صفحه 14 از 34 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 337

موضوع: تفاوت ویزای تحصیلی و استادی پرمیت

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تفاوت ویزای تحصیلی و استادی پرمیت

نقل قول نوشته اصلی توسط GIran نمایش پست ها
    با سپاس از پاسختون، چند نکته و دو پرسش دیگه:

به تازگی برای تمدید Study Permit اپلی کردم.

- من الان داخل کانادا هستم و میخواستم ببینم که آیا باید Study Permit جدید (مثل بار اولی که میخوایم درخواست بدیم) اپلی کنم یا Study Permit فعلی رو تمدید کنم؟ چون دو حالت وجود داره، اگر داخل کانادا باشید باید تمدید کنید و اگه خارج کانادا باید برای استادی پرمیت جدید اقدام کنید، با توجه به اینکه میخوام برگردم ایران آیا باید مانند کسی که خارج کاناداست اقدام کرد یا مثل کسی که داخل کاناداست؟ اگر باید مانند کسی که خارج کاناداست عمل کنم، درخواستم برای تمدید Study Permit فعلی رو باید لغو کنم!

- همانطور که گفتم من تازه برای Study Permit اپلی کردم و هفته آینده میخوام برگردم و فکر نمیکنم تا هفته آینده Study Permit صادر بشه. یعنی میگید که بر نگردم؟ من تا اول سپتامبر ویزا دارم پس چه مشکلی ممکنه پیش بیاد؟
    - «تمدید» استادی پرمیت = پرمیت ِجدید. شما در واقع Application to Change Conditions or Extend Your Stay as a Student رو ارسال می کنید و اونا یه دونه جدید براتون می فرستند. اگر این رو انجام دادید، درسته و منتظر نتیجه اش باشید.

-بهتر اینه که وقتی پرمیت جدیدتون رو دریافت کردید بیاید. ویزا به تنهایی اجازه ی ورود شما رو نشون میده، اما طبق قانون افسر CBSA در فرودگاه باید از این که شما واقعن دارید ادامه ی تحصیل میدید قانع بشه. اگه آدم سخت گیری باشه ممکنه سوالات بیشتری بپرسه. اگر بلیت گرفتید، توصیه می کنم موقع برگشت کپی از استادی پرمیت قبلی، پذیرش مقطع جدید و چیزی که نشون میده برای تجدید پرمیت اپلای کردید (مثل رسید پرداخت هزینه اش) همراهتون باشه که اگه پرسیدند نشون بدید.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

سلام
    شما باید واسه ورک پرمیت اقدام کنی
    مدارک هم شناسنامه، مدرک ارشد، اشتغال به تحصیل دکتری و پذیرش استاده خارج، نامه استاد راهنمای خودت فاند و چندتایی دیگه که اپشنال هست و شانستو بیشتر میکنه واسه گرفتن ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط nima2014 نمایش پست ها
    با سلام
    من از دانشگاه کلگری کانادا دعوت نامه برای فرصت مطالعه 6 ماهه دوره دکترا دارم. متاسفانه با جستجوهای بسیار هنوز نمی دانم که برای سفارت کانادا تو ترکیه غیر از اصل دعوت نامه استاد و نامه حمایت مالی وزارت علوم چیز دیگه ای هم لازم است یا خیر؟
    من برای استادی پرمیت باید اقدام کنم یا وورک پرمیت ؟؟ یا هیچ کدام؟
    ممنون می شم راهنمایی فرمایید

Junior Member

دوستان سلام
    من تاریخ ویزام واسه اخر اکتبر هست و تاریخ ورک پرمیتم آخر نوامبر. تا کی میتونم به صورت قانونی بمونم تو کانادا؟
    کدومش واسه اینا ملاکه که بعدا واسم مشکل نشه چون بعد از برگشت به ایران 6 ماه بعدش دوباره میخوام درخواست ویزای جدید بدم.
    مرسی

Junior Member

دوستان سلام
    من تاریخ انقضای ویزام واسه اخر اکتبر هست و تاریخ انقضای ورک پرمیتم آخر نوامبر. تا کی میتونم به صورت قانونی بمونم تو کانادا؟
    کدومش واسه اینا ملاکه که بعدا واسم مشکل نشه چون بعد از برگشت به ایران 6 ماه بعدش دوباره میخوام درخواست ویزای جدید بدم.
    مرسی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ebia نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من تاریخ انقضای ویزام واسه اخر اکتبر هست و تاریخ انقضای ورک پرمیتم آخر نوامبر. تا کی میتونم به صورت قانونی بمونم تو کانادا؟
    مرسی
    تا انقضای ورک پرمیت.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ebia نمایش پست ها
    دوستان سلام
    مرسی
    ویزا مجوز شما برای ورود به کانادا است و استادی پرمیت بیانگر وضعیت جاری شما در کانادا و مجوز ماندن شما در کانادا پس همونطوری که دوستمون گفتند تاریخ استادی پرمیت ملاک هست
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

با سلام
    من ویزای تحصیلی کانادا با پذیرش از دانشگاه ویکتوریا استان BC) گرفته ام. میخواستم ببینم مشکلی پیش میاد اگر ورودم تورنتو باشه؟
    و یه مورد دیگه اینکه اگه من تا شش ماه دیگه ثبت نام نکنم و بعد شش ماه همون دانشگاه ثبت نام کنم یا یه دانشگاه دیگه apply کنم مشکلی پیش میاد؟

ممنون

سلام دوستان دو سوال دارم
    1) برای مدارک تحصیلی فرصت مطالعاتی دکترا، گواهی اشتغال به تحصیل دکترا وترجمه غیر رسمی از مدرک ارشد برای تحویل سفارت کافی است؟
    2) در مورد ویزای ورک پرمیت که دانشجویان فرصت مطالعاتی دکترا باید اقدام کنند، آیا پرداخت هزینه 230 دلاری و پر کردن فرم مربوطه توسط کارفرما که بر اساس قانون جدید که از 30 فوریه 2015 اعلام شده نیاز هست؟

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rojindr نمایش پست ها
    با سلام
    من ویزای تحصیلی کانادا با پذیرش از دانشگاه ویکتوریا استان BC) گرفته ام. میخواستم ببینم مشکلی پیش میاد اگر ورودم تورنتو باشه؟
    و یه مورد دیگه اینکه اگه من تا شش ماه دیگه ثبت نام نکنم و بعد شش ماه همون دانشگاه ثبت نام کنم یا یه دانشگاه دیگه apply کنم مشکلی پیش میاد؟

ممنون
    1. از شما ممکنه بپرسند که چرا تورنتو ورود کردید. باید دلیل قانع کننده ای داشته باشید.
    2. اگر استادی پرمیت رو بگیرید هیچ مشکلی وجود نداره و تا زمانی که استادی پرمیت معتبر هست شما می توانید در هر دانشگاه و هر زمانی ثبت نام کنید
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    1. از شما ممکنه بپرسند که چرا تورنتو ورود کردید. باید دلیل قانع کننده ای داشته باشید.
    2. اگر استادی پرمیت رو بگیرید هیچ مشکلی وجود نداره و تا زمانی که استادی پرمیت معتبر هست شما می توانید در هر دانشگاه و هر زمانی ثبت نام کنید
    پرواز مستقیم به ویکتوریا وجود نداره و دوستم تورنتوست قصدم اینه که 10 روز تورنتو باشم و بلیت به ویکتوریا رو هم گرفته ام. اگه بهشون نشون بدم قانع میشن به نظرتون؟
    2) استادی پرمیت پی برای دانشگاه خاصی صادر نمیشه و در واقع یعنی من استادی پرمیت رو تو فرودگاه تورنتو باید بگیرم. درسته؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)