صفحه 41 از 45 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 448

موضوع: مهر و موم کردن ریز نمرات رسمی ترجمه شده

پیش فرض پاسخ : مهر و موم کردن ریز نمرات رسمی ترجمه شده

نقل قول نوشته اصلی توسط omidoo نمایش پست ها
    دوستان منظور از این مطلب چی هست؟
    Documents issued in a language other than English or German must be translated into English or German AND certified by a public notary/German Consulate with an official seal.
    ترجمه رسمی داخل سربرگ قوه قضائیه کفایت می کنه یا مهر امور خارجه و دادگستری هم می خواد؟
    سلام
    این رو فکر میکنم بهتره در بخش آلمان مطرح کنید بهتره تا مشخص بشه سفارت المان چه مهری رو میخاد.
    با احترام
    If you don't like where you are, change it. you are not a tree -Jim Rohn

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_bgh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای ارسال مدارک در پیج دانشگاه این نوشته گذاشته شده است:
    official transcripts (original or copies certified by the issuing institution) must be provided and sent directly by the issuing institution
    میخواستم بپرسم یعنی مدارک و ریزنمرات فارسی و انگلیسی که همگی مهرهای مربرطه را دارند، بعد از کپی گرفتن نیز باید مجدد مهر شوند؟
    ممنون
    سلام.
    ببینید مثلا کاری که من کردم این بود که مدارک رو دادم دارالترجمه ترجمه کردن بهمراه کپی فارسی که با نسخه انگیسی پانچ شده بودن و روی کپی فارسی مهر انگلیسی کپی برابر اصل زده بود.
    بعد تشریف میبرید دانشگاه براتون توی پاکت میزارن و مهر میکنن و میدن به شما خودتون پست میفرمایین
    با احترام

نقل قول نوشته اصلی توسط Houmangh نمایش پست ها
    سلام.
    ببینید مثلا کاری که من کردم این بود که مدارک رو دادم دارالترجمه ترجمه کردن بهمراه کپی فارسی که با نسخه انگیسی پانچ شده بودن و روی کپی فارسی مهر انگلیسی کپی برابر اصل زده بود.
    بعد تشریف میبرید دانشگاه براتون توی پاکت میزارن و مهر میکنن و میدن به شما خودتون پست میفرمایین
    با احترام
    منطورت از روی کپی فارسی مهر انگلیسی کپی برابر اصل زدن، همون مهر دالترجمه هست؟؟؟؟ و دیگه اینکه وقتی اینکارو کردی و فرستادی به اون دانشگاه خارجی مربوطه، ایراد نگرفتن؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    دانشگاه بوستون باید کارنامه رو آپلود کنم:
    Transcripts

We require a copy of your transcript to be uploaded within our online application. In addition, we require all transcripts from colleges and/or universities attended that count toward any degree (beyond high school). A college senior should submit an official report of work completed in the first semester of the senior year as soon as it is available. All transcripts must be in English or an official translation. If you are admitted and decide to enroll, we will ask for an official copy at that time.

آیا ترجمه توسط دارالترجمه کافی هست؟ اون ترجمه رو باید اسکن کنم؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_13677 نمایش پست ها
    منطورت از روی کپی فارسی مهر انگلیسی کپی برابر اصل زدن، همون مهر دالترجمه هست؟؟؟؟ و دیگه اینکه وقتی اینکارو کردی و فرستادی به اون دانشگاه خارجی مربوطه، ایراد نگرفتن؟
    ممنون
    بله.دارالترجمه.نه ایراد نگرفتن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Forumname نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دانشگاه بوستون باید کارنامه رو آپلود کنم:
    Transcripts

We require a copy of your transcript to be uploaded within our online application. In addition, we require all transcripts from colleges and/or universities attended that count toward any degree (beyond high school). A college senior should submit an official report of work completed in the first semester of the senior year as soon as it is available. All transcripts must be in English or an official translation. If you are admitted and decide to enroll, we will ask for an official copy at that time.

آیا ترجمه توسط دارالترجمه کافی هست؟ اون ترجمه رو باید اسکن کنم؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    سلام دوست عزیز
    نوشته الان باید اپلود کنید
    ولی هروقت پذیرش گرفتین باید اصل ریزنمره از طرف دانشگاه مبدا به دانشگاه مقصد فرستاده شه.
    بله ترجمه دارالترجمه کافیه و مهر وزارت دادگستری و خارجه هم نمیخاد.. همین که ترجمه رو بزارید داخل پاکت دانشگاه و مهر دانشگاه بخوره روش، کافیه
    با احترام

Junior Member

سلام. ببخشید یه سوال. مدارک لیسانس و ارشد رو میشه توی پاکت یه دانشگاه گذاشت و فرستاد؟ واقعا مشکلی پیش نمیاد که بگن چرا مثلا ریز نمرات ارشدت توی پاکت دانشگاه لیسانس هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ameir نمایش پست ها
    سلام. ببخشید یه سوال. مدارک لیسانس و ارشد رو میشه توی پاکت یه دانشگاه گذاشت و فرستاد؟ واقعا مشکلی پیش نمیاد که بگن چرا مثلا ریز نمرات ارشدت توی پاکت دانشگاه لیسانس هست؟
    سلام. بهتر اینه جدا بزارید هر دانشگاه مهر بزنه بعد ببرید اداره پست همشو داخل یه پاکت بزرگتر بزاره پست بشه.

Junior Member

با سلام
    واسه دانشگاهی مدارک ترجمه شده رو فرستادم به همراه کپی ریز نمرات و دانشنامه که روش copy conforms original خورده، دانشگاه این ریزنمرات رو به صورت unofficial تلقی میکنه...به نظرتون باید چی کار کنم؟

Junior Member

Many international schools issue only one original transcript or degree certificate. Please do not submit your original copy to Portland State. Instead, request that the issuing institution attest a copy of the document.

To request an attested document, send a photocopy (never the original) of the document to the institution that originally issued it. They will verify the photocopy against their records, place the institutional stamp or seal on the photocopy (thereby attesting to its accuracy), put the attested copy into an institutional envelope, and affix their stamp or seal over the envelope closure. The issuing institution can mail the attested copy directly to Graduate Admissions in the Office of Graduate Studies or you may deliver the sealed envelope to the office in person.
    تو این متنه، نوشته تو هر صفحه از ریزنمرات (ترجمه شده) باید مهر دانشگاه بخوره، حالا اگه تو پاکت دانشگاه که مهر شده بفرستم ولی ریزنمرات مهر نخورده باشه، مگه کافی نیست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)