صفحه 9 از 45 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 448

موضوع: مهر و موم کردن ریز نمرات رسمی ترجمه شده

ApplyAbroad Guardian
    shamim65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science-NMSU

پیش فرض پاسخ : مهر و موم کردن ریز نمرات رسمی ترجمه شده

نقل قول نوشته اصلی توسط MR-Abbasi نمایش پست ها
    من قرابتی بین ارسال های این تاپیک و موضوع ندیدم.بهتر است که مدیران محترم نام تاپیک را مخصوص بچه های دانشگاه شهید بهشتی تغییر دهند تا وقت دیگران اینجا تلف نشود.
    با سلام.
    کلیه‌ سوال‌های کاربران در مورد مهرو موم کردن ریز نمرات در این تاپیک مطرح می‌شه،
    شاید کمی‌ تعداد دانشجو‌های دانشگاه شهید بهشتی بیشتر بوده و اکثر سوال و جواب‌های تاپیک به این دوستان اختصاص داده شده،ولی‌ در مورد دانشگاه‌های دیگه مثل دانشگاه آزاد هم سوال شده و جواب هم گرفته شده،از شما کاربر گرامی تشکر می‌کنم که قبل از ارسال این تاپیک رو مطالعه کردین.اما اگر جواب سوالتون در پست‌های قبلی‌ داده نشده،میتونید سوالتون رو مطرح کنید،حتما دوستان کمک میکنند.
    امکان ایجاد تاپیکهای مختلف برای دانشگاه‌های مختلف وجود نداره.
    ضمنا بهتره این گونه پیشنهادات در تاپیک پیشنهادات مطرح بشه که در صورت صلاحدید مدیران ارشد منتقل خواهند شد.
    با تشکر.

Junior Member

بچه ها يه سوال ؟
    من همه ي پست ها رو خوندم ولي كسي به اين موضوع مهم اشاره نكرد كه اين پاكت دانشگاهي كه بهمون مي دن... اگه بدن البته ...كوچيكه ، مدارك رو كه گفتن تا نكنيد ....پس چه جوري جاش بديم ؟؟؟؟؟ بعضي دانشگاه ها رو اين قضيه حساسند.

Senior Member hsnkh7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط filan_sa نمایش پست ها
    بچه ها يه سوال ؟
    من همه ي پست ها رو خوندم ولي كسي به اين موضوع مهم اشاره نكرد كه اين پاكت دانشگاهي كه بهمون مي دن... اگه بدن البته ...كوچيكه ، مدارك رو كه گفتن تا نكنيد ....پس چه جوري جاش بديم ؟؟؟؟؟ بعضي دانشگاه ها رو اين قضيه حساسند.
    پاکت بزرگ هم داره دانشگاه ,دوست من.. نمیتونی که مدارکتو تو پاکت نامه جا بدی!
    -- دیگه نیستم٬ خوبی بدی دیدین حلال کنین. خداحافظ همگی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهر و موم بودن Recommendation Letter

سلام به همه دوستان. من تا 5 ماه ديگه به كانادا مهاجرت مي‌كنم و كارت PR مي‌گيرم. لطفا راهنمايي كنيد كه مي‌تونم مدارك تحصيلي رو خودم براي دانشگاه اونجا ببرم يا بايد از طريق دانشگاه اينجا بفرستم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shamim65 نمایش پست ها
    با سلام.
    کلیه‌ سوال‌های کاربران در مورد مهرو موم کردن ریز نمرات در این تاپیک مطرح می‌شه،
    شاید کمی‌ تعداد دانشجو‌های دانشگاه شهید بهشتی بیشتر بوده و اکثر سوال و جواب‌های تاپیک به این دوستان اختصاص داده شده،ولی‌ در مورد دانشگاه‌های دیگه مثل دانشگاه آزاد هم سوال شده و جواب هم گرفته شده،از شما کاربر گرامی تشکر می‌کنم که قبل از ارسال این تاپیک رو مطالعه کردین.اما اگر جواب سوالتون در پست‌های قبلی‌ داده نشده،میتونید سوالتون رو مطرح کنید،حتما دوستان کمک میکنند.
    امکان ایجاد تاپیکهای مختلف برای دانشگاه‌های مختلف وجود نداره.
    ضمنا بهتره این گونه پیشنهادات در تاپیک پیشنهادات مطرح بشه که در صورت صلاحدید مدیران ارشد منتقل خواهند شد.
    با تشکر.
    من با نظر دوست خوبمون mr-abbasi کاملا موافقم.
    بنا به نظر shamim68 کل 9 صفحه رو خوندم و بیش از نیم ساعت وقتم رو گرفت اما فقط تعداد انگشت شماری مطلب مرتبط و غیر از مطالب دانشجویان دانشگاه بهشتی موجود بود
    فکر کنم عنوان تاپیک عوض بشه وقت دوستان کمتر گرفته بشه

ApplyAbroad Guardian
    shamim65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science-NMSU

نقل قول نوشته اصلی توسط akhademzadeh نمایش پست ها
    من با نظر دوست خوبمون mr-abbasi کاملا موافقم.
    بنا به نظر shamim68 کل 9 صفحه رو خوندم و بیش از نیم ساعت وقتم رو گرفت اما فقط تعداد انگشت شماری مطلب مرتبط و غیر از مطالب دانشجویان دانشگاه بهشتی موجود بود
    فکر کنم عنوان تاپیک عوض بشه وقت دوستان کمتر گرفته بشه
    ممنونم از پیشنهادتون
    شما دنبال چی هستین؟؟در مورد دانشگاه شهید بهشتی سوال دارید یا دانشگاه دیگه؟؟میتونید از امکان جستجوی گوگل استفاده کنید تا زود تر جواب بگیرید.اگر برای هر دانشگاه یک تاپیک داشته باشیم همین وقتی که شما برای خوندن صفحات این تاپیک صرف کردین(یا شاید هم بیشترش)باید صرف خوندن عنوان های مختلف تاپیک هایی میشد که هر کدوم شاید 2-3 تا پست بیشتر نداشته باشن.
    از اینکه وقت گذاشتین و تاپیک رو مطالعه کردین ممنونم اما همونطور که قبلا هم گفتم این پیشنهاد ها اینجا نباید مطرح بشن و یه جور خلاف محسوب میشن.(بعد از گرفتن جوابتون این پست ها حذف میشن)
    با تشکر

یک سوال

آیا همه دانشگاه های دولتی همینطور هستند؟ هزینه میگیرند (مثل شهید بهشتی؟) ، کسی از دانشگاه های دیگه خبری داره؟ مثلاً دانشگاه های یزد، فردوسی مشهد، رشت، اهواز و ...

Member gambooli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    سازه

سلام...
    من دوره ليسانس شهرستان بودم.فكر نمكينم اپلاي و اين چيزا سرشون بشه.فقط يه سري ريزنمره مهر خورده دارم.با همين كارم راه ميافته؟يا مجبورم براي كاراش برم شهرستان؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

نقل قول نوشته اصلی توسط gambooli نمایش پست ها
    سلام...
    من دوره ليسانس شهرستان بودم.فكر نمكينم اپلاي و اين چيزا سرشون بشه.فقط يه سري ريزنمره مهر خورده دارم.با همين كارم راه ميافته؟يا مجبورم براي كاراش برم شهرستان؟
    ممنون
    آقا این مشکل من هم هست. میشه نزاریم تو پاکت دانشگاه؟ میشه با دانشگاه مقصد مکاتبه کرد و راضیشون کرد که بعد از پذیرش واسشون ببریم

من یک سوال دارم:
    من ریز نمراتم و مدرکم را کامل از دانشگاهم گرفته ام. می خواهم بدانم که آیا برای اپلای کردن و بعد فرستادن مدارک باید ریز نمرات را بدهم دانشگاه مهر و موم کند و برایشان بفرستد؟؟ یک نفر کمک کند!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)