صفحه 37 از 65 نخستنخست ... 272829303132333435363738394041424344454647 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 648

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Montréal

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Montréal

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    عزیز
    شهریه برای امسال
    همون جدول اوله
    ردیف total رو بخون برای اینترنشنال ها: فوق لیسانس تحقیقاتی(بدون کورس) 6000 دلار
    دکترا 5500 دلار
    برای هر ترم برای کسایی که پاس کانادایی ندارن
    بقیه جداول در مورد بیمه و هزینه هر واحد و نحقیقات و.... هست.
    با توجه به اینکه زیر نویس جدول اول نوشته دیفرنشیال فی برای همه دانشجویان دکترا که ثبت نام می کنند، از این هزینه معاف میشوند،
    یعنی از هزینه 5500 total اون 4300 differential fees کم میشه ؟
    یعنی میشه 5500-4300=1200 به اضافه هزینه بیمه حدود 1000 دلار؟

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1985 نمایش پست ها
    با توجه به اینکه زیر نویس جدول اول نوشته دیفرنشیال فی برای همه دانشجویان دکترا که ثبت نام می کنند، از این هزینه معاف میشوند،
    یعنی از هزینه 5500 total اون 4300 differential fees کم میشه ؟
    یعنی میشه 5500-4300=1200 به اضافه هزینه بیمه حدود 1000 دلار؟
    برای این تسهیل
    باید اینجا ثبتنام کنی: http://www.polymtl.ca/registrariat/en/exemption/es.php
    یه چیزی مثه گرنت میمونه که نوشته:
    If you are an international student, a differential fee will be added to your tuition. To benefit from a fee exemption, granted to a limited number of students, you must submit your exemption request to the organization responsible for managing exemptions for your home country.
    کربلایم آرزوست...

سلام دوستان. من با یه استادی در دانشگاه مونترال مکاتبه کردم و بهم گفت که برای spring 2015 پوزیشن خواهد داشت برام. الان پرسشی که برام بوجود اومده اینه که این دانشگاه سه تا تایم برای اپلای در رشته مورد نظر من (بیولوژی) داره: (پذیرش ترم زمستان که اپلای تا 15 سپتامبره، پذیرش ترم تابستان و پاییز تا اول فوریه). میخواستم برای اطمینان قبل از مکاتبه ی مجدد باهاشون بدونم به نظرتون با توجه به اینکه پذیرشی برای "بهار" ذکر نشده تو سایتشون و از طرفی دانشجوهای اینترنشنال بایستی 6 ماه جلوتر اپلای کنن الان من تا 15 سپتامبر باید اپلای کنم یا تا اول فوریه؟

ApplyAbroad Veteran
    rikavache آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Université de Sherbrooke, Civil Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط elesa نمایش پست ها
    سلام دوستان. من با یه استادی در دانشگاه مونترال مکاتبه کردم و بهم گفت که برای spring 2015 پوزیشن خواهد داشت برام. الان پرسشی که برام بوجود اومده اینه که این دانشگاه سه تا تایم برای اپلای در رشته مورد نظر من (بیولوژی) داره: (پذیرش ترم زمستان که اپلای تا 15 سپتامبره، پذیرش ترم تابستان و پاییز تا اول فوریه). میخواستم برای اطمینان قبل از مکاتبه ی مجدد باهاشون بدونم به نظرتون با توجه به اینکه پذیرشی برای "بهار" ذکر نشده تو سایتشون و از طرفی دانشجوهای اینترنشنال بایستی 6 ماه جلوتر اپلای کنن الان من تا 15 سپتامبر باید اپلای کنم یا تا اول فوریه؟
    سلام دوست عزیز
    به نظر من از خود استاد سوال کنید "برای ژانویه درخواست پذیرش کنم یا آپریل"
    هرچند احتمالا منظورش همون آپریل بوده
    موفق باشی

سلام
    من هفته گذشته برای پلی تکنیک مونترال اپلای کردم و مدارک رو با پست TNT فرستادم. 4 روز پیش طبق پیگیری رسید آنلاین پست مدارک به دستشون رسیده اما دانشگاه هیچ ایمیلی مبنی بر دریافت مدارک نفرستاده و اپلیکیشن آنلاین هم جلوی مدارک هنوز نوشته expected بنظرتون این عادیه؟ معمولا چند روز بعد از دریافت مدارک خبر میدن؟ و کسی میدونه مهلت ارسال توصیه نامه ها همون 15 روز بعد از اپلای آنلاینه؟

تجربه خودم: بعد از 16روز از رسیدن مدارک، امروز ایمیل زدن که رسیده و پروفایل آنلاین رو آپدیت کردن. خیلی کند کار می کنن حالا نمیدونم بخاطر شروع ترم جدیده و سرشون شلوغه یا کلا اینطورین!
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezaaminzadeh نمایش پست ها
    سلام
    من هفته گذشته برای پلی تکنیک مونترال اپلای کردم و مدارک رو با پست TNT فرستادم. 4 روز پیش طبق پیگیری رسید آنلاین پست مدارک به دستشون رسیده اما دانشگاه هیچ ایمیلی مبنی بر دریافت مدارک نفرستاده و اپلیکیشن آنلاین هم جلوی مدارک هنوز نوشته expected بنظرتون این عادیه؟ معمولا چند روز بعد از دریافت مدارک خبر میدن؟ و کسی میدونه مهلت ارسال توصیه نامه ها همون 15 روز بعد از اپلای آنلاینه؟

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

درود دوستان !

من سال آخر ليسانس ادبيات انگليسي هستم اما مي خوام از ليسانس حقوق رو بخونم توي كانادا و مخصوصا مونترال ! فرانسه در حد المپيك بلد هستم !!!وضعيت ويزا و پذيرش و ليسانس دوم و اينها رو مي دونين؟!ليسانس دوم تاثير منفي داره رو ليسانس؟!پذيرش چجورياست؟!

معدل ليسانسم 16
    ديپلم 18.5
    پيش 19.16
    اف سي ايي دارم اما سال ديگه تافل مي دم و دلف ايضا !!!
    همين رشته ي خودم رو هم مي تونم اپلاي كنم براي ارشد اما بيشتر نظرم روي حقوق هست توي مونترال !
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

سلام
    شهریه دانشگاه مونترال نه پلی تکنیک برای دانشجویان خارجی در مقطع دکترا چقدره؟ و آیا همه شامل exemption میشوند یا خیر؟
    چون پلی تکنیک به همه تخفیف شهریه را میدهد ولی دانشگاه مونترال را شک دارم؟کسی میدونه چگونه است؟

Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. of Computer Engineering

دوستان سلام
    میخواستم بدونم کسی برای ترم زمستون 2015 پلی تکنیک اپلای کرده؟ آیا نتایج پذیرش رو دریافت کردین با ایمیل یا پست؟
    ممنونم

Junior Member

سلام دوستان میخوام برای رشته فایننس در مقطع مستر اپلای کنم کسی میتونه راهنماییم کنه از کجا باید شروع کنم.
    مدارکم کامله بجز مدرک زبان که گویا دانشگاه نمیخواد اما واسه ویزا آماده میشه.
    ممنون میشم کمکم کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)