صفحه 5 از 45 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 448

موضوع: مهر و موم کردن ریز نمرات رسمی ترجمه شده

پیش فرض پاسخ : هزینه مهر و موم کردن ریز نمرات رسمی ترجمه شده

نقل قول نوشته اصلی توسط nomad
    به هرحال من به عنوان یه دانشجوی SBU از طریقی که گفتم اقدام کردم و موفق هم شدم،
    حالا هی برین اعتراض کنین، به هرحال اعتراضات به جای شما، به deadlineهای امسال که قد نمیده.
    حالا دیگه از من گفتن و از شما نشنیدن!
    nomad عزیز،

ما هم دلمون می خواد مثل شما، راحت و بی دردسر کارمون رو انجام بدیم...
    اما، دو تا مشکل بزرگ وجود داره:

• پاکت - من خودم پاکت کوچک از دانشگاه گرفتم، اما فرض کنید من مدارکم رو تا کنم و بذارم تو پاکت کوچک و بفرستم...
      از شانس من، یک نفر دیگه هم از SBU مدارکش رو از طریق آموزش کل، تو پاکت بزرگ seal کرده و فرستاده همون دانشگاه...
      فکر نمی کنید اون وقت تفاوت در ظاهر پاکت ها، می تونه کمی مسأله ساز بشه؟؟؟
    • مهر - مشکل بزرگتر مهر هست...
      شما فرمودید که تونستید از طریق دانشکده، پاکت مدارکتون رو مهر بزنید...
      اما مشکل اینجاست که متأسفانه دانشکده ما (برق و کامپیوتر)، حتی راضی به مهر زدن Recomendation Letter هایی که اساتید خودشون دادن هم نمی شن...
      من یکی، برخلاف شما، هیچ جوری نتونستم راه حلی برای این مسأله پیدا کنم...

حالا شما می گید ما چی کار کنیم؟؟؟
    حداقل می تونیم سعی خودمون رو بکنیم و به این تضییع حق، اعتراض کنیم...
    اتفاقاً، هر چند شما مدارکتون رو فرستاده اید و بهتون تبریک می گم که پذیرش گرفته اید، اما از شما دعوت می کنم به عنوان یکی از دانشجوهای SBU که با این مشکل برخورد کرده اید، به جمع معترضین بپیوندید...

موفق باشید
    The tragedy of life does not lie in not reaching your goals
    The tragedy of life lies in not having goals to reach for

Junior Member

nomad:
    این اعتراض به هر حال یه وقتی باید انجام بشه! در ضمن اگه دانشکده ما مهر میکرد، این کارو خیلی زودتر انجام میدادیم و کار به نصیحت کردن شما و گوش ندادن ما نمی رسید!!

asadi
    Guest

من دو هفته پیش مهر و موم کردم و فرستادم، اگه زودتر میگفتین اسکن میکردم ولی الان هرکدوم از پاکتها یه سر دنیا رفته.
    زیر بار حرفهای آموزش کل نرین، هم پاکت و هم مهر رو از دانشکدهتون میتونیین بگیرین. هیچ جا از من امضا نخواستن، 3،4 تا مهر که رو در پاکت بخوره کافیه به عنوان seal.
    to nomad
    براتون متاسفم ، شما خودتون علنا دارید دعوت به جعل کردن مهر دانشگاه میکنید ( اگه زودتر میگفتین اسکن میکردم ولی الان هرکدوم از پاکتها یه سر دنیا رفته !!!) و من رو متهم به نخوندن میکنید !! واقعا جای تاسف داره !! در ضمن اینکه شما با ابدارچی دانشکدت رفیق بودی دلیل نمیشه که همه دانشکده ها حاضر باشند مثل ابدارچی شما ریزنمرات رو داخل پاکت بگذارند !! اونها کاملا به مسئله واقفند و غیر از کاری که بهشون ابلاغ شده رو انجام نمیدهند . در ضمن شما به هیچ وجه حق ندارید به این حرکت قانونی بچه ها توهین کنید !!! اعتراض حق قانونی دانشجو در مقابل اعمال غیر قانونی روسای دانشگاه هستش ، من به عنوان دانشجوی حقوق این حرف های شما رو کاملا غیر حقوقی و غیر منطقی میدونم .

to lady-in-red and NegarH

اگر بچه های دیگه هم همکاری کنند همین هفته و نهایتا اوایل هفته دیگه میشه این حرکت رو سازماندهی کرد ، به محض اینکه این اعتراض صورت بگیره اونها به صورت موقت هم شده حتی برای شما قانونشون رو لغو میکنند و شما به مقصود خودتون میرسید ، در ضمن Deadline نزدیک ترین دانشگاه ها معمولا زودتر از 15 دسامبر نیست که تا اون موقع دو هفته وقت هست ، در ضمن اونها انعطاف پذیر هستند و براشون بیشتر مهم اینه که Application fee تا قبل از deadline پرداخت بشه ، اگه ریزنمرات حتی 2 یا 3 هفته بعد از deadline به دستشون برسه هیچ مشکلی پیش نمیاد . این به مراتب بهتر از این هستش که شمامدارک خود را به همراه ریز نمرات غیر seal شده براشون بفرستید و اونها بعد از دو ماه یا بیشتر بهتون اطلاع بدن که مدارکتون ناقصه( این اتفاق برای من افتاد که در صفحه اول این تاپیک هم مطرح کردم ) ، در این موقع از سال متاسفانه به علت حجم بالای متقاضی برای اپلای به اون دانشگاه ، دانشگاه ممکنه شما رو دیر در جریان نقص پروندتون قرار بده و این میتونه شانس شما رو برای اون دانشگاه به صفر برسونه .

پس لطفا قانونی ترین راه رو انتخاب کنید ، حق ماندنی و باطل از میان رفتنی است .

nomad
    Guest

به lady in red و Negar،
    حق با شماست، فقط امیدوارم به deadlineها برسین هر جوری هست.
    منم هر موقع که قرار بذارین میام، بلاخره هر چی تعداد بیشتر باشه شانس موثر بودن این حرکت هم بیشتره.
    ------------------------------
    به asadi،
    نمیدونم مشکلت با من چیه، اصلا نمی فهمم دم deadlineها چی شده که با یه غریبه که داره فقط تجربه شو با همدانشگاهیاش در میون میزاره اینجوری کل کل میکنی؟
    اگه هورمونات بالا نزده بود میدیدی که من جواب خانم صادقیان رو داشتم میدادم که پرسیده بود:
    آیا کسی در شهید بهشتی مدارکش را مهر و موم کرده است؟ پاکتشان چه شکلی است؟ مهر دارد یا امضاء؟ امضای چه کسی؟
    نه صحبتی از مهر جعلی بود، نه تقلب ذیگه. شکل پاکت مدنظر بود.
    در ضمن من از مهر رسمی لاتین دانشکده استفاده کردم که طبیعتا دست ابدارچی نیست،
    به من چه اصلا؟! خودم انقدر نگرانی و کار دارم، حالا بشینم فکر کنم که ادم اعصاب داغونی مثل تو چه جوری کارش راه بیفته که از طرف دانشگاه هم نقره داغ نشی! برو هر کاری که "حقوقی"ه بکن....
    ---------------------------

دوستان، اگه به هر عنوان شک داشتین که کاری که میخواین بکنین قانونی هست یا نه، با admission officer دانشگاه مورد نظرتون مشورت کنین. در مورد من که خیلی کمک کرد.
    موفق باشین.

asadi
    Guest

به asadi،
    نمیدونم مشکلت با من چیه، اصلا نمی فهمم دم deadlineها چی شده که با یه غریبه که داره فقط تجربه شو با همدانشگاهیاش در میون میزاره اینجوری کل کل میکنی؟
    اگه هورمونات بالا نزده بود میدیدی که من جواب خانم صادقیان رو داشتم میدادم که پرسیده بود:
    آیا کسی در شهید بهشتی مدارکش را مهر و موم کرده است؟ پاکتشان چه شکلی است؟ مهر دارد یا امضاء؟ امضای چه کسی؟
    نه صحبتی از مهر جعلی بود، نه تقلب ذیگه. شکل پاکت مدنظر بود.
    در ضمن من از مهر رسمی لاتین دانشکده استفاده کردم که طبیعتا دست ابدارچی نیست،
    به من چه اصلا؟! خودم انقدر نگرانی و کار دارم، حالا بشینم فکر کنم که ادم اعصاب داغونی مثل تو چه جوری کارش راه بیفته که از طرف دانشگاه هم نقره داغ نشی! برو هر کاری که "حقوقی"ه بکن....
    ---------------------------

دوستان، اگه به هر عنوان شک داشتین که کاری که میخواین بکنین قانونی هست یا نه، با admission officer دانشگاه مورد نظرتون مشورت کنین. در مورد من که خیلی کمک کرد.
    موفق باشین.
    nomad عزیز :

من با شما هیچ مشکل شخصی ندارم لطفا اگه نمیتونید حرف هاتون رو توجیه کنید مسئله رو به حاشیه نکشونید ، واقعا جالبه که با خوندن پست های قبلی من (البته اگه واقعا درست تجزیه و تحلیل کرده باشید) به این نتیجه نرسیدید که من پارسال اپلای کردم و الان هم احتمالا باید در خارج از ایران زندگی کنم !! پس این باید ادعای من باشه که در واقع منت بزارم بر سر فروم و تجارب رو در اختیار بچه ها بگذارم (که چون کمک به همه هموطنان رو وظیفه شخصی خود میدونم) مثل شما اونها رو به ناحق دعوت نمیکنم و منتی هم نمیگذارم ! اینکه شما کارتون رو با پارتی بازی پیش بردید و تو چند سال درس خوندنتون در دانشگاه با "خدم و هشم دانشگاه " دوست شدین که حالا مهرشو بهتون انفاق کردن ، یا اینکه خانم صادقیان از شما در این مورد سوال میکنند و هدف ایشون این هستش که مهر و پاکت دانشگاه رو بسازند و مدارک رو خود مهر و موم کنند ( ایشون خود در پست بالاترشون که شما مطمئنن نگاه هم به ان نکردید هدفشون رو از این کار گفتند : " یکی از شما دوستانی که مدارکتان را مهر و موم کرده اید، لطف کنید پشت و روی پاکت (یا لااقل مهر آنرا) را اسکن کرده و در سایت بگذارید تا همه بتوانند استفاده کنند و در دکان آموزش تا اندازه ای تخته شود. این تنها و بهترین راه حل است.") جالبه که متوجه هدف ایشون نشدید (البته چون واقعا وقتی برای خوندن پست های ایشون نذاشتید) ، اینها همه به وضوح دلیل بر به حاشیه کشوندن بحث از جانب شما هستش ، جالبه تا همین پست قبلی مخالف اعتراض بودید اما به یک باره خود را در این اعتراض سهیم میدونید ! متاسفم برای توجیهاتون ! و برای وقت باطلی که صرف نوشتن مطالب حاشیه ای میکنید .

پس شما یا واقعا متوجه نیستید در پست های قبلیتون چه گفتید یا خودتون رو زدید به ... ! امیدوارم به جای کمک به جعل کردن مهر دانشگاه (اگه نفرستاده بودید حتما اسکن میکردید تا یه عده بتونند مهر رو جعل کنند و روی پاکت پرینت بگیرند... ) کمک کنید تا همه بتونن قانونا بدون هیچ ترس و استرسی مدارک خود را مهر و موم شده به دانشگاه مقصد بفرستند نه با جعل کردن و استرس داشتن ار عواقب ناشی از ان.

نقل قول نوشته اصلی توسط asadi
    کمک کنید تا همه بتونن قانونا بدون هیچ ترس و استرسی مدارک خود را مهر و موم شده به دانشگاه مقصد بفرستند نه با جعل کردن و استرس داشتن از عواقب ناشی از آن.
    اگه کسی بخواد از راه های فرعی وارد عمل بشه، مطمئن باشید که می تونه...
    اما همون عواقبش مهمه که آقای asadi عنوان کردند...

درسته که پرداختن 500،000 تومان برای seal کردن مدارک، اصلاً قابل تصور هم نیست، اما همه ما اون قدر تو این راه، هزینه (مادی و معنوی)، کرده ایم و خواهیم کرد که نتیجه گرفتن برامون خیلی خیلی مهم تره...
    من فکر می کنم که هر یک از ما، اگه چند ماه بعد متوجه بشه که فقط به دلیل این که مدارکش رو رسماً seal نکرده، نتونسته پذیرش بگیره (با فرض این که این کمترین مشکلی باشه که براش پیش بیاد)، هرگز خودش رو نخواهد بخشید...

و این هم دقیقاً همون نقطه ضعفیه که دانشگاه دست گذاشته روش تا ما رو تحت فشار قرار بده...
    پس، به جای این که هر روز یک نفر از ما بره دانشگاه و بعد از کلی دعوا، در نهایت، پول رو به حساب دانشگاه واریز کنه، بیایید همه با هم یک روز بریم و به این حرکت غیر انسانی اعتراض کنیم...

از همه دوستان،
    NegarH، ali1k، خانم صادقیان، SOLMAZM، nomad، آقای اسدی (به نظرم می تونید از همون راه دور هم از نظر حقوقی کمکون کنید...) و دیگران،
    خواهش می کنم هر چه سریع تر برای تاریخ معینی با هم به توافق برسیم...
    The tragedy of life does not lie in not reaching your goals
    The tragedy of life lies in not having goals to reach for

Junior Member

به nomadi و Asadi:
    تو رو خدا دعوا نکنین این قدر! :'(

به lady-in-red :
    بذارین اول ببینیم چند نفر جواب میدن که میان اگه تعدادش قابل قبول بود میتونیم بعد تاریخ تعیین کنیم

سلام. من هم برای هفته بعد روز یکشنبه یا سه شنبه می تونم بیام و با چند نفر از دوستام هم صحبت می کنم که بیان.
    بهتره به جای پرداختن به مسائل حاشیه ای، مشکلات شخصی و پاک کردن صورت مساله، دور هم جمع بشیم و یه کاری کنیم که این مسئولین دانشگاه فکر نکنند که حالا چون آموزشو بالای کوه گذاشتند و به اصطلاح خودشون سر گردنه است هر کاری که می خوان انجام بدن!

nomad
    Guest

به Negar،
    OK، دعوا بسه. من پیشنهادم اینه که تومار هم جمع کنین، چون جمع کردن همه تو یه روز و یه ساعت اونم بالای کوه کار بسیار سختیه.
    اینجوری کسانی که قصد apply کردن ندارن هم میتونن مشارکت کنن.
    نمی خوام "نفوس بد" بزنم ولی دانشگاهی که من میشناسم با این کارا هم بی خیال اون پول زوری نمیشه...
    به هر حال تا وقتی ادم تلاششو نکنه نمی دونه، ایشالا که کارتون راه بیفته....

asadi
    Guest

طومار جمع کردن فکر خوبیه ولی نوشتن طومار و جمع کردن امضا در این فرصت کم فکر نمیکنم زیاد عملی بشه ، اگه بخواین تا هفته دیگه قضیه رو یکسره کنید . از طرفی باید یه جوری قضیه رو handle کنید که قبلش اینا بو نبرن که خبریه ، یه جوری باید بین خودتون هماهنگ کنید یک دفعه غافلگیرشون کنید ، طومار جمع کردن شاید باعث بشه مسئولین از قبل در جریان تجمع قرار بگیرند.

پیشنهاد من همونی هست که در صفحه قبل مطرح کردم ،

NegarH
    ali1k
    ebsadeghian
    lady_in_red
    nomad
    SOLMAZM

شما 6 نفر اگر هرکدام حداقل5 نفر از دوستانتون رو همراه کنید یک جمعیت 30 نفره رو شاهد خواهیم بود . البته من مطمئن هستم هرکسی از دانشجوهای این دانشگاه این ظلم رو درک کنه حاضره همراهی کنه . در ضمن 30 نفر هم عدد خوبی برای تجمع هستش و مطمئنا میتونه بیشتر هم بشه . پیشنهاد میکنم در میدان مرکزی دانشگاه یا هرجای دیگری مشرف به همه قرار بذارید و از اونجا بالاتفاق مسیر تا اموزش کل رو بپیمایید اینطوری کوه نوردی هم کار اسونی میشه ;D

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)