صفحه 43 از 45 نخستنخست ... 33343536373839404142434445 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 448

موضوع: مهر و موم کردن ریز نمرات رسمی ترجمه شده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهر و موم کردن ریز نمرات رسمی ترجمه شده

سلام دوستان عزیز
    من یه سوال داشتم، (شاید یکم مسخره به نظر بیاد) من میخوام اصل دانشنامه کارشناسی و ریزنمرات رسمی رو بگیریم، سوالم اینه که از کجا بفهمم که این دو مدارک، رسمی و قابل ترجمه می باشد؟
    (در ضمن من شبانه بودم، بنابراین هزینه آزادسازی دیگه نمیدم و مشکل سربازی ندارم چون گواهی اشتغال به تحصیل در مقطع ارشد رو ارائه میدم.)
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستان وقت بخیر
    من ارشد رو دانشگاه بهشتی خوندم و مدارک رو هم آراد کردم.
    الان میخوام ریز نمرات رو برای دانشکاه خارجی بفرستم، بنطرتون بهتره که ترجمه رسمی زیر نمرات رو ببرم بهشتی تا توی پاکت بزارن، یا اینکه درخواست زیر نمرات انگلیسی دانشگاه رو بدم؟ بنظرتون کدوم بهتره؟ کسی تجربه ای در این خصوص از دانشگاه بعشتی داشته داشته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan470 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر
    من ارشد رو دانشگاه بهشتی خوندم و مدارک رو هم آراد کردم.
    الان میخوام ریز نمرات رو برای دانشکاه خارجی بفرستم، بنطرتون بهتره که ترجمه رسمی زیر نمرات رو ببرم بهشتی تا توی پاکت بزارن، یا اینکه درخواست زیر نمرات انگلیسی دانشگاه رو بدم؟ بنظرتون کدوم بهتره؟ کسی تجربه ای در این خصوص از دانشگاه بعشتی داشته داشته؟
    سلام

بستگی به قوانین دانشگاهی داره که قصد دارید ریزنمرات رو به دست‌شون برسونید. مثلا اگر گفته باشن که ریزنمرات باید حتما توسط سازمان‌های مربوطه توی کشورتون تایید شده باشند، باید همون ریزنمرات با ترجمه‌ی رسمی رو بفرستید. یا اگر گفته باشن نمرات با مهر دانشگاه، همون ریزنمرات انگلیسی صادر شده توسط دانشگاه کفایت میکنه. همین موضوع در مورد اینکه در پاکت مهر و موم دانشگاه باشه یا نه هم صدق می‌کنه.
    به طور معمول که دانشگاه‌ها نمرات انگلیسی صادر شده توسط دانشگاه و در پاکت مهر و موم رو می‌پذیرند. اما باز تاکید می‌کنم که قوانین هر دانشگاهی باید مدنظر گرفته بشه.

Junior Member

سلام دوستان!
    من در سیستم گلستان دانشگاه صنعتی اصفهان میخوام درخواست ریزنمرات بدم. کسی میدونه فرق ریزنمرات رسمی با ریزنمرات در پاکن مهر و موم چی هست؟
    و از هر کدوم چند تا باید سفارش بدیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saar67 نمایش پست ها
    سلام دوستان!
    من در سیستم گلستان دانشگاه صنعتی اصفهان میخوام درخواست ریزنمرات بدم. کسی میدونه فرق ریزنمرات رسمی با ریزنمرات در پاکن مهر و موم چی هست؟
    سلام!

چون از سیستم گلستان استفاده می‌کنید، احیاناً لغت لاتین بعد از اون موردی که نوشته در پاکت مهر و موم شده تحویل میدن، نگارش نشده؟ با توجه جملات‌تون و شناختی که از سیستم گلستان دارم، من برداشتم این هست که ریزنمرات رسمی همون ریزنمرات فارسی رسمی هست و ریزنمراتی که گفتن در پاکت مهر و موم شده میدن، ریز نمرات رسمی انگلیسی هست که در پاکت میذارن و مهر می‌کنند و می‌تونید برای ارسال به دانشگاه‌های خارج از ایران ازش استفاده کنید. چون تا به حال ندیدم ریزنمرات فارسی رو در پاکت مهر و موم شده قرار بدن.

موید باشید.

Junior Member

سلام وقت بخیر.
    من برای اپلای دانشگاه مونترال ازم درخواست Certified Copy مدارک و ریزنمرات کارشناسی و کارشناسی ارشدم شده.
    منظورشون هم مهر Certified Copy نیست که از دارالترجمه خورده باشه. چون اون رو قبول نکردند. کسی اطلاع داره چطور میتونم این مدرک رو تهیه کنم؟
    باید به دانشگاه مراجعه کنم یا دفاتر حقوقی؟ یه نفر راهنمایی کرده که باید برم شریف و بخام مدرکم رو کپی برابر اصل کنن! یکی دیگه راهنمایی کرده که باید برم دار الترجمه رسمی و بخواهم که از طریق قوه قضاییه کپی برابر اصل کنن!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط joker69 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر.
    من برای اپلای دانشگاه مونترال ازم درخواست Certified Copy مدارک و ریزنمرات کارشناسی و کارشناسی ارشدم شده.
    منظورشون هم مهر Certified Copy نیست که از دارالترجمه خورده باشه. چون اون رو قبول نکردند. کسی اطلاع داره چطور میتونم این مدرک رو تهیه کنم؟
    باید به دانشگاه مراجعه کنم یا دفاتر حقوقی؟ یه نفر راهنمایی کرده که باید برم شریف و بخام مدرکم رو کپی برابر اصل کنن! یکی دیگه راهنمایی کرده که باید برم دار الترجمه رسمی و بخواهم که از طریق قوه قضاییه کپی برابر اصل کنن!!
    سلام . احتمالا منظورشون این نیست که باید توی پاکت رسمی دانشگاه مهر و موم شده باشه ؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saar67 نمایش پست ها
    سلام دوستان!
    سلام. باید به آموزش درخواست ریزنمره بدید با علت . اون وقت آموزش کل باید برید و ریزنمرات رو بگیرید .اگه روزانه هستید که باید پول پرداخت کنید و اگه شبانه هستید پولی نمیخواد بدید.همون یکی کافی هست .البته ریزنمره احتیاج به تاییدیه وزارت علوم داره( من بدون تایید وزارت علوم فرستادم و مورد قبول واقع شد! ) ترجمه ی رسمی کنید و بعدش ترجمه رو توی پاکت انگلیسی دانشگاه بزارید و مهرو موم شده بفرستید. اصل ریزنمره ای که بهتون میدن رونگه دارید و به مقداری که احتیاج دارین ترجمه کنید از روش. موفق باشید.
    ویرایش توسط eliyou : June 27th, 2018 در ساعت 05:07 PM

Junior Member

سلام. بهشتی که به من گفت ریزنمرات انگلیسی دیگه نمیده! به شما ریزنمرات انگلیسی دادن تو یک سال اخیر؟ برعکس دانشگاه شیراز که راحت به من داد (با پرداخت هزینه 50 تومنی فکر کنم)

Member Mr_Engineer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EEngineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_ava نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من یه سوال داشتم، (شاید یکم مسخره به نظر بیاد) من میخوام اصل دانشنامه کارشناسی و ریزنمرات رسمی رو بگیریم، سوالم اینه که از کجا بفهمم که این دو مدارک، رسمی و قابل ترجمه می باشد؟
    (در ضمن من شبانه بودم، بنابراین هزینه آزادسازی دیگه نمیدم و مشکل سربازی ندارم چون گواهی اشتغال به تحصیل در مقطع ارشد رو ارائه میدم.)
    با تشکر
    دانشجویان شبانه نیازی به پرداخت هزینه آزاد سازی ندارند.
    اگر مدرکی که دانشگاه بهتون داده روش نوشته "مدرک موقت،" یا یه جمله مثل "ارزش ترجمه ندارد،" باید برید و درخواست صدور دانشنامه بدید.
    شاید لازم باشه بعد از صدور، به وزارت علوم برای مهر تائید روی دانشنامه مراحعه کنید.
    """خلاصه کلام اینکه، لطفا بیایید مهربانی رو نسبت به هم نوع خودمون دریغ نکنیم. دنیا دو روزه.
    برای ساخت جامعه امون باید با هم باشیم نه مقابل هم."""

Instead of goals, try this: Focus on Process; Results are side-effects of processes

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)