صفحه 7 از 65 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 648

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Montréal

Member Gita آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Montréal

سلام دوستان،application guide پلی رو ( لینک) رو خووندم و :

1. تاکید کرده که باید یه استاد تو مقطع مستر برای کارای تحقیقاتی سوپروایزر شما بشه. از دوستان کسی موردی سراغ داره که بدون هماهنگی با استاد پذیرش گرفته باشن؟ برای کد رشته MR و MC
    2. ش یعنی بغیر از ترجمه رسمی به انگلیسی، باید به فرانسه هم فرستاد؟A certified or official French translation is required for any documentation not written in French or English.

3-
    detailed academic record for each year of study presented in support of your application (4 years minimum)
    این با
    your final transcript, once it becomes available
    چه فرقی داره؟!

• 4- توصیه نامه ها حتما باید dean و research director نوشته باشن؟ من ریکام هامو از سه تا استاد که منو میشناسن و قوی نوشتن گرفتم.
    • 5- برای مستر مکانیک که قابل ادامه به دکتری هم باشه باید کد MRMEC رو انتخاب کنم درسته؟ چون MCMECها course-base هستند؟ (مثل کنکوردیا که MASc و Meng داره؟) اگر اشتباه میکنم پس فرق بین MR ها و MCها چی هست؟
    • ممنون از پاسختون پیشاپیش
    ***You Can Win , If You Want***چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد / من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

Member Gita آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

پیش فرض پاسخ : شرایط و اطلاعات در مورد پذیرش از uni de Montreal؟؟

سلام دوستان من سوالمو در دانشگاه مونترال مطرح کرده بودم که چون جوابی نگرفتم اینجا می پرسم ،من application guide پلی رو ( لینک) رو خووندم و :

1. تاکید کرده که باید یه استاد تو مقطع مستر برای کارای تحقیقاتی سوپروایزر شما بشه. از دوستان کسی موردی سراغ داره که بدون هماهنگی با استاد پذیرش گرفته باشن؟ برای کد رشته MR و MC
    2. ش یعنی بغیر از ترجمه رسمی به انگلیسی، باید به فرانسه هم فرستاد؟A certified or official French translation is required for any documentation not written in French or English.

3-
    detailed academic record for each year of study presented in support of your application (4 years minimum)
    این با
    چه فرقی داره؟!

• 4- توصیه نامه ها حتما باید dean و research director نوشته باشن؟ من ریکام هامو از سه تا استاد که منو میشناسن و قوی نوشتن گرفتم.
    • 5- برای مستر مکانیک که قابل ادامه به دکتری هم باشه باید کد MRMEC رو انتخاب کنم درسته؟ چون MCMECها course-base هستند؟ (مثل کنکوردیا که MASc و Meng داره؟) اگر اشتباه میکنم پس فرق بین MR ها و MCها چی هست؟
    ***You Can Win , If You Want***چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد / من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-École Polytechnique de Montréal

نقل قول نوشته اصلی توسط Gita نمایش پست ها
    سلام دوستان،application guide پلی رو ( لینک) رو خووندم و :
    3-
    این با
    چه فرقی داره؟!

سلام
    سوال 1 و 2 و 5 رو من متوجه نشدم
    3- یعنی ریزنمرات تا الانتون یا نهایی رو بفرستید، ولی ریزنمره تا الانتون حداقل چهارسال باشه
    4-این رو کجای اون پی دی اف نوشته، چون 17 صفحه بود آخه...
    Essentially, all models are wrong, but some are useful.
    (George E. P. Box)
    ----------------------------------------------------------------------
    به
    قوانین انجمن احترام بگذاریم.

Member Gita آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط atabak-aut نمایش پست ها
    سلام
    سوال 1 و 2 و 5 رو من متوجه نشدم
    3- یعنی ریزنمرات تا الانتون یا نهایی رو بفرستید، ولی ریزنمره تا الانتون حداقل چهارسال باشه
    4-این رو کجای اون پی دی اف نوشته، چون 17 صفحه بود آخه...
    سلام و ممنون از پاسختون ، درمورد 1 و 2 و5 :
    1- از اون جایی که تاحالا از استادی جواب نگرفتم می خواستم بدونم اگه مدارکمو بفرستم میشه بدون هماهنگی با استاد پذیرش گرفت یا نه. و اگه بخوام این کار رو بکنم باید از رشته هایی که با کد MR شروع می شوند انتخاب کنم یا MC؟ (صفحات 15 و 16)
    2-مدارکم ترجمه رسمی به انگلیسی هست، با توجه به این جمله :
    A certified or official French translation is required for any documentation not written in French or English
    باید به فرانسه هم ترجمه رسمی و ارسال بشه؟
    5- بازهم ارجاع به همون صفحات 15 و 16 : فرق بین کد رشته هایی که با MR و MCشروع می شوند چیه؟ از نظر ادامه تحصیل تا دکتری یا امکان گرفتن فاند و اسکالرشیپ؟

بازم ممنون.

Member Gita آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

... و راجع به research director و dean هم در ابتدای صفحه 8 اشاره کرده. حتما باید ریکام ها رو اونها نوشته باشن؟ اساتید دیگه پذیرفته نیست؟

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه

... و راجع به research director و dean هم در ابتدای صفحه 8 اشاره کرده. حتما باید ریکام ها رو اونها نوشته باشن؟ اساتید دیگه پذیرفته نیست؟
    با توجه به بخش آخر اون جمله که میگه:
    ou d’un professeur de votre établissement d’origine.
    پس هر استادی میتونه براتون بنویسه. نگران باشید
    (George E. P. Box)
    به

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام و ممنون از پاسختون ، درمورد 1 و 2 و5 :
    1- از اون جایی که تاحالا از استادی جواب نگرفتم می خواستم بدونم اگه مدارکمو بفرستم میشه بدون هماهنگی با استاد پذیرش گرفت یا نه. و اگه بخوام این کار رو بکنم باید از رشته هایی که با کد MR شروع می شوند انتخاب کنم یا MC؟ (صفحات 15 و 16)
    2-مدارکم ترجمه رسمی به انگلیسی هست، با توجه به این جمله :
    A certified or official French translation is required for any documentation not written in French or English
    باید به فرانسه هم ترجمه رسمی و ارسال بشه؟
    5- بازهم ارجاع به همون صفحات 15 و 16 : فرق بین کد رشته هایی که با MR و MCشروع می شوند چیه؟ از نظر ادامه تحصیل تا دکتری یا امکان گرفتن فاند و اسکالرشیپ؟

بازم ممنون.
    سلام
    مورد دو رو کجای فایل نوشته؟

مورد 1- بلی میتونین اپلای کنین ولی برای هر دو نوع رشته های فوق باید استاد داشته باشید بهتره زودتر اپلای رو شروع کنید و بعد با اساتید تماس بگیرید.
    مورد 5- فاند فقط برای MR ها هست. ادامه تحصیل دکترا هر دو مورد هست اما علاقه اساتیدی که میخوان دانشجوی دکترا بگیرن بیشتر بر کساییه که MR تموم کرده باشند.
    (George E. P. Box)
    به

Member Gita آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط atabak-aut نمایش پست ها
    سلام
    مورد دو رو کجای فایل نوشته؟

مورد 1- بلی میتونین اپلای کنین ولی برای هر دو نوع رشته های فوق باید استاد داشته باشید بهتره زودتر اپلای رو شروع کنید و بعد با اساتید تماس بگیرید.
    مورد 5- فاند فقط برای MR ها هست. ادامه تحصیل دکترا هر دو مورد هست اما علاقه اساتیدی که میخوان دانشجوی دکترا بگیرن بیشتر بر کساییه که MR تموم کرده باشند.
    سلام و ممنون از پاسخ سریع و کاملتون. اون جمله رو درست اول صفحه 4 نوشته.
    درضمن برای کسانی که خارج از کانادا هستند نوشته کپی birth certificate رو هم ارائه کنید که اگه اشتباه نکنم منظور کپی شناسنامه هست. لازمه ترجمه رسمی هم بشه و بفرستم؟ یا همون مهر کپی برابر اصل دارالترجمه کفایت می کنه؟

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام و ممنون از پاسخ سریع و کاملتون. اون جمله رو درست اول صفحه 4 نوشته.
    درضمن برای کسانی که خارج از کانادا هستند نوشته کپی birth certificate رو هم ارائه کنید که اگه اشتباه نکنم منظور کپی شناسنامه هست. لازمه ترجمه رسمی هم بشه و بفرستم؟ یا همون مهر کپی برابر اصل دارالترجمه کفایت می کنه؟
    یادم اومد من ریزنمره دانشگاهی که به ما میدادن خودش انگلیسی بود و این هم نوشته بود که برای مدارکی که اصلش انگلیسیه ترجمه نمیخواد، پس این مورد رو خودم باهاش برخورد نکردم. اما شما یا از آموزش بپرسید:
    registraire@polymtl.ca
    که یه هفته ای طول میکشه جواب بدن، یا همون ترجمه انگلیسی رسمی رو بفرستید.
    منظور کپی شناسنامه یا پاسپورته، در هر دو حالت باید ببرید دارالترجمه، اگر شناسنامه هست که قطعن باید ترجمه شه، اگر پاسپورته دارالترجمه براتون کپی برابر اصلشو میزنه، ولی از من به شما توصیه همون خودتون از پاسپورتتون یه کپی واضح رنگی بگیرین کافیه،اینقدر سخت نگیرید.
    (George E. P. Box)
    به

Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering- Sharif university of technology

سلام. من برای فال 2012 و مستر پذیرشم بنا بر موافقت استاد اعلام شده توی سایت. استاد بهم میگه کلا سالی 16500 بهت قراره بدن. با تحقیقاتی که من کردم خصوصا تو سال اول کم میارم. میشه کسایی که اطلاع دارن بگن که دقیقا به طور کلی چقد کم میارم. با توجه به اینکه فرانسه خوب بلد نیستم و نمی تونم TA بگیرم به نظر شما چه راهی برای افزایش فاند تا حد زندگی وجود داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)