صفحه 61 از 65 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 648

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Montréal

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Montréal

سلام . من لیسانس مهندسی مکانیک دارم خیلی علاقه مند هستم به ارشد در رشته ادبیات فرانسه ایا امکانش هست من با فاند بتونم این رشته رو بخونم؟؟ یا چه راهی باید طی کنم برای خوندن با فاند یا با کمترین مبلغ هزینه؟ ممنونم

Junior Member

سلام. ایا موقع apply کردن برای dess مهندسی مکانیک یا مستر ایا امکانش هست تعداد creditهارو خودمون انتخاب کنیم؟
    یه سوال دیگه ایا ویزای تحصیلیمون مدت زمانی داره مثلا یه ساله یا دوساله یا کلا تا اتمام زمان تحصیل هست مثلا ممکنه مستر چهار سال طول بکشه؟

سلام.
    من رو سایت دانشگاه مونترال، اطلاعاتم رو وارد کردم و application fee رو پرداخت کردم برای مقطع دکترا و اپلیکیشنم سابمیت شده. کسی میدونه مدارکم رو باید به چه آدرسی ایمیل کنم و عنوان و فرمت ایمیل و همین طور فرمت recommendation ها باید چه طور باشه؟ من نتونستم پیدا کنم ایمیلی که اسکن مدارک رو باید بهش فرستاد. چون خیلی از صفحه های سایتشم ترجمه انگلیسی نداره. ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه.

با سلام
    لطفا دوستاني كه از پلي تكنيك فاند گرفتند راهنمايي بفرمايند:
    ٢٠ هزار تايي كه معمولا براي دوره دكترا ميدن چقدرش براي شهريه و ديگر موارد كم ميشه؟
    عدم اشنايي با زبان فرانسه در دوره دكتري براي گرفتن TA مشكل سازه؟

با تشكر
    Impossible is impossible

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط arghavanmo نمایش پست ها
    سلام.
    من رو سایت دانشگاه مونترال، اطلاعاتم رو وارد کردم و application fee رو پرداخت کردم برای مقطع دکترا و اپلیکیشنم سابمیت شده. کسی میدونه مدارکم رو باید به چه آدرسی ایمیل کنم و عنوان و فرمت ایمیل و همین طور فرمت recommendation ها باید چه طور باشه؟ من نتونستم پیدا کنم ایمیلی که اسکن مدارک رو باید بهش فرستاد. چون خیلی از صفحه های سایتشم ترجمه انگلیسی نداره. ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه.
    درود بر شما

يك سوال اول ازتون بپرسم: شما براي دانشگاه مونترال (و نه اكول پلي تكنيك) اپلاي كردين؟؟؟؟؟؟؟

اگر جواب سوال بالا بله هست كه ايميلي نيست ! بايستي مداركتون رو خيلي شيك به روش كلاسيك و كاغذي پست كنين (معمولا با دي اچ ال) براشون، برسه دستشون توي اپليكيشنتون مياد.

اگر براي اكول پلي تكنيك اپلاي كردين من اطلاعي ندارم !
    موفق باشيد.
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط marykary نمایش پست ها
    سلام . من لیسانس مهندسی مکانیک دارم خیلی علاقه مند هستم به ارشد در رشته ادبیات فرانسه ایا امکانش هست من با فاند بتونم این رشته رو بخونم؟؟ یا چه راهی باید طی کنم برای خوندن با فاند یا با کمترین مبلغ هزینه؟ ممنونم
    درود بر شما دوست گرامي.

از ليسانس مهندسي مكانيك به ارشد ادبيات فرانسه؟؟؟؟؟؟
    خب ببينيد براي دانشگاه مونترال كه اپلاي كنين متاسفانه شانسي نخواهيد داشت براي پذيرش ! بدليل اينكه سيستم مونترال مثل سيستم كشور فرانسه بر ميناي مقطع قبلي است يعني اينكه مينيمم اين است كه شما ليسانس ادبيات فرانسه داشته باشيد براي ارشد ادبيات فرانسه. اگر اين را داشته باشيد حالا مي روند سراغ مابقي موارد. بنابراين پذيرش شما خيلي قطعي نيست و بهتون اصلا مونترال رو پيشنهاد نمي كنم.
    بعلاوه، در مورد بورس ببينيد بورس هاي مونترال در رشته ادبيات فرانسه جز بهترين هاي انساني است اما شما مشكل پذيرش دارين به نظرم براي اين دانشگاه. من با ليسانس ادبيات انگليسي براي ارشد تطبيقي رد شدم و براي ارشد ادبيات انگليسي پذيرش !!!

اما مونترال به كنار، مي تونم در حوزه هاي ديگه و كشورهاي ديگه و دانشگاه هاي ديگه راهنماييتون كنم.

موفق باشيد.
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Junior Member

سلام دوستان درمورد ارسال پستی مدارک به دانشگاه پلی تکنیک مونترال چندتا سوال دارم. ممنون میشم کمکم کنید.

1- نمره زبان جزو مدارکی هست که باید پست بشه. نمره تافلی که ets پست کرده در خونمون رو بفرستم کافیه؟ لازم نیست دیگه نمره از طریق سایت ریپورت کنم؟
    2- آخر فرم ریکام نوشته لطفا این فرم رو ایمیل یا پست کنید. یعنی استاد خودش باید پست کنه؟ یا میتونم نسخه کاغذی رو از استاد بگیرم و همراه سایر مدارک پست کنم؟
    3- ترجمه مدارک فرانسوی باید باشه؟
    4- مدارکی که خواسته شده نیاز به مهروموم داره؟ چیزی در این مورد نگفته.

ممنون.

سلام بچه ها، وقتتون بخير
    من يه سوالي دارم، مستر در دانشگاه مونترال به زبان فرانسوي هست يا انگليسي؟
    مرسي از لطفتون.

Junior Member

سلام دوستان وقتتون به خیر،
    من برای polymtl اقدام کردم و پس از تکمیل فرم اینترنتی ، همه مدارک رو از طریق DHL پست کردم . طبق tracking پست مدارکم 9 فوریه رسیده دستشون ولی تا الان که تقریبا 10 روز میگذره صفحه tracking your application خالیه (یعنی هیچ سطری در اونجا نشون داده نمیشه). میخواستم بدونم این طبیعیه ؟ یعنی نباید سطری نشون داده بشه ولی مثلا نوشته باشه مدارکتون هنوز دستمون نرسیده (یا رسیده) ؟ دوستان تجربه مشاهبه دارند ؟
    البته دوستان توی پست های قبلی نوشته بودن تا 16 روز هم طول کشیده که سایت رو آپدیت کنن ، ولی اینکه اصلا هیچ چیزی تو اون صفحه نشون داده نمیشه یه کم نگرانم کرده . 5 روز پیش هم mail زدم به admission ولی تا الان جوابی دریافت نکردم

نقل قول نوشته اصلی توسط artin3003 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون به خیر،
    من برای polymtl اقدام کردم و پس از تکمیل فرم اینترنتی ، همه مدارک رو از طریق DHL پست کردم . طبق tracking پست مدارکم 9 فوریه رسیده دستشون ولی تا الان که تقریبا 10 روز میگذره صفحه tracking your application خالیه (یعنی هیچ سطری در اونجا نشون داده نمیشه). میخواستم بدونم این طبیعیه ؟ یعنی نباید سطری نشون داده بشه ولی مثلا نوشته باشه مدارکتون هنوز دستمون نرسیده (یا رسیده) ؟ دوستان تجربه مشاهبه دارند ؟
    البته دوستان توی پست های قبلی نوشته بودن تا 16 روز هم طول کشیده که سایت رو آپدیت کنن ، ولی اینکه اصلا هیچ چیزی تو اون صفحه نشون داده نمیشه یه کم نگرانم کرده . 5 روز پیش هم mail زدم به admission ولی تا الان جوابی دریافت نکردم
    سلام
    عجله نکنید. ممکنه تا سه چهار هفته طول بکشه تا آپدیت بشه. کلا پلی تکنیک یه کم کند آپدیت میشه. نگران نباشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)