صفحه 12 از 34 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 337

موضوع: تفاوت ویزای تحصیلی و استادی پرمیت

پیش فرض پاسخ : تفاوت ویزای تحصیلی و استادی پرمیت

سلام دوستان.
    موقع تمدید استدی پرمیت تاریخ پایان اونو بر اساس درس معمولا میزنن یا پاسپورت؟آخه انقضای پاسپورت همسرم که الان کانادا و دانشجو هستن تا 2015!ممکنه به خاطر ادمیشن جدید phd اونو تا پایان درسش تمدید کنن؟یا فقط به انقضای پاسپورت نگاه میکنن؟
    مرسی از پاسختون

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyab164 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    موقع تمدید استدی پرمیت تاریخ پایان اونو بر اساس درس معمولا میزنن یا پاسپورت؟آخه انقضای پاسپورت همسرم که الان کانادا و دانشجو هستن تا 2015!ممکنه به خاطر ادمیشن جدید phd اونو تا پایان درسش تمدید کنن؟یا فقط به انقضای پاسپورت نگاه میکنن؟
    مرسی از پاسختون
    استادی پرمیت فقط تا 1 ماه قبل از انقضای پاسپورت صادر میشه اگر تا اون موقع در حال تحصیل باشند پس هر کدوم زمان کمتری داره: اتمام تحصیل 2) انقضای پاسپورت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

سلام دوستان
    ویزای تخصیلی کانادا اگر برای تحصیل به کسی داده بشود تا چه مدت زمانی اون شخص وقت داره تا وارد خاک کانادا بشه؟

Junior Member

سلام دوستان.
    من آگوست امسال (۳ ماه دیگه) کارشناسی ارشدم تو دانشگاه آلبرتا تموم میشه و از اول سپتامبر قراره برم دانشگاه بریتیش کلمبیا برای دکترا.
    در حال حاضر استادی پرمیتم ۶ ماه بیشتر اعتبار نداره و باید برای تمدیدش اقدام کنم. به نظر شما بهترین زمان برای تمدیدش کِی هست؟
    یک سوال دیگر هم دارم اینکه با توجه به اینکه از بریتیش کلمبیا فول فاند دارم، مقدار پولی که تو حسابم دارم مهم هست؟ حدودا چقدر باید باشه؟

سلام دوستان

این قضیه تغییر قوانین استادی پرمیت از اول جون 2014 چیست؟
    الان من ویزا دانشجویی دارم و آگوست عازم (برای اولین بار) هستم. حالا طبق این قانون جدید چه تغییری در استادی پرمیت من بوجود میاد؟ آیا اصلا تغییری ایجاد می کند؟
    همراه من چند ماه دیرتر می آید که ویزای ویزیتوری دارد. حالا ایشان قصد ادامه تحصیل دارند آیا این قوانین مسئله ای برای ایشان ایجاد می کند.

دوستانی که در مورد این تغییرات می توانند توضیح دهند. لطف کنند و توضیح دهند که این تغییرات دقیقاً چیست؟ و چه کسانی باید به آن توجه کنند.
    من واقعاً نفهمیدم که این چیزهایی که نوشته اند یعنی چی؟

سلام دوستان. به کمکتون احتیاج دارم.
    من تقریبا یک سال پیش ویزای تحصیلی برای کانادا گرفتم و چند ماه بعد برای ثبت نام وارد کانادا شدم. اما بنا به دلایلی ثبت نام نکردم و یک ترم دیفر کردم و برگشتم ایران. الان اون یه ترم هم رد شده. الان که مشکلم برطرف شده، می خواستم ببینم اگه دانشگاه با برگشتم تو ژانویه 2015 موافقت کنه، آیا من مشکلی برای ورود خواهم داشت؟
    یا اگه نامه پذیرش جدید داشته باشم دوباره برام استادی پرمیت صادر می شه، چون جایی خوندم:
    International student who takes a break from studies

If you want to take a term or more off that is not a regularly scheduled break, it could affect your study permit
    چون مسلما تا انقضای استادی پرمیت درسم تموم نخواهد شد، آیا می تونم استادی پرمیت رو تمدید کنم و بگم که من دیرتر شروع کردم؟ اصولا چقدر تمدیدش می کنن؟ یه نکته این که موقع خروج از کانادا هیچ مهر و تاریخی تو پاسم نزدن، ولی حالا شاید تو سیستمشون باشه.

تاریخ صدور ویزا: 2013.09.24
    تاریخ انقضای ویزا: 2015.12.01
    نوع ویزا: Multiple S-1
    تاریخ صدور استادی پرمیت (ورود به کانادا): 2013.12.11
    تاریخ انقضای استادی پرمیت: 2015.12.01
    تاریخ انقضای پاسپورت: 2018.09

ممنونم.
    ویرایش توسط f_goo : August 19th, 2014 در ساعت 01:50 PM

سلام دوستان
    دو تا سوال داشتم در مورد استادی پرمیت که خیلی مهمه.
    آیا صورتحساب بانکی که به سفارت تحویل دادیم رو دوباره میتونیم به آفیسر استادی پرمیت توی فرودگاه نشون بدیم و یا اینکه باید دوباره صورتحساب بانکی جدید بگیریم. چون چند ماه از تاریخ صدور این صورت حساب گذشته.

و اینکه آیا اگر کسی پذیرشش برای کبک(مونترال) باشه, میتونه بار اول بره به یه استان دیگه(بریتیش کلمبیا) و از اونجا استادی پرمیت بگیره و یا اینکه مجبوره از اول بره به کبک و همونجا توی فرودگاه استادی پرمیتش رو بگیره.

ممنون میشم اگه جواب بدین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ca_student نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دو تا سوال داشتم در مورد استادی پرمیت که خیلی مهمه.
    آیا صورتحساب بانکی که به سفارت تحویل دادیم رو دوباره میتونیم به آفیسر استادی پرمیت توی فرودگاه نشون بدیم و یا اینکه باید دوباره صورتحساب بانکی جدید بگیریم. چون چند ماه از تاریخ صدور این صورت حساب گذشته.

و اینکه آیا اگر کسی پذیرشش برای کبک(مونترال) باشه, میتونه بار اول بره به یه استان دیگه(بریتیش کلمبیا) و از اونجا استادی پرمیت بگیره و یا اینکه مجبوره از اول بره به کبک و همونجا توی فرودگاه استادی پرمیتش رو بگیره.

ممنون میشم اگه جواب بدین
    اولین سوالتون جوابش نه هست چون فقط اسکنشو برای سفارت میخان ازت.
    دومیشو مطمئن نیستم ولی فکر نکنم مشکلی داشته باشه ولی بازم بچه ها نظر بدن بهتره

Junior Member

سلام دوستان عزيز
    بسيار سپاسگزار ميشم اگه لطف كنين و سوال منو جواب بدين ...
    من براي دكتراي به مدت ٤ سال ويزا ( استادي پرميت ) داشتم براي شهر كبك . كه مدت ٧ ماه اونجا موندم انا به خاطر مشكلات تحريم ( كه نتونستم بقيه پولم رو به كانادا بيارم و اشنايي هم نداشتم ) و مريضي پدرم به ايران برگشتم كه متاسفانه پدرم رو از دست دادم و مجبور شدم تا حالا در ايران بمونم

.در
    حال حاضر استادي پرميت من تا سپتامبر ٢٠١٥ اعتبار داره . و من مي خوام دوباره برگردم . دانشگاه رو نصفه كاره ول كردم و اونجا هم نمي خوام دوباره برم ! در حال گرفتن پذيرش ار يك دانشگاه و يك شهر ديگه هستم ( معدل و رزومه بسيار خوبي دارم) قصد دارم ارديبهشت ٩٤ با پذيرش جديد به كانادا برم و تا شهريور هنوز ويزا دارم

حالا سوال من اين است :
    وقتي رسيدم فرودگاه كانادا ايا سوال پيچم مي كنند كه اين همه مدت كجا بودي ؟
    ايا از كانادا وقتي بخوام پرميت رو تمديد كنم ، مشكلي پيش مياد ؟
    و اينكه چگونه بايد استادي پرميت تمديد كنم؟ ( با توجه به اينكه اعتبار پاسبورت من هم دقيقا در همون تاريخ انقضاي ويزا ، تموم ميشه
    بسيار ممنونم از راهنماييتون و وقتي كه صرف مي كنيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط navaei نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    ادمیشن من از دانشگاهی خارج از کبک هستش ولی بلیطم رو به مونترال گرفتم. ایا فرودگاه مونترال برام استادی پرمیت صادر میکنه یا باید بلیطمو واسه یه فرودگاه دیگه عوض کنم؟
    خیلی بعیده مشکلی باشه. یکی از دوستام بر عکس این کارو انجام داده بود: بلیطش رو به تورنتو گرفته بود و ادمیشنش از دانشگاه توی کبک بود. مشکلی براش پیش نیمده بود. مشکلی نیست...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)