صفحه 51 از 65 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 648

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Montréal

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوتونيک-دانشگاه تبريز

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Montréal

سلام دوستان
    من با یکی از اساتید مهندسی فیزیک دانشگاه پلی تکنیک قرار مصاحبه دارم ایشون گفتن برو تو سایت دانشگاه چک کن شرایط اپلای رو ، حقیقتش جایی برا مینیموم زبان و معدل و اینکه جی آر ای میخواد یا نه پیدا نکردم کسی اطلاعی داره؟ و اینکه زبان تدریس برا دکترا انگلیسی هست یا فرانسوی؟

سلام. ترجمه ریز نمرات و دانشنامه باید مهر دادگستری و امورخارجه داشته باشد؟ کلا برای دانشگاه های استان کبک ، ترجمه ها به چه صورت باید باشه برای پذیرش گرفتن؟ ممنون میشم کسی اطلاع داره، نظر بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط tafshar11332 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با یکی از اساتید مهندسی فیزیک دانشگاه پلی تکنیک قرار مصاحبه دارم ایشون گفتن برو تو سایت دانشگاه چک کن شرایط اپلای رو ، حقیقتش جایی برا مینیموم زبان و معدل و اینکه جی آر ای میخواد یا نه پیدا نکردم کسی اطلاعی داره؟ و اینکه زبان تدریس برا دکترا انگلیسی هست یا فرانسوی؟
    فکر کنم برای دکترا، اگر فرانسه تان خوب نیست میتوانید به انگلیسی بگذرانید دوره را. مدرک فرانسه هم بیشتر دانشگاه های کبک، TFI را تو سایتشان نوشته اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    فکر کنم برای دکترا، اگر فرانسه تان خوب نیست میتوانید به انگلیسی بگذرانید دوره را. مدرک فرانسه هم بیشتر دانشگاه های کبک، TFI را تو سایتشان نوشته اند.
    سلام. من در قسمت مستر به پی اچ دی شرط معدل نمی بینم ولی قسمت لیسانس به مستر شرط معدل داره. شما اطلاعی دارید که چطوره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط maurice نمایش پست ها
    سلام. من در قسمت مستر به پی اچ دی شرط معدل نمی بینم ولی قسمت لیسانس به مستر شرط معدل داره. شما اطلاعی دارید که چطوره؟
    در مورد دکترا چون خودم اقدام نکردم خیلی اطلاع ندارم،ولی فکر کنم شما باید در ابتدا با یکی از استادان رشته مورد نظرتان در تماس باشید و رضایتش را جلب کنید،ظاهرا اگر استاد موافقت کنه،معدل اگر هم پایین باشه،پذیرفته میشوید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maurice نمایش پست ها
    مستر چه رشته ای میخواین؟؟

معمولا اینه posséder une moyenne cumulative d’au moins 2,75 sur 4,0 (ou l’équivalent agréé par Polytechnique Montréal)
    یعنی برای قبولی در مستر حداقل معدل 2.75 از 4
    لینکش
    http://www.polymtl.ca/etudes/cs/conditions_admission/index.php#maitrise

نقل قول نوشته اصلی توسط REZA186 نمایش پست ها
    مستر چه رشته ای میخواین؟؟

معمولا اینه posséder une moyenne cumulative d’au moins 2,75 sur 4,0 (ou l’équivalent agréé par Polytechnique Montréal)
    یعنی برای قبولی در مستر حداقل معدل 2.75 از 4
    لینکش
    http://www.polymtl.ca/etudes/cs/conditions_admission/index.php#maitrise
    بله در لینکش هست .ولی مستر به پی اچ دی شرط معدل یا نداره یا نزده(که اینو بعید می دونم).

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوتونيک-دانشگاه تبريز

بچه ها برای پالای دکترا پلی تکنیک باید از مدرک ارشد و کارشناسی و ریزنمراتش دو تا نسخه بفرستیم؟ و اینکه حتما باید تو پاکت مهر و موم شده دانشگاه باشه چون سایت دانشگاه چیزی نگفته و دیگر اینکه باید حتما مهر دادگستری و وزارت خارجه داشته باشه .البته شناسنامه هم گویا میخواد

سلام. در مورد دوره DESS که بین لیسانس و فوق لیسانس است کسی اطلاعی دارد؟اگر برای ارشد بخواهیم تغییر رشته بدیم، اگر برای maitrise نتوانییم پذیرش بگیریم،میشه برای DESS پذیرش گرفت؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    سلام. در مورد دوره DESS که بین لیسانس و فوق لیسانس است کسی اطلاعی دارد؟اگر برای ارشد بخواهیم تغییر رشته بدیم، اگر برای maitrise نتوانییم پذیرش بگیریم،میشه برای DESS پذیرش گرفت؟
    تعداد واحدها کمتر از مستر و لازم نیست که پزیرش از استاد داشته باشید
    برای کسانی که مستر دارند و فقط میخوان یک سری درس تو رشته خودشون بگزرونن خوبه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)