صفحه 27 از 34 نخستنخست ... 171819202122232425262728293031323334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 337

موضوع: تفاوت ویزای تحصیلی و استادی پرمیت

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تفاوت ویزای تحصیلی و استادی پرمیت

نقل قول نوشته اصلی توسط atilacivil نمایش پست ها
    واقعا خیلی ممنون از پاسخ کاملتون. شرمنده فرمودین.

خیلی شرمنده، ببخشید، چون متوجه نشدم دوباره مزاحم میشم. اینکه تاریخ نامه تمکن مربوط به شش ماه پیش است، آیا باید نامه تکمن به روزتری تهیه شود؟ و توضیح اینکه نامه فاندینگ از استاد یا دانشگاه ندارم. ولی نقدا هزینه ترم اول تحصیل همراهم هست.

واقا ممنون از پاسختون و هزار شرمنده از مزاحمت دوباره
    خواهش می کنم. این پرسش خاص دیگه به موضوع تالار ربطی نداره، اما چون در ادامه همون سوال هاست پاسخش رو این جا میذارم،بعدن شاید حذف بشه:

«نامه تمکن» یعنی چی؟ اگر منظورتون نامه پشتیبانی مالی از سوی خانواده است، نه مهم نیست شش ماه پیش بوده باشه یا دو هفته پیش. اگر گواهی حساب بانکیه، خب به روز کردنش هزینه بر و زمان بر نیست.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

سلام. یه سوال داشتم. لطف می کنید راهنماییم کنید.
    همسرم موافقت یک استاد در کانادا رو برای فرصت مطالعاتی گرفته. می خواستم بدونم:
    1- ویزای استادی بگیره بهرته یا ویزای کار.
    2- من به عنوان همراه ایشون بهتره ویزای ویزیتوری بگیرم یا اپن ورک؟
    I'm not a man of too many faces, The mask I wear is one

Junior Member

سلام دوستان یک سوال داشتم‌. برای یک دانشجوی جدید بعد از دریافت ویزا زودترین زمانی که میشه وارد کانادا شد کی هست؟ من ژانویه کلاسم شروع میشه، آیا میتونم چند ماه زودتر وارد بشم؟‌و آیا برای اون زمان بهم استادی پرمیت داده میشه؟ ممنون.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farpar2 نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوال داشتم‌. برای یک دانشجوی جدید بعد از دریافت ویزا زودترین زمانی که میشه وارد کانادا شد کی هست؟ من ژانویه کلاسم شروع میشه، آیا میتونم چند ماه زودتر وارد بشم؟‌و آیا برای اون زمان بهم استادی پرمیت داده میشه؟ ممنون.
    بله یکی دو ماه زودتر وارد شید اشکال نداره، اما مثلن شش ماه زودتر می تونه پرسش برانگیز باشه، مگر این که برنامه ی خاصی برای اون شش ماه مد نظر داشته باشید. (برای نمونه: شروع research پیش از آغاز رسمی دوره Master یا PhD و ...)
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

سلام. من یک سولی برام پیش اومده بود.
    بعد از پاسپورت ریکوئست باید تا 30 روز ویزا رو پیک آپ کرد تا باطل نشه. حالا میخوام بدونم پس از الصاق ویزا به پاسپورت تا چه مدت امکان این هست که به کانادا وارد بشیم و استادی پرمیت را دریافت کنیم؟ (البته تا اونجایی که دانشگاه اجازه میده و مشکلی برای پذیرش دانشگاه پیش نیاد)
    منظورم اینه مثلا میشه 4-6 ماه بعد رفت؟ توی نامه هایی که سفارت داده گفته تا تاریخ انقضای استادی پرمیت میشه رفت!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط LIMITED نمایش پست ها
    سلام. من یک سولی برام پیش اومده بود.
    بعد از پاسپورت ریکوئست باید تا 30 روز ویزا رو پیک آپ کرد تا باطل نشه. حالا میخوام بدونم پس از الصاق ویزا به پاسپورت تا چه مدت امکان این هست که به کانادا وارد بشیم و استادی پرمیت را دریافت کنیم؟ (البته تا اونجایی که دانشگاه اجازه میده و مشکلی برای پذیرش دانشگاه پیش نیاد)
    منظورم اینه مثلا میشه 4-6 ماه بعد رفت؟ توی نامه هایی که سفارت داده گفته تا تاریخ انقضای استادی پرمیت میشه رفت!
    تا زمان شروع ترم پذیرش تون میتونید برید. اگر بخواهید پذیرشتون رو عقب بیندازید باید به دانشگاه تقاضای دیفر بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    تا زمان شروع ترم پذیرش تون میتونید برید. اگر بخواهید پذیرشتون رو عقب بیندازید باید به دانشگاه تقاضای دیفر بدید.
    درسته. بر فرض که مثلا دانشگاه اجازه بده تا 45 روز تاخیر هم داشته باشه دانشجو (یعنی مجاز باشه) نسبت به تاریخ نرمال شروع ترم. از نظر گرفتن استادی پرمیت در فرودگاه این ایرادی نداره؟ حتی اگه مثلا 4 ماه گذشته باشه از گرفتن ویزا کانادا؟ اخه من یجا شنیده بودم بعد گرفتن ویزا حداکثر تا 3 ماه میشه رفت کانادا!! در مورد 3 ماه اینجور که من فهمیدم بعد اتمام درس تا 3 ماه بعدش استادی پرمیت باطل میشه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط LIMITED نمایش پست ها
    درسته. بر فرض که مثلا دانشگاه اجازه بده تا 45 روز تاخیر هم داشته باشه دانشجو (یعنی مجاز باشه) نسبت به تاریخ نرمال شروع ترم. از نظر گرفتن استادی پرمیت در فرودگاه این ایرادی نداره؟ حتی اگه مثلا 4 ماه گذشته باشه از گرفتن ویزا کانادا؟ اخه من یجا شنیده بودم بعد گرفتن ویزا حداکثر تا 3 ماه میشه رفت کانادا!! در مورد 3 ماه اینجور که من فهمیدم بعد اتمام درس تا 3 ماه بعدش استادی پرمیت باطل میشه.
    شما تا موقعی که ویزای ورودتون معتبر باشه میتونید وارد بشوید و شنیده تان نادرست است. مهم اینست که برای ترمی که در آن پذیرفته شده اید ثبت نام کنید. بعد اتمام درس میتونید برای ویزای کار فارغ التحصیلان اقدام کنید.

ApplyAbroad Hero

سلام و عرض ادب
    دوستان یه سوال
    خواهرم ویزای توریستی مالتی 5 ساله داره . حالا اگه بخواد یه دوره یکساله درس بخونه ، آیا باید دوباره برای ویزای تحصیلی اقدام کنه یا فقط باید برای استادی پرمیت اقدام کنه ؟ میخوام ببینم ایشون که الان ویزا رو داره آیا لازمه دوباره بخاطر استادی پرمیت بگن بره برای بایومتریک ؟
    ممنون
    تاریخ ارسال فرمها : 26/2/2010رسیدن فرمها به اداره مهاجرت:2/3/2010 فایل نامبر اول: 14/4/2010رسيدن مدارك به دمشق11/7/2010دريافت فايل نامبر دوم26/10/2010ورشو20/12/2011 استارت پروسه13/02/2012 مديكال: 13/02/2014 پاس ریکوئست:2014/07/29 ويزا:2014/08/14

با عرض سلام
    اینجانب با داشتن پذیرش فوق لیسانس برای ترم زمستان 2018 به کانادا عزیمت کرده، اما متاسفانه 2 ماه بعد به دلیل مشکلی که برای خانواده در ایران به وجود آمد، مجبور به انصراف از دانشگاه شده و اواخر بهمن به ایران برگشتم.
    دانشگاه سیستم دیفر نداشته و من برای ترم فال 2018 پذیرش مجدد گرفتم. بعد از انصراف از دانشگاه، تقریبا 20 روز بعد، خاک کانادا را ترک کردم. البته قبل از خروج از کانادا، به فرودگاه قسمت صدور استادی پرمیت مراجعه کرده و مشکل به وجود آمده را با افسر پلیس فرودگاه در میان گذاشته و بهشون اطلاع داده بودم.
    به نظر شما آیا با داشتن نامه پذیرش جدید، با توجه به اینکه ویزای من تا پایان سال 2019 اعتبار دارد، آیا مجددا میتوانم شهریور ماه برای تحصیل به کانادا برگردم؟ استادی پرمیت آیا باطل خواهد شد؟ اگر باطل بشود، آیا در فرودگاه جدید صادر خواهند کرد؟
    با تشکر
    ویرایش توسط amirtakin1362 : March 28th, 2018 در ساعت 11:06 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)