صفحه 8 از 45 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 448

موضوع: مهر و موم کردن ریز نمرات رسمی ترجمه شده

پیش فرض پاسخ : هزینه مهر و موم کردن ریز نمرات رسمی ترجمه شده

دوستانی که برای روز شنبه 23 آذر (فردا) اعلام آمادگی کردند، با ساعت 10، درب دندانپزشکی موافق هستید؟؟؟
    The tragedy of life does not lie in not reaching your goals
    The tragedy of life lies in not having goals to reach for

Junior Member

سلام دوستان من تازه این تاپیک را دیدم بالاخره نتیجه چه شد؟

سلام،

آخرین پست من (به تاریخ 12 دسامبر)، دعوت از دوستان برای حضور اعتراض آمیز در دانشگاه بود که متأسفانه هیچ یک از دوستان جوابی ندادند و همکاری نکردند...
    بنابراین، متأسفانه شرایط seal کردن مدارک در دانشگاه شهید بهشتی همچنان پابرجاست...

سلام به دوستان عزیز:
    راستش من مدارکم رو میخوام Seal بکنم. میخواستم بپرسم:
    1. دانشنامه و ریز نمره باید تو دو تا پاکت جداگانه مهر و موم بشن یا هر دو تو یک پاکت؟
    2. این مهر و موم کردن باید از نظر شکلی و ظاهری چه جوری باشه؟ البته پست ها قبلی رو خوندم ولی نظر محکمی پیدا نکردم! آیا صرفا مهر دانشگاه بخوره و مهر بشه کافیه یا اینکه باید مهر خاصی بخوره؟
    3. آیا روی پاکت غیر از مهر مربوط به مهر و موم، چیزی هم باید نوشته بشه؟ (مثلا نوشته شده باشه Transcript یا هر چیز دیگه ای)؟
    در کوچه باد می اید <br />این ابتدای ویرانیست <br />آن روز هم که دست های تو ویران شدند باد می آمد

• دانشنامه و ریزنمرات با هم در یک پاکت قرار می گیرند.
    • دانشنامه و ریزنمرات رو تو پاکت مخصوص دانشگاه می گذارند، درش رو چسب می زنند و مهر انگلیسی دانشگاه رو هم روش می زنند.
    • روی پاکت چیزی نمی نویسند، اما طبیعتاً روی خود پاکت دانشگاه، آرم، عنوان و مشخصات دانشگاه (آدرس، تلفن و ...) (انگلیسی) چاپ شده.

Junior Member

من از دانشگاه آزاد فارغ التحصیل شدم و برای فرستادن ریزنمراتم تنها کاری که کردم این بود که دفتر مرکزی دانشگاه ترجمه ها رو تو پاکت خودشون گذاشتن ، چسب زدن و مهر کردن. فقط بابت پست DHL سی تومان پرداخت کردم. همون موقع هم فرستاده شد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر نرم افزار-تهران جنوب

منم دانشگاه آزادم ولی اون آقای اینقدر داشت با من هرف میزد که یادمه که مهر نزد رو پاکت فقط چسب مایع زد دور تا دور در پاکتو مشکل ساز نشه؟ یعنی یادش رفته؟

سلام بچه ها

راه حل واقعی و سریع برای حل این مشکل:

اولا اگر مهر میخواین تشکل ها مثل انجمن های اسلامی بسیج انجمن های علمی و کانون ها دارند که آرم دانشگاه رو هم داره و حتی میتونید روی باقی مهر پوشش بزارید و فقط از آرمش استفاده کنید! در ضمن پاکت هم دارند.

دوم به نظر من تشریف ببرید دانشکده اقتصاد پیش دکتر داوودی ایشان هم مردی بسیار بسیار شریف و منطقی هستند و هم معاون ریاست دانشگاه و مطمئنا با چند بار اعتراض خدمت ایشان این مسئله به سرعت حل خواهد شد.
    درضمن دکتر شرافت هم مورد مناسبی است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    eghtesad shahid beheshti

do you really think that Mr. sherafat will help? are you kidding?????????????????!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط princepersian نمایش پست ها
    سلام بچه ها

راه حل واقعی و سریع برای حل این مشکل:

اولا اگر مهر میخواین تشکل ها مثل انجمن های اسلامی بسیج انجمن های علمی و کانون ها دارند که آرم دانشگاه رو هم داره و حتی میتونید روی باقی مهر پوشش بزارید و فقط از آرمش استفاده کنید! در ضمن پاکت هم دارند.

دوم به نظر من تشریف ببرید دانشکده اقتصاد پیش دکتر داوودی ایشان هم مردی بسیار بسیار شریف و منطقی هستند و هم معاون ریاست دانشگاه و مطمئنا با چند بار اعتراض خدمت ایشان این مسئله به سرعت حل خواهد شد.
    درضمن دکتر شرافت هم مورد مناسبی است.

Junior Member MR-Abbasi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering-UTM

پیش فرض پاسخ : مهر و موم کردن ریز نمرات رسمی ترجمه شده

من قرابتی بین ارسال های این تاپیک و موضوع ندیدم.بهتر است که مدیران محترم نام تاپیک را مخصوص بچه های دانشگاه شهید بهشتی تغییر دهند تا وقت دیگران اینجا تلف نشود.
    به هیچ یار مده خاطر و به هیچ دیار.................................. که بر و بحر فراخ است و آدمی بسیار
    "سعدی علیه الرحمه"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)