صفحه 36 از 45 نخستنخست ... 2627282930313233343536373839404142434445 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 448

موضوع: مهر و موم کردن ریز نمرات رسمی ترجمه شده

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

پیش فرض پاسخ : مهر و موم کردن ریز نمرات رسمی ترجمه شده

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanak_1 نمایش پست ها
    یه سوال فوری !!! ایراد داره ریزنمرات و دانشنامه لیسانسمو که فردوسیه با ریزنمرات ارشدم که دانشگاه آزاده بفرستم واسه آمریکا؟ میترسم به ددلاینم نرسم بخوام اونو ببرم سیل کنم آخه فردا باید بدم برام پست کنن
    و دوم اینکه واسه اینکه بدم فردوسی سیل کنه باید حتما مهر دادگستری بخوره؟
    یه مشکل دیگه هم برام پیش اومده ، من یه نسخه کمتر ترجمه گرفتم اشتباهی ، یه دانشگاه هست نوشته آفیشال باشه ولی نگفته مستقیم از دانشگاه بفرستم ، اگر یه کپی رنگی از ترجمه هام بگیرم بفرستم کاملا آنافیشاله؟
    1- فکر نمی کنم ایرادی داشته. محض احتیاط با دانشگاه مقصد چک کنید.
    2- برای امریکا مهر دادگستری و امور خارجه نیازی نیست. صرفا ترجمه ی رسمی بسنده می کنه.
    3- اینم فکر نمی کنم مشکلی ایجاد کنه.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    من هیچ کدوم از ریز نمرات لیانس و فوقم تایید وزارت علوم نشده!
    لیسانسم مهمر و امضا خود دانشگاهو داره یعنی رسمیه! از علوم اقتصادی
    فوقم که نه مهر و نه امضا داره و یعنی غیر رسمی و از اموزش دانشگاه بزور گرفتم! از علامه گرفتم
    هردو رو هم ترجمه رسمی مترجم کردم! مترجم رو کپی ها ریز نمرات، مهر کپی برابر اصل زده!
    خواستم برای آیندگان کمکی کرده باشم.
    بردم همون غیر رسمی ها رو علامه تو پاکت گذاشت!
    علوم اقتصادیم که رسمی بود و فقط پرسید تایید شده؟؟؟ گفتم نه! ولی اونم گذاشت تو پاکت و سیلدش کرد.

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanak_1 نمایش پست ها
    یه سوال فوری !!! ایراد داره ریزنمرات و دانشنامه لیسانسمو که فردوسیه با ریزنمرات ارشدم که دانشگاه آزاده بفرستم واسه آمریکا؟ میترسم به ددلاینم نرسم بخوام اونو ببرم سیل کنم آخه فردا باید بدم برام پست کنن
    و دوم اینکه واسه اینکه بدم فردوسی سیل کنه باید حتما مهر دادگستری بخوره؟
    یه مشکل دیگه هم برام پیش اومده ، من یه نسخه کمتر ترجمه گرفتم اشتباهی ، یه دانشگاه هست نوشته آفیشال باشه ولی نگفته مستقیم از دانشگاه بفرستم ، اگر یه کپی رنگی از ترجمه هام بگیرم بفرستم کاملا آنافیشاله؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط hpmoner نمایش پست ها
    1- فکر نمی کنم ایرادی داشته. محض احتیاط با دانشگاه مقصد چک کنید.
    2- برای امریکا مهر دادگستری و امور خارجه نیازی نیست. صرفا ترجمه ی رسمی بسنده می کنه.
    3- اینم فکر نمی کنم مشکلی ایجاد کنه.
    منم نظرمو رو پست شما بگم!
    1. معمولا می گن هر دانشگاه تو پاکت خودش. به هرحال این کار روزه ی شک داره. اگه بتونی چک کنی باهاشون و مشکلتو بگی خوبه.
    2. همونطور ک دوستمون گفتن امریکا مهر دادگستری اینا نمیخواد ولی من شنیدم دانشگاه هایی که بدون مهر دادگستری سیلد نمی کننو گیر می دن! تکو توک شنیدم از بچه ها. ولی خیلی کم هستن. مثلا تهران امیر کبیر گیری رو این موضوع ندارن.
    3. اینو می فهمن اورجینال نیست! بهرحال بده مترجمت اگه قبول می کنه مهر کپی برابر اصل روش بزنه. اگه هم نه، باز شاید تو پاکت خود دانشگاه سیلد شده بفرستی اوکی باشه. ولی رسمیتش فقط به اون سیلد هست، چون کپی رنگی مشخصه که کپیه!

سلام دوستان
    یک سوال داشتم.
    من لیسانس رو پیام نور و ارشد رو آزاد بودم. برای ارسال مدارک به واحد بین الملل آزاد رفتم و مدرک ارشدم رو sealed و مهر و موم کرد و لیسانسم رو بدون تایید یا پاکت همینجوری داخل بسته پست گذاشت و دو تا رو با هم فرستاد. آیا باید برای مدرک لیسانسم میرفتم واحد بین الملل پیام نور تا مدرکم رو جداگانه داخل بسته (sealed) میذاشت و بعد هر کدوم رو از واحد بین الملل جداگانه میفرستادم یا اینجوری قبول میکنند؟
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط arashbozorgi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک سوال داشتم.
    من لیسانس رو پیام نور و ارشد رو آزاد بودم. برای ارسال مدارک به واحد بین الملل آزاد رفتم و مدرک ارشدم رو sealed و مهر و موم کرد و لیسانسم رو بدون تایید یا پاکت همینجوری داخل بسته پست گذاشت و دو تا رو با هم فرستاد. آیا باید برای مدرک لیسانسم میرفتم واحد بین الملل پیام نور تا مدرکم رو جداگانه داخل بسته (sealed) میذاشت و بعد هر کدوم رو از واحد بین الملل جداگانه میفرستادم یا اینجوری قبول میکنند؟
    ممنونم
    نه دوست عزیز، خودتون رو نگران نکنید. البته خوب باید ببینید دانشگاهی که فرستادید ازتون چطوری خواسته بوده ولی قاعده کلی اینه که اونجاها بر خلاف ایران خیلی به کسی شک ندارن و اصل رو بر صداقت میگذران. به هر حال شما که دیگه فرستادی خودتون رو نگران نکنید. ما که ثبت نام هم کردیم دانشگاه کسی ازمون نه مدرک خواست نه کارت شناسایی. نگران نباشید

سلام دوستان.من از دانشگاه رجینا (کانادا) پرسیدم گفتم مهر امور خارجه و دادگستری لازم نیست.الان که میخوام مهر و موم شدش رو بفرستم قسمت امور بین الملل دانشگاه آزاد میگه لازمه باید بزنی!دوستان کسی اطلاع داره که لازم هست یا نه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    والا من که دانشگاه رجینا رو خبر ندارم! ایمیل بزن از خودشون بپرس! ولی:
    1- معمولا برای پروسه اپلای و پذیرش اولیه حتی شاید خوتم بتونی بفرست! بدون هیچ مهر و .... حتی اسکن کنی بفرستی ولی یه ترجمه با مهر مترجم میخاد!
    2- به اونا(دانشگاه ازاد) بگو که اونا نمیخان و منم نمیخام هزینه کنم، (مثلا بگو 20 تا ارسال داری و .... ) بازم نشد برو یمیل و یا صفحه ی دانشگاهو نشونش بده (پرینت بگیر)
    3- بازم نشد! داد بکش سرشون و عصبانی شو! که کارتم راه میوفته
    ممنون از جوابتون دوست عزیز ولی این راهش نیست!در ضمن همون طور که گفتم الان درخواست مدارک مهر و موم شده دادن.لطفا دوستانی که اطلاع دارن جواب بدن.ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط nima93 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون دوست عزیز ولی این راهش نیست!در ضمن همون طور که گفتم الان درخواست مدارک مهر و موم شده دادن.لطفا دوستانی که اطلاع دارن جواب بدن.ممنون.
    زنگ بزنید دانشگاهتون ببینید اگر ناجیت قبول میکنن مدارکتون رو مهر ناجیت بزنید. قبول میکنن به احتمال خیلی زیاد.
    مباد ان که گدا معتبر شود. که شد!

Junior Member

سلام به دوستان عزیز من نیاز به یک راهنمایی فوری دارم ممنون میشم کسی جواب بده.
    من ارشد و لیسانسم دولتی و روزانه بوده. مدارمکو ازاد کردم و دارالترجمه ترجمه کرده و هرکدوم رو با کپی فارسی مدارک(مهر برابر اصل هم زده روشون ) پرچ کرده. تایید وزارت علوم نکردم و طبیعتا دادگستری هم نداره.سوالام اینه که:
    1- اگه من هرکدوم ار این ریز نمره و مدارکمو بدم دانشگاه که برام بزاره تو پاکت چون تایید وزارت نشده ایا این کاررو میکنن؟
    2- اون ترجمه هایی که توی پاکت میزاریم رو نیازه مهر دانشگاه بشه و یا مهر میکنن اصلا؟
    3- این مجموعه مدارک (با فرض مهر و پاکت دانشگاه) کاملا برای دانشگاه مقصد در حد مدارک اصلی سندیت داره و نیاز نیست مدارک اصلی رو بعدا ببریم بهشون نشون بدیم؟
    3- اگه دانشگاه پاکت انگلیسی نداشت(لیسانسیه این جوریه) باید چکار کرد؟
    میخام واسه ی امریکا بفرستم.

Junior Member

سلام دوستان من برای دانشگاه Virginia commonwealth university اپلای کرده بودم چند روز پیش یه ایمیل از طرف دانشگاه اومده که باید ریزنمرات لیسانس و فوق لیسانسو براشون پست کنم در حالیکه هنوز بهم پذیرشی داده نشده. میخواستم بدونم روال آمریکا کلا اینطوریه؟ چون برای کانادا اول اسکن مدارکو فرستادم بهم پذیرش دادن و حتی گفتن اصل ریزنمراتو وقتی میرسی کانادا با مهروموم دانشگاه لیسانس و فوق لیسانس تحویل بده. برای آمریکا هم اسکن کل مدارکو فرستادم ولی الان قبل از پذیرش گفتن باید پستشون کنم. اینم ایمیلیه که بهم فرستادن:
    Your application has been reviewed by the graduate recruiting committee. We would like to have an official copy of undergraduate or graduate (if applicable) transcripts as soon as possible. Please send those (English version) to address shown below at your earliest convenience.
    یه سوال دیگه هم دارم. آیا میتونم کپی برابر اصل ترجمه انگلیسی مدارک لیسانس و فوق لیسانسمو براشون بفرستم؟ یا حتما باید اصل ترجمه رو بفرستم؟
    و اینکه آیا باید این ترجمه ها مهرومو دانشگاه بشه و فرستاده بشه؟
    ممنون از کمکتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)