نقل قول نوشته اصلی توسط milad61 نمایش پست ها
خب تعدادی از دوستان میگن گه چون تو تو کالج دوره پیش نیاز داری به مدت سه ماه ، ویزات رو سه ماهه دادن . (طول کل مدت کالج من با احتساب دوره پیش نیاز میشه 2 سال ) و باز میگن که استادی پرمیت رو هم به همون اندازه ویزا بهت میدن درحالی که من درخواست دیفرال دادم ، اگر استادی پرمیت من رو تا اگوست بزنن ترم شروع من سپتامبر هست ،پس من چه کار کنم ؟

از طرفی هم میگن که اگر مثلا مرداد یرم اونجا چون یک ماه از ویزام بیشتر نمیمونه اصلا افسر تو فرودگاه بهم استادی پرمیت نمیده .

آیا این مطالب به نظرتون صحیحه ، ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایید.
سلام، پیش از انقضای ویزا سفر کنید در فرودگاه مدارک دقیق مدت دوره اتون رو ارایه کنید و بهتون Study Permit میدن. طول اعتبار ویزا و استادی پرمیت اغلب یکی هست اما افسر CBSA در فرودگاه محدودیتی به غیر از تاریخ انقضای گذرنامه ی شما نداره و متناسب شرایط شما می تونه برای تاریخ انقضاش تصمیم بگیره. اگر احیانن تاریخش رو برای کمتر از دو سال زد هم شما بعد از ورود می تونید برای تمدیدش (پیش از منقضی شدنش) درخواست آنلاین کنید. ویزای دوباره هم از درون کانادا می تونید بگیرید. در نتیجه من جای شما باشم خیلی نگرانش نمیشم اما با آمادگی توضیح مختصر و دقیق و با مدارک کامل سفر می کنم.