صفحه 13 از 34 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 337

موضوع: تفاوت ویزای تحصیلی و استادی پرمیت

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تفاوت ویزای تحصیلی و استادی پرمیت

استادی پرمیت و ویزای ما تا 8 ماه دیگه اکسپایر میشه. پاسپورت جدید گرفتیم. میخواستم بدونم که اول باید درخواست تمدید استادی پرمیت بکنیم بعد ویزا یا بالعکس؟
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Guardian

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    استادی پرمیت و ویزای ما تا 8 ماه دیگه اکسپایر میشه. پاسپورت جدید گرفتیم. میخواستم بدونم که اول باید درخواست تمدید استادی پرمیت بکنیم بعد ویزا یا بالعکس؟
    شما اول باید استادی پرمیت رو تمدید کنید و بعدش برای ویزا اقدام کنید.
    موفق باشید.
    متاسفانه به هیچ عنوان امکان پاسخ گوئی به پیام های خصوصی رو ندارم.
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    شما استادی پرمیت را تمدید کنید و تا زمانی که از کانادا خارج نشوید نیازی به تجدید ویزا نیست.

الان کسی که میخواد برای ویزا برای مقطع دکترا اقدام کنه باید گزینه استادی پرمیت رو انتخاب کنه، درسته؟

Junior Member

با سلام
    من از دانشگاه کلگری کانادا دعوت نامه برای فرصت مطالعه 6 ماهه دوره دکترا دارم. متاسفانه با جستجوهای بسیار هنوز نمی دانم که برای سفارت کانادا تو ترکیه غیر از اصل دعوت نامه استاد و نامه حمایت مالی وزارت علوم چیز دیگه ای هم لازم است یا خیر؟
    من برای استادی پرمیت باید اقدام کنم یا وورک پرمیت ؟؟ یا هیچ کدام؟
    ممنون می شم راهنمایی فرمایید

سلام بچه ها. بالاخره ویزای کانادای من بعد از 11 ماه اومد خداروشکر. فقط من برای دکترا اقدام کرده بودم ولی بهم ویزای 2 ساله دادن. میخواستم بدونم کسی تجربه ای داره؟ آیا اونجا برام مشکلی پیش نخواهد آمد برای تمدید ویزا؟ البته اینم بگم من پاسپورتم رو تازه عوض کرده بودم و تا 2019 اعتبار داشت ولی ویزا را تا 2017 صادر کردن. ممنون میشم اگه کسی تجربه ای داره به منم بگه. در ضمن میخواستم بدونم آیا تاریخ انقضا استادی پرمیت که تو فرودگاه صادر میشه با ناریخ انقضای ویزا برابره یا میتونم به آفیسر بگم اقلا استادی پرمیتو 4 ساله صادر کنه

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudtaheri نمایش پست ها
    سلام بچه ها. بالاخره ویزای کانادای من بعد از 11 ماه اومد خداروشکر. فقط من برای دکترا اقدام کرده بودم ولی بهم ویزای 2 ساله دادن. میخواستم بدونم کسی تجربه ای داره؟ آیا اونجا برام مشکلی پیش نخواهد آمد برای تمدید ویزا؟ البته اینم بگم من پاسپورتم رو تازه عوض کرده بودم و تا 2019 اعتبار داشت ولی ویزا را تا 2017 صادر کردن. ممنون میشم اگه کسی تجربه ای داره به منم بگه. در ضمن میخواستم بدونم آیا تاریخ انقضا استادی پرمیت که تو فرودگاه صادر میشه با ناریخ انقضای ویزا برابره یا میتونم به آفیسر بگم اقلا استادی پرمیتو 4 ساله صادر کنه
    مشکلی نیست بعد از دو سال دوباره درخواست تمدید ویزا رو میدید. در مورد استادی پرمیت، بله در بسیاری مواقع با تاریخ ویزای اولیه یکی هست. البته بعدا میتونید اون رو هم تمدید کنید. مشکل خاصی نیست
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

سلام

من Study Permit و ویزای تحصیلی کانادا را دارم. در حال حاضر دوران کارشناسی ارشد رو تموم کردم و سپتامبر 2015 دوره دکتری رو آغاز میکنم و فعلا در کانادا هستم. سه پرسش داشتم:

1) برای تغییر مقطع از کارشناسی ارشد به دکتری باید برای study permit جدید اقدام کرد یا باید study permit فعلی رو تمدید کرد؟

2) زمان انقضای Study Permit و ویزای تحصیلی من اول سپتامبر 2015 است و هم اکنون دارم برای study permit جدید (یا تمدید) اقدام میکنم و میخوام برای تعطیلات تابستان برم ایران و در اوایل آگوست (پیش از انقضای Study Permit و ویزای تحصیلی) برگردم. آیا در بازگشت با مشکلی مواجه میشم؟

3) در بخش Proof of Financial Support، آیا باید نامه پذیرش دانشگاه که در اون میزان هزینه تحصیلی (فاند) آمده رو آپلود کنم یا باید صورت حساب بانکی داشته باشم. چون پول زیادی در بانک ندارم و هزینه تحصیلی دکتری رو هم که هنوز نگرفتم.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط GIran نمایش پست ها
    سلام

من Study Permit و ویزای تحصیلی کانادا را دارم. در حال حاضر دوران کارشناسی ارشد رو تموم کردم و سپتامبر 2015 دوره دکتری رو آغاز میکنم و فعلا در کانادا هستم. سه پرسش داشتم:

1) برای تغییر مقطع از کارشناسی ارشد به دکتری باید برای study permit جدید اقدام کرد یا باید study permit فعلی رو تمدید کرد؟

2) زمان انقضای Study Permit و ویزای تحصیلی من اول سپتامبر 2015 است و هم اکنون دارم برای study permit جدید (یا تمدید) اقدام میکنم و میخوام برای تعطیلات تابستان برم ایران و در اوایل آگوست (پیش از انقضای Study Permit و ویزای تحصیلی) برگردم. آیا در بازگشت با مشکلی مواجه میشم؟

3) در بخش Proof of Financial Support، آیا باید نامه پذیرش دانشگاه که در اون میزان هزینه تحصیلی (فاند) آمده رو آپلود کنم یا باید صورت حساب بانکی داشته باشم. چون پول زیادی در بانک ندارم و هزینه تحصیلی دکتری رو هم که هنوز نگرفتم.
    سلام

1. تا زمانی که Study Permit معتبره نیازی به تغییر یا تجدیدش نیست، حتا اگر مقطع تحصیلیتون عوض شه. اما این طور که می گید به زودی منقضی میشه پس نیاز به Study Permit جدید دارید.

2. اگر در روز بازگشتتون ویزای تحصیلیتون معتبر باشه مشکلی ندارید. بهتره پیش از رفتن Study Permit جدید رو دریافت کرده باشید و چون حدس میزنم ویزاتون هم اول سپتامبر تموم میشه، پس از بازگشت برای ویزای جدید اپلای کنید.

3. هر دو رو بذارید به شیوه ای که نشون بده دخلتون از عهده ی خرجتون بر میاد.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    سلام

1. تا زمانی که Study Permit معتبره نیازی به تغییر یا تجدیدش نیست، حتا اگر مقطع تحصیلیتون عوض شه. اما این طور که می گید به زودی منقضی میشه پس نیاز به Study Permit جدید دارید.

2. اگر در روز بازگشتتون ویزای تحصیلیتون معتبر باشه مشکلی ندارید. بهتره پیش از رفتن Study Permit جدید رو دریافت کرده باشید و چون حدس میزنم ویزاتون هم اول سپتامبر تموم میشه، پس از بازگشت برای ویزای جدید اپلای کنید.

3. هر دو رو بذارید به شیوه ای که نشون بده دخلتون از عهده ی خرجتون بر میاد.
    با سپاس از پاسختون، چند نکته و دو پرسش دیگه:

به تازگی برای تمدید Study Permit اپلی کردم.

- من الان داخل کانادا هستم و میخواستم ببینم که آیا باید Study Permit جدید (مثل بار اولی که میخوایم درخواست بدیم) اپلی کنم یا Study Permit فعلی رو تمدید کنم؟ چون دو حالت وجود داره، اگر داخل کانادا باشید باید تمدید کنید و اگه خارج کانادا باید برای استادی پرمیت جدید اقدام کنید، با توجه به اینکه میخوام برگردم ایران آیا باید مانند کسی که خارج کاناداست اقدام کرد یا مثل کسی که داخل کاناداست؟ اگر باید مانند کسی که خارج کاناداست عمل کنم، درخواستم برای تمدید Study Permit فعلی رو باید لغو کنم!

- همانطور که گفتم من تازه برای Study Permit اپلی کردم و هفته آینده میخوام برگردم و فکر نمیکنم تا هفته آینده Study Permit صادر بشه. یعنی میگید که بر نگردم؟ من تا اول سپتامبر ویزا دارم پس چه مشکلی ممکنه پیش بیاد؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)