صفحه 44 از 45 نخستنخست ... 343536373839404142434445 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 448

موضوع: مهر و موم کردن ریز نمرات رسمی ترجمه شده

Member Mr_Engineer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EEngineering

پیش فرض پاسخ : مهر و موم کردن ریز نمرات رسمی ترجمه شده

نقل قول نوشته اصلی توسط eliyou نمایش پست ها
    سلام . احتمالا منظورشون این نیست که باید توی پاکت رسمی دانشگاه مهر و موم شده باشه ؟!
    ترجمه رسمی توی دارالترجمه کرده باشید، همون رو میفرستید.
    ترجمه های دارالترجمه توی سربرگ دادگستری هست و مهر کپی برابر اصل داره.
    """خلاصه کلام اینکه، لطفا بیایید مهربانی رو نسبت به هم نوع خودمون دریغ نکنیم. دنیا دو روزه.
    برای ساخت جامعه امون باید با هم باشیم نه مقابل هم."""

Instead of goals, try this: Focus on Process; Results are side-effects of processes

Junior Member

با سلام خدمت دوستان ممنون میشم جواب سوال من رو بدین من ترجمه ریزنمرات و لیسانس رو بردم دانشگاه آزاد شیراز که مهر کنند و تو پاکت بهم بدن اما باز هم مسخره بازی دانشگاه آزاد شروع شد و میگن که ما مهر نمیکنیم شما باید ترجمه رو با اصل مدرک و ریزنمرات با پست بفرستید تهران بعد امور بین الملل مهر میکنه و خودش میفرسته به اون دانشگاه حالا مشکل من این هست : که من اصلا دانشگاهی وجود نداره و انتخاب نکردم که بخوام برم و اینکه خودم دارم میرم کانادا چند روز دیگه و میخواستم لیسانس و فوق و .. رو مهر و موم کنم و با خودم ببرم بعد از اونجا ارسال کنم واسه ارزیابی کسی از دوستان راه حلی داره با تشکر

سلام دوستان، یه سوال،

اینکه دانشگاها ریزنمراتو مهرو موم شده میخوان،
    خب شاید من بخوام واسه 5تا دانشگاه اپلای کنم، نمیتونم که 5 سری اصل ترجمه داشته باشم که واسه همشون اصل ترجمه رو مهروموم شده بفرستم!
    فقط یه سری ترجمه دارم
    چکار باید کرد؟
    ویرایش توسط Nastarannnn : October 6th, 2018 در ساعت 06:46 PM

حضورا برین سازمان مرکزی و صحبت کنین. فک میکنم حل بشه و بدن بهتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadsh نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان ممنون میشم جواب سوال من رو بدین من ترجمه ریزنمرات و لیسانس رو بردم دانشگاه آزاد شیراز که مهر کنند و تو پاکت بهم بدن اما باز هم مسخره بازی دانشگاه آزاد شروع شد و میگن که ما مهر نمیکنیم شما باید ترجمه رو با اصل مدرک و ریزنمرات با پست بفرستید تهران بعد امور بین الملل مهر میکنه و خودش میفرسته به اون دانشگاه حالا مشکل من این هست : که من اصلا دانشگاهی وجود نداره و انتخاب نکردم که بخوام برم و اینکه خودم دارم میرم کانادا چند روز دیگه و میخواستم لیسانس و فوق و .. رو مهر و موم کنم و با خودم ببرم بعد از اونجا ارسال کنم واسه ارزیابی کسی از دوستان راه حلی داره با تشکر
    ویرایش توسط Nastarannnn : October 6th, 2018 در ساعت 06:25 PM

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    دانشگاه های قبلی من ریز نمرات انگلیسی (یه صورت غیر رسمی) رو تحویل میدن. سوالی که من دارم اینه که آیا این ریز نمره رو میشه مهر و موم کرد و توی پاکت گذاشت و ارسال کرد. آیا به عنوان official مورد قبول هست ؟
    با تشکر

Junior Member

کسی از دوستان اطلاع داره روند مهر و موم کردن ریزنمرات و دانشنامه دانشگاه شهید بهشتی چطور هست؟
    الان برای انجام این کار باید به کی مراجعه کنم و روندش چطور هست؟
    مهر دادگستری و وزارت امور خارجه هم میخواد دانشگاه؟

Junior Member Martine آواتار ها

سلام و خسته نباشید خدمت همگی
    دوستان من گواهی موقت به اضافه ریز نمره ارشد دانشگاه آزادم(با مهر اداره فارغ التحصیلان) رو که دارالترجمه میخواد ترجمه کنه(قطعا بدون مهر دادگستری و وزارت امور خارجه) رو میخواستم در پاکت مهر وموم شده توسط دانشگاه آزاد ارسال کنم به وس. آیا ممکنه به خاطر موقت بودن گواهیم بگن ما ارسال نمیکنیم و باید اصل دانشنامت باشه؟.( چون صدور دانشنامه ظاهرا زمان بره و عقلا چون ما هزینه تحصیلمون رو پرداخت کردیم نباید دانشگاه ایرادی در این ضمینه بگیره و یکبار هم یکی از کارکنانشون گفت که گواهی موقت ارشدت تا ۶ ماه اعتبار داره و میتونی ترجمش کنی)
    اگر اشتباه میکنم لطفا بهم بگین که بیخود زحمت ترجمه گواهی موقت و سرو کله زدن با دانشگاه شکنجه گر آزاد! رو نکشم. پیشاپیش ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Martine نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید خدمت همگی
    دوستان من گواهی موقت به اضافه ریز نمره ارشد دانشگاه آزادم(با مهر اداره فارغ التحصیلان) رو که دارالترجمه میخواد ترجمه کنه(قطعا بدون مهر دادگستری و وزارت امور خارجه) رو میخواستم در پاکت مهر وموم شده توسط دانشگاه آزاد ارسال کنم به وس. آیا ممکنه به خاطر موقت بودن گواهیم بگن ما ارسال نمیکنیم و باید اصل دانشنامت باشه؟.( چون صدور دانشنامه ظاهرا زمان بره و عقلا چون ما هزینه تحصیلمون رو پرداخت کردیم نباید دانشگاه ایرادی در این ضمینه بگیره و یکبار هم یکی از کارکنانشون گفت که گواهی موقت ارشدت تا ۶ ماه اعتبار داره و میتونی ترجمش کنی)
    اگر اشتباه میکنم لطفا بهم بگین که بیخود زحمت ترجمه گواهی موقت و سرو کله زدن با دانشگاه شکنجه گر آزاد! رو نکشم. پیشاپیش ممنون
    به صورت خلاصه سوالم اینه: آیا دانشگاه آزاد اسلامی گواهی موقت و ریز نمره ای که توسط مترجم دادگستری ترجمه شده(بدون مهر دادگستری و...) رو مهروموم میکنه؟ یا میگن حتما باید دانشنامه و ریز نمره قابل ترجمه باشه تا مهروموم کنه؟
    ببخشید دوباره پرسیدم برام مهمه و دانشگاهمم خیلی کار راه نندازن!

سلام و خسته نباشید
    دوستان ظاهرا دانشگاه های آزاد استان ها بخشی به نام بین الملل جهت مهر و موم کردن و ... ندارند و باید حضوری تشریف بیارن سازمان مرکزی تهران.( من خودم ارشد دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات اهواز درس خواندم) و امروز اونجا بودم. در نتیجه ترجمه گواهی موقت رو هم انجام نمیدن و برای دوستان شهرستانی صدور دانشنامه حداقل ۶ ماه زمان میبره که بعد بشود آنرا ترجمه کرد. ( برای دوستان ساکن تهران نمیدونم همین ۶ماه هست یا کمتر)
    خلاصه تجربه ی تلخی از دانشگاه آزاد برای من رقم خورد.
    ممنون

Junior Member

دوستان کسی که دانشجوی سال دوم هست و به ریزنمرات رسمی ترجمه شده نیاز داره دقیقا باید چکار کنه؟
    ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش
    بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)