دانشگاهم توی امریکا گیر داده که چرا پای ترجمه مدارکت مهر دانشگاه نیست! (روزی که پاکتها رو بردم تحویل دادم گفتن اوکیه ولی بعد ایمیل زدن که مدارک ایراد داره، حدس من اینه که اون شخصی که تحویل گرفته پاکت مهر و موم رو باز کرده و انداخته دور و نفر بعدی که بررسی می کرده دیده که هیچ مهری از طرف دانشگاه نداره) شما وقتی رفتین مهر و موم کنن بگین محض احتیاط پای ترجمه هم یه مهر بزنن که اینور بهتون گیر ندن.
    پیگیری کردم، فهمیدم که چون مترجم کپی ریز نمرات رو مهر و امضا کرده بوده فکر کرده بودن که نمرات من رسمی نیست و نبردم دانشگاه مهر کنه و مترجم مهر کرده! رفتم توضیح دادم که این مهر دانشگاهه و ... اوکی شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    بچه ها دانشگاهها ریز نمره موقت رو هم تو پاکت میزارن و امضا میکنن؟
    سواله بعدیم اینه که آیا آدرس دانششگاهم پشت اون پاکت باشه؟ یعنی انگار دانشگاهام دارن مدارکو میفرستن؟
    سلام، جواب سؤال اولتو نمی تونم با قطعیت بدم، معقولش اینه که فقط مدارک رسمی رو بذارن تو پاکت ولی خب خیلی کاراشون حساب و کتاب خاصی نداره، ممکنه یه دانشگاه قبول کنه و یکی نکنه. اصلا تعریف دانشگاه ها از مدرک رسمی و غیر رسمی هم بعضا با هم فرق داره. باید از خود دانشگاه بپرسی یا اسم دانشگاه مورد نظرو اینجا بنویس شاید یکی از دوستان تجربه داشته باشه. در مورد سؤال دومت، تجربه من اینه که اگه مدارک مهر شده توی پاکت مهر و موم شده به دست دانشگاه ها برسه خیلی گیر نیستن که فرستنده کی بوده، ضمن این که من واسه چند تا دانشگاه از طریق DHL شهرمون فرستادم مسؤولش اجازه داد آدرس فرستنده رو بزنم آدرس دانشگاه، ولی اسم فرستنده اسم خودم بود و واسه بعضی ها هم اصلا با اسم و آدرس خودم فرستادم و هیچ کدوم هم بهم گیر ندادن.

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tuxic نمایش پست ها
    سلام، جواب سؤال اولتو نمی تونم با قطعیت بدم، معقولش اینه که فقط مدارک رسمی رو بذارن تو پاکت ولی خب خیلی کاراشون حساب و کتاب خاصی نداره، ممکنه یه دانشگاه قبول کنه و یکی نکنه. اصلا تعریف دانشگاه ها از مدرک رسمی و غیر رسمی هم بعضا با هم فرق داره. باید از خود دانشگاه بپرسی یا اسم دانشگاه مورد نظرو اینجا بنویس شاید یکی از دوستان تجربه داشته باشه. در مورد سؤال دومت، تجربه من اینه که اگه مدارک مهر شده توی پاکت مهر و موم شده به دست دانشگاه ها برسه خیلی گیر نیستن که فرستنده کی بوده، ضمن این که من واسه چند تا دانشگاه از طریق DHL شهرمون فرستادم مسؤولش اجازه داد آدرس فرستنده رو بزنم آدرس دانشگاه، ولی اسم فرستنده اسم خودم بود و واسه بعضی ها هم اصلا با اسم و آدرس خودم فرستادم و هیچ کدوم هم بهم گیر ندادن.
    من هیچ کدوم از ریز نمرات لیانس و فوقم تایید وزارت علوم نشده!
    لیسانسم مهمر و امضا خود دانشگاهو داره یعنی رسمیه! از علوم اقتصادی
    فوقم که نه مهر و نه امضا داره و یعنی غیر رسمی و از اموزش دانشگاه بزور گرفتم! از علامه گرفتم
    هردو رو هم ترجمه رسمی مترجم کردم! مترجم رو کپی ها ریز نمرات، مهر کپی برابر اصل زده!

Junior Member

یه سوال فوری !!! ایراد داره ریزنمرات و دانشنامه لیسانسمو که فردوسیه با ریزنمرات ارشدم که دانشگاه آزاده بفرستم واسه آمریکا؟ میترسم به ددلاینم نرسم بخوام اونو ببرم سیل کنم آخه فردا باید بدم برام پست کنن
    و دوم اینکه واسه اینکه بدم فردوسی سیل کنه باید حتما مهر دادگستری بخوره؟
    یه مشکل دیگه هم برام پیش اومده ، من یه نسخه کمتر ترجمه گرفتم اشتباهی ، یه دانشگاه هست نوشته آفیشال باشه ولی نگفته مستقیم از دانشگاه بفرستم ، اگر یه کپی رنگی از ترجمه هام بگیرم بفرستم کاملا آنافیشاله؟
    ویرایش توسط roshanak_1 : January 8th, 2016 در ساعت 06:29 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)