صفحه 5 از 65 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 648

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Montréal

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Montréal

دوستان کسی می دونه اگه زبان فرانسه رو در حد کم یا متوسط بلد باشیم ممکنه این دانشگاه پذیرش بده به چنین آدمی و بعدش آیا براش کورس فرانسه خودش می زاره در دانشگاه تا به حد مطلبوشون برسه و بعد درسش رو به فرانسه شروع کنه؟یا اینکه کلا می گه برو و سطح فرانستو خودت ببر بالا و بعد اپلای کن؟؟؟ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in Earthquake Engineering

مقطع ارشد و دکتری در دانشگاه مونتریال به تصمیم استاد ، دانشجو میتونه به زبان فرانسه یا انگلیسی درس بخونه . هر دو رو ساپورت میکنه دانشگاه مونتریال . روی خود وب سایت هم این موضوع رو نوشته . از یکی از دوستان فروم پرسیدم دانشگاه هیچ مدرکی ازش نخواسته بود . دوره اش هم بصورت انگلیسی بود . ولی سفارت مدرک زبان میخواد .

نقل قول نوشته اصلی توسط peacemaker نمایش پست ها
    مقطع ارشد و دکتری در دانشگاه مونتریال به تصمیم استاد ، دانشجو میتونه به زبان فرانسه یا انگلیسی درس بخونه . هر دو رو ساپورت میکنه دانشگاه مونتریال . روی خود وب سایت هم این موضوع رو نوشته . از یکی از دوستان فروم پرسیدم دانشگاه هیچ مدرکی ازش نخواسته بود . دوره اش هم بصورت انگلیسی بود . ولی سفارت مدرک زبان میخواد .
    من دوره لیسانس منظورم هست..برای لیسانس آیا می دونید با چه مقدار دانش فرانسه می شه از پس درساش براومد؟ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    من دوره لیسانس منظورم هست..برای لیسانس آیا می دونید با چه مقدار دانش فرانسه می شه از پس درساش براومد؟ممنون
    متاسفانه من پاسخ تون رو ندارم . اما یکی از همکاران که تقریبا ، 11 ترم زبان فرانسه در سفیر خوندن و سطح شون تقریبا B2 و زبان اشون هم تقریبا خوب هست هنوز در خصوص مسائل فنی مشکل داره (وبسایت دانشگاه و مکاتبه ) . فکر میکنم دولت کبک و همینطور دانشگاه هاش در صورتی که پذیرفته شده ، سطح زبان فرانسه قابل قبول دانشگاه رو نداشته باشه ( لاوال نوشته امتحان میگیره بعد از پذیرش و و ورود اون فرد ) دوره های زبان فرانسه میگذارن .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط و اطلاعات در مورد پذیرش از uni de Montreal؟؟

سلام یکی از استادها به من گفته فاند 15000$ به من میده برا ph.d به نظرتون این کافیه؟ قضیه tuition waver چیه؟

Junior Member

سلام یکی از اساتید university of montreal به من گفته فاند 15000$ به من میده برا ph.d به نظرتون این کافیه؟ قضیه tuition waver چیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط soniaa833 نمایش پست ها
    سلام یکی از اساتید university of montreal به من گفته فاند 15000$ به من میده برا ph.d به نظرتون این کافیه؟ قضیه tuition waver چیه؟
    شهریه برای رشته های مهندسی در مقطع دکتری که سالی 3300 دلار هست که معمولا وقتی فاند میدن اون رو هم ویو میکنن . شرایطتون چطور بوده ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط manakp92 نمایش پست ها
    سلام،
    من می خواستم بدونم که Université de Montréal چقدر از مقدار 13000$ tuition fee برای دانشجوهای PhD رو می ده چون یا فاندی که یکی از استادای اونجا یه من می ده (20000$) نمیشه از عهده مخارج زندگی اونجا بر اومد به ویزه اگه 2 نفر باشید. ممنون می شم اگه کسی چیزی می دونه راهنمایی کنه.
    دانشگاه تقریبا ً 10000 دلار از این رقم رو خودش پرداخت میکنه . یعنی تخفیف میده به دانشجویان دکتری . شهریه برای دانشجویام دکتری حدود 3300 دلار هست در سال .

نقل قول نوشته اصلی توسط soniaa833 نمایش پست ها
    دوست عزیز ممکنه یک مقدار توضیح بدهید سطح زبان فرانستون در چه حد هست و چه مدارکی برای زبان ارائه کردید و اینکه با چه سطحی از فرانسه می شه دراین دانشگاه در مقاطع مختلفش درس خوند؟ممنون

سلام

دانشگاه universite de montreal که به فرانسه هست رایگانه ؟برای مستر می خوام apply کنم .البته نوشته های بالا این رو نشون نمیده ولی من اینطور شنیدم!
    ممنون میشم اگه پاسخ بدید.
    ارسال مدارک :21/07/10(TNT)
    دریافت مدارک توسط سفارت: 26/07/10
    تاریخ صدور فایل نامبر : 20/09/10
    دریافت از پست ایران: 29/09/10

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)