صفحه 39 از 45 نخستنخست ... 2930313233343536373839404142434445 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 448

موضوع: مهر و موم کردن ریز نمرات رسمی ترجمه شده

Junior Member

Red face پاسخ : مهر و موم کردن ریز نمرات رسمی ترجمه شده

سلام به همه
    اگه ما چند جا اپلای کنیم باید برای هر جا یه ریز نمره مهر و موم شده بفرستیم؟
    ممکنه توضیح کامل بدین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهر و موم کردن ریز نمرات رسمی ترجمه شده

سلام دوستان من west virginia اپلای کردم و برای مرحله admission، آفیشیال ترنسکریپت میخوان ، من کپی ترجمه شده هام با مهر دادگستریرو فرستادم(مهر وزارت خارجه فکر کنم ندارم فعلا، نزدم چون میگفتن معمولا نمیخواد) ، گفتن قبول نیست ، زنگ زدم پرسیدم گفتش که باید بری embassy و نمیدونم نوترایز کنی(نمیدونم چیه؟ آیا همون کپی برابر اصله؟) و بعد بدی کپیشو مهر بزنه بعد بزاری تو پاکت دانشگاه و بفرستی. من الان نمیدونم واقعا چیکارکنم؟ اول برم سفارت؟ منظورشون این بوده که مهر وزارت خارجه بزنم بعد از طریف دانشگاه ها بفرستم؟
    2- یک سوال دیگه که خیلی ذهنمو مشغول کرده اینه که اگه مثلا 3،4 تا دانشگاه مجبور باشیم اینجوری سیل شده بفرستیم مدارکو باید برا هرکودوم پاشیم بریم دانشگاه ؟ آخه این چه کاریه؟ راه حلی داره ؟ ممنووون

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saharkf نمایش پست ها
    سلام دوستان من west virginia اپلای کردم و برای مرحله admission، آفیشیال ترنسکریپت میخوان ، من کپی ترجمه شده هام با مهر دادگستریرو فرستادم(مهر وزارت خارجه فکر کنم ندارم فعلا، نزدم چون میگفتن معمولا نمیخواد) ، گفتن قبول نیست ، زنگ زدم پرسیدم گفتش که باید بری embassy و نمیدونم نوترایز کنی(نمیدونم چیه؟ آیا همون کپی برابر اصله؟) و بعد بدی کپیشو مهر بزنه بعد بزاری تو پاکت دانشگاه و بفرستی. من الان نمیدونم واقعا چیکارکنم؟ اول برم سفارت؟ منظورشون این بوده که مهر وزارت خارجه بزنم بعد از طریف دانشگاه ها بفرستم؟
    2- یک سوال دیگه که خیلی ذهنمو مشغول کرده اینه که اگه مثلا 3،4 تا دانشگاه مجبور باشیم اینجوری سیل شده بفرستیم مدارکو باید برا هرکودوم پاشیم بریم دانشگاه ؟ آخه این چه کاریه؟ راه حلی داره ؟ ممنووون
    سلام.
    دوست عزیز برای امریکا در 99.999999 درصد موارد فقط باید مدرک سیلد باشه. هیچ مهر دیگه ای به جز مهر مترجم نمی خواد. افیشال بودن ینی سیلد بودن. شما اگه شد متن ایمیلشونو اینجا بزار ببینیم چی گفتن دقیقا.
    ضمنا مگه دادگستری کپی رو هم تایید می کنه؟

درمورد سوال دومتون، شما تعداد دانشگاه هایی که مدرک افیشال می خوانو در بیار، به تعدادشون ترجمه کن و به بار برو دانشگاه و همه رو سیلد کن، نیاز نیست چند بار برید دانشگاه !

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط spanahi نمایش پست ها
    سلام به همه
    اگه ما چند جا اپلای کنیم باید برای هر جا یه ریز نمره مهر و موم شده بفرستیم؟
    ممکنه توضیح کامل بدین
    سلام.بارها گفته شده! به پالیسی دانشگاه مقصد مربوطه این موضوع. تک به تک باید باهاشون چک کنید که رسمی می خوان یا اپلودی هم قبول می کنن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    سلام.
    دوست عزیز برای امریکا در 99.999999 درصد موارد فقط باید مدرک سیلد باشه. هیچ مهر دیگه ای به جز مهر مترجم نمی خواد. افیشال بودن ینی سیلد بودن. شما اگه شد متن ایمیلشونو اینجا بزار ببینیم چی گفتن دقیقا.
    ضمنا مگه دادگستری کپی رو هم تایید می کنه؟

درمورد سوال دومتون، شما تعداد دانشگاه هایی که مدرک افیشال می خوانو در بیار، به تعدادشون ترجمه کن و به بار برو دانشگاه و همه رو سیلد کن، نیاز نیست چند بار برید دانشگاه !
    مرسی دوست عزیزم بابت جوابتون،
    متن نیست زنگ زدم پرسیدم و چندبار تاکید کرد بهم که اگه همینایی که الان فرستادیرو بذاری تو پاکت دانشگاه قبول نیست ، آخه من همونی که ترجمه و مهر خورده بودوکپی گرفتم و فرستادم دقیقا همون چیزی که آپلود میکنیم برا دانشگاه هایی که سیل شده نمیخوان ، گفت چون یدونه اصل داری، میری embassy و نوترایز میکنی و باز تاکید کرد کپیشو بده مهر بزنه و بعد سیل شده بفرست.
    2- درمورد سوال دومم، والا ازبین 10 تا یونی فعلا این فقط اینجوری میخواست ، نمیدونم بازم پیدا بشه یونی ای که آفیشیال به این صورت بخاد یا نه، آخه مثل اینکه بعد از اینکه اکسپت شدیم هم باید مدارک آفیشیال به یونی بفرستیم برا همین میگم من یکبار میخوام برم یه بارکی همرو انجام بدم ، فکر میکنم اینجوری که شما گفتین من 2 تا اضافی با خودم ببرم ضرر نداره ،محض احتیاط یکی برا یونی و یکی برا بعد اکسپت ؟ درسته؟

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saharkf نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیزم بابت جوابتون،
    متن نیست زنگ زدم پرسیدم و چندبار تاکید کرد بهم که اگه همینایی که الان فرستادیرو بذاری تو پاکت دانشگاه قبول نیست ، آخه من همونی که ترجمه و مهر خورده بودوکپی گرفتم و فرستادم دقیقا همون چیزی که آپلود میکنیم برا دانشگاه هایی که سیل شده نمیخوان ، گفت چون یدونه اصل داری، میری embassy و نوترایز میکنی و باز تاکید کرد کپیشو بده مهر بزنه و بعد سیل شده بفرست.
    2- درمورد سوال دومم، والا ازبین 10 تا یونی فعلا این فقط اینجوری میخواست ، نمیدونم بازم پیدا بشه یونی ای که آفیشیال به این صورت بخاد یا نه، آخه مثل اینکه بعد از اینکه اکسپت شدیم هم باید مدارک آفیشیال به یونی بفرستیم برا همین میگم من یکبار میخوام برم یه بارکی همرو انجام بدم ، فکر میکنم اینجوری که شما گفتین من 2 تا اضافی با خودم ببرم ضرر نداره ،محض احتیاط یکی برا یونی و یکی برا بعد اکسپت ؟ درسته؟
    سلام مجدد بر شما
    خب شما کپی فرستاده بودی. شاید مشکل اینه.
    در مورد سوال دوم ، بله ماها هم همین کارو کردیم

Junior Member

سلام مجدد
    خوشبختانه من ی ایمیلم پیدا کردم ازشون
    Dear Sahar,

If we receive transcripts in a sealed envelope from the university we will accept them as official. If you haven’t already, you may wish to check with your university to see if there are alternative options for students who need official documents before being accepted. You may also wish to look for a public official such as notary that could make certified copies. Sometimes banks offer this service as well.

پس همونی که شما میگین کاملا درسته و اونو انجام میدم

سلام دوستان
    من چند تا فروم مختلف در رابطه با ریز نمرات رو خوندم ولی کاملا گیج شدم. اینو میدونم که دانشگاه مقصد ترجمه رسمی ریزنمرات که داخل پاکت دانشگاه گذاشته بشه و sealed بشه رو قبول میکنه.
    حالا این بحث تایید مدارک تو سامانه وزارت علوم دیگه چیه که تو یکی از فروم ها بهش اشاره شده؟
    مگه نمیشه بعد از آزاد کردن مدرک ریز نمرات رسمی فارسی رو بدیم مترجم رسمی قوه قضاییه ترجمه کنه و دانشگاه بذاره داخل پاکت و مهر و موم کنه ؟
    یا شایدم دانشگاه قبول نمیکنه بذاره تو پاکت و مهر و موم کنه
    دانشگاهم خواجه نصیره.

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farhoodinho نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چند تا فروم مختلف در رابطه با ریز نمرات رو خوندم ولی کاملا گیج شدم. اینو میدونم که دانشگاه مقصد ترجمه رسمی ریزنمرات که داخل پاکت دانشگاه گذاشته بشه و sealed بشه رو قبول میکنه.
    حالا این بحث تایید مدارک تو سامانه وزارت علوم دیگه چیه که تو یکی از فروم ها بهش اشاره شده؟
    مگه نمیشه بعد از آزاد کردن مدرک ریز نمرات رسمی فارسی رو بدیم مترجم رسمی قوه قضاییه ترجمه کنه و دانشگاه بذاره داخل پاکت و مهر و موم کنه ؟
    یا شایدم دانشگاه قبول نمیکنه بذاره تو پاکت و مهر و موم کنه
    دانشگاهم خواجه نصیره.
    سلام. مترجم اون مهرو می خواد تا ترجمه کنه. مهر علوم رو بزنید بهتره. شاید بعضی مترجم ها بدون اونم ترجمه کنن ولی به نظر من مهر علوم رو بزنید.اگر اون مهر رو زده باشید، یه موقعی اگر مهر دادگستری لازم بشه، همون ترجمه رو راحت می دید مهر دادگستری می زنن روش. ولی مهر علوم نباشه دوباره باید مهر بزنیدو بدید ترجمه.
    بعضی دانشگاه ها هم به این مهرا حساسن و مهروموم نمی کنن. ولی اکثرا براشون فرقی نداره. خواجه نصیر رو من نمی دونم.

Junior Member

سلام
    من دانشگاه کارشناسیم مدارک ارشدمرو هم گذاشت تو پاکت و هیچ ایرادیم نگرفت ، سیل و امضام کرد حالا میخوام بدونم اونور ی موقع ایراد نگیرن که چرا جدا جدا مدارکترو سیل نکردی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)