صفحه 57 از 65 نخستنخست ... 747484950515253545556575859606162636465 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 648

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Montréal

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Montréal

دوستان من آنلاین فرم دانشگاه مونترال رو دارم پر میکنم. در قسمت آکادمیک فقط اسم دانشگاه و سال ورود و خروج رو پرسیده. چیزی که تعجب من رو داره این هست که هیچ جا نه معدل رو خواسته و نه ریزنمرات رو !!!!
    آیا من دارم اشتباه میکنم و یا واقعا جای برای آپلود و یا وارد کردن اینها نیست. حتی تعداد مقالات رو هم نخواسته . پس بر اساس چی میخوان پذیرش بدهند.
    دوستانی که تجربه دارند لطفا کمک کنند فوری هست.

خیلی خیلی ممنون
    Mother is all Beauties

نقل قول نوشته اصلی توسط apply12 نمایش پست ها
    زبان پلی‌تکنیک فرانسه هست (مثل دانشگاه مونترال) ولی‌ در ردهٔ دکترا دانشگاه به دانشجو اجازه میده که ریسرچ و درسا رو به انگلیسی انجام بدن.
    ‌این که درسا رو به انگلیسی پاس میکنند رو مطمئن هستید؟ یعنی به خاطر یه نفر یه کلاس انگلیسی می زارن؟؟!!
    Mother is all Beauties

Junior Member

سلام

1-معدل (دوره کارشناسی و ارشد): کارشناسی :17.08 , ارشد :19.09

2-دانشگاه و رشته (دوره کارشناسی و ارشد):هر دو مقطع صنعتی شیراز ، رشته مهندسی برق کنترل
    3-تعداد مقالات و شرح مختصر از کار پژوهشی:در حال کار روی مقاله

دوستان من یه سوالی داشتم ، من رزومه م فکر میکنم نسبتا خوب باشه. الان برای انتخاب شهر تو کانادا فکرم درگیر شده. به نظرتون من زبان فرانسه بخونم و برای دانشگاه های کبک اقدام کنم یا زبان انگلیسی بخونم و برای مناطق انگلیسی زبان؟ اگر فرانسوی یاد بگیرم آیا شانس فاند گرفتنم خیلی بالا میره ؟ برای پیدا کردن کار چطور؟ چون من میخوام جایی برم که بتونم خوب کار گیر بیارم. شنیدم از بین شهر های کانادا مونترال از همه ارزان تر هستش. ولی شک دارم که وقتم رو برای گرفتن مدرک فرانسوی بذارم یا انگلیسی؟ انگلیسیم خوبه، میتونم سریع مدرک بگیرم. ولی به نظرم اگر زیان فرانسوی بخونم چون درخواست کمتره شانس اینکه شرایط خوبی گیر بیارم بیشتره. مطمئن نیستم. میشه راهنماییم کنید؟

Junior Member

سلام
    1- شنیده های من حاکی از اینه که ایالت کبک ایالتی صنعتی گونه هست و احتمال پیدا کردن کار بعد از فارغ التحصیلی زیادتر است. بخصوص اگر از دانشگاهی مثل Polymtl فارغ التحصیل شده باشیم که بیشتر اساتید آن یا خودشون شرکت دارند و یا با پروژه های دولتی در ارتباط هستند و لذا می توانند دانشجویان خود را به سر کار ببرند.
    2-آیا این درست است که فارغ التحصیلان Polymtl بهتر و راحتتر از فارغ التحصیلان Concordia و یا حتی McGill می توانند کار پیدا کنند؟ طوری که بسیاری از بچه های دانشگاه شریف به سمت Polymtl کشیده شده اند.
    3- آیا این درست است که فارغ التحصیل M.sc/M.eng نسبت به فارغ التحصیل Ph.D بهتر می تواند کار پیدا کند؟ (به علت Overqualified بودن فارغ التحصیلان دکتری)
    دوستان خوشحال میشم نظرتون رو بدونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmother نمایش پست ها
    ‌این که درسا رو به انگلیسی پاس میکنند رو مطمئن هستید؟ یعنی به خاطر یه نفر یه کلاس انگلیسی می زارن؟؟!!
    معمولا دانشجوها درسهاشون رو از دانشگاههای مکگیل کونکوردیا برمیدارن (سیستم کرپوک که بر اساس اون میتونین از هر دانشگاه مورد تایید ایالت کبک (تقریبا همه دانشگاهها) درس بردارید)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Usa

سلام
    برای اپلای کردن در مقطع دکتری عمران حتما باید نظر استادی را جلب کنیم؟؟؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط sajadsyr نمایش پست ها
    سلام
    برای اپلای کردن در مقطع دکتری عمران حتما باید نظر استادی را جلب کنیم؟؟؟
    این دانشگاه بدون استاد برای فوق هم ٰپذیرش نمیده

Junior Member

سلام
    من برای winter 2017 از دانشگاه مونترال پذیرش دارم اما ویزام تاره اومده و فرستادم ترکیه برای پیک آپ. احتمالن نمیرسم برم. میخواستم بدونم چطوری تقاضای دیفر بدم. سایتش فرانسه هستش، نمیدونم چطوری باید انجامش بدم؟
    کسی انجام داده؟ میتونه راهنمایی کنه.

ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    روند دانشگاه مونترال به چه صورتی هست؟ آنلاین میشه مدارک رو فرستاد یا باید پست بشه؟ برای پست ممکن هست چقدر طول بکشه تا دستشون برسه مدارک؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Baharz نمایش پست ها
    من برای دانشگاه مونترال اپلای کردم و همه ی مدارکمو فقط ایمیل کردم به Graduate Coordinator بعدش خودش گفت که اپلیکیشن شما کامل و ۳ تا ۴ هفته زمان میبره تا ادمیشن بیاد. ولی نگفت که باید مدارک رو پست کنم.
    سلام ببخشید نتیجه شما اومد؟ یعنی شما دیگه مدارکتون رو پست نکردین؟ ایمیل graduate coordinator رو از کجا باید پیدا کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)