صفحه 34 از 34 نخستنخست ... 2425262728293031323334
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 337 , از مجموع 337

موضوع: تفاوت ویزای تحصیلی و استادی پرمیت

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تفاوت ویزای تحصیلی و استادی پرمیت

نقل قول نوشته اصلی توسط mohame نمایش پست ها
    سلام دوستان، ممنون میشم اگر من راهنمایی کنین.
    من برای ترم وینتر 2019 از یکی از دانشگاه های مونتریال پذیرش گرفتم، دسامبر 2018 وارد شدم تو فرودگاه استادی پرمیت گرفتم و در دانشگاه ثبت نام کردم و کارت دانشجویی گرفتم. بعد از 1 ماه مجبور شدم که به ایران برگردم. با استادم صحبت کردم و ایشون موافقت کرد من درسهایی که برداشته بودم انداختم و پذیرش رو دیفر کردم به ترم فال 2019 و برگشتم ایران. الان می خوام سپتمبر برگردم مونتریالتا برای فال درسمو مجدد شروع کنم. حالا با توجه به اینکه ویزا و استادی پرمیتی که برای من اون موقع صادر شد تا 2021 معتبر هستش من مجددا باید برای ورود به مونتریال CAQ جدید بگیرم؟ یعنی اصلا تو فرودگاه با وجود استادی پرمیت و ویزای معتبر از من مدارک دیگه ای هم می خوان؟
    خیر مدرک دیگه ای نمی خواند. و لازم نیست دوباره برای استادی پرمیت اقدام کنید اما در لحظه ورود به احتمال زیاد آفیسر ازتون می پرسه که چرا غیبت طولانی داشتید و به احتمال زیاد ازتون نامه پذیرش جدید رو میخواد
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

واقعا ممنونم از پاسختون، راستش سوال اصلی من در مورد CAQ جدید بود. من همه ی صفحات این تاپیک رو خوندم چون بعضی از دوستان گفته بودن تو این شرایط باید CAQ جدید گرفته بشه و من وقتم خیلی کم هست خیلی نگران شده بودم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    خیر مدرک دیگه ای نمی خواند. و لازم نیست دوباره برای استادی پرمیت اقدام کنید اما در لحظه ورود به احتمال زیاد آفیسر ازتون می پرسه که چرا غیبت طولانی داشتید و به احتمال زیاد ازتون نامه پذیرش جدید رو میخواد
    واقعا ممنونم از پاسختون، راستش سوال اصلی من در مورد ارائه CAQ جدید بود. من همه ی صفحات این تاپیک رو خوندم چون بعضی از دوستان گفته بودن تو این شرایط باید CAQ جدید گرفته بشه و من وقتم خیلی کم هست خیلی نگران شده بودم. اما من یکبار تو اون دانشگاه ثبت نام کردم و حتی کارت دانشجویی هم دارم .

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohame نمایش پست ها
    واقعا ممنونم از پاسختون، راستش سوال اصلی من در مورد ارائه CAQ جدید بود. من همه ی صفحات این تاپیک رو خوندم چون بعضی از دوستان گفته بودن تو این شرایط باید CAQ جدید گرفته بشه و من وقتم خیلی کم هست خیلی نگران شده بودم. اما من یکبار تو اون دانشگاه ثبت نام کردم و حتی کارت دانشجویی هم دارم .
    در مورد کبک اطلاعی ندارم
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

سلام دوستان، ممنون میشم اگر من راهنمایی کنین.
    من برای ترم وینتر 2019 از یکی از دانشگاه های مونتریال پذیرش گرفتم، دسامبر 2018 وارد شدم تو فرودگاه استادی پرمیت گرفتم و در دانشگاه ثبت نام کردم و کارت دانشجویی گرفتم. بعد از 1 ماه مجبور شدم که به ایران برگردم. با استادم صحبت کردم و ایشون موافقت کرد من درسهایی که برداشته بودم انداختم و پذیرش رو دیفر کردم به ترم فال 2019 و برگشتم ایران. الان می خوام سپتمبر برگردم مونتریال برای فال درسمو مجدد شروع کنم. حالا با توجه به اینکه ویزا و استادی پرمیتی که برای من اون موقع صادر شد تا 2021 معتبر هستش من مجددا باید برای ورود به مونتریال CAQ جدید بگیرم؟ یعنی اصلا تو فرودگاه با وجود استادی پرمیت و ویزای معتبر از من مدارک دیگه ای هم می خوان؟

Junior Member

سلاو وقت بخیر
    ببخشید من نتونستم موضوعی در رابطه با دوره های co-op کانادا پیدا کنم. من و همسرم میخوایم اقادام کنیم برای مهاجرت به کانادا از طریق این دوره ها . کسی اطلاعاتی داره که ما رو راهنمایی کنه ؟
    ما برای آیلتس داریم میخونیم .
    رشته هر دومون نرم افزاره . من ارشد و همسرم کارشناسی
    سابقه کار داریم .
    بیمه از طرف کارمون نداریم(خویش فرما هستیم)

ممنون میشم حتی اگه تاپیکی در این رابطه هست لینک بدین به من

ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nirvana76 نمایش پست ها
    سلاو وقت بخیر
    ببخشید من نتونستم موضوعی در رابطه با دوره های co-op کانادا پیدا کنم. من و همسرم میخوایم اقادام کنیم برای مهاجرت به کانادا از طریق این دوره ها . کسی اطلاعاتی داره که ما رو راهنمایی کنه ؟
    ما برای آیلتس داریم میخونیم .
    رشته هر دومون نرم افزاره . من ارشد و همسرم کارشناسی
    سابقه کار داریم .
    بیمه از طرف کارمون نداریم(خویش فرما هستیم)

ممنون میشم حتی اگه تاپیکی در این رابطه هست لینک بدین به من

ممنون
    روش مهاجرتی بر اساس co-op وجود نداره. منظورتون دقیقا چیه؟ دوره های co-op همان رشته های مقطع لیسانس دانشگاهها هستند که کارآموزی هم دارند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)