صفحه 25 از 34 نخستنخست ... 1516171819202122232425262728293031323334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 337

موضوع: تفاوت ویزای تحصیلی و استادی پرمیت

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

پیش فرض پاسخ : تفاوت ویزای تحصیلی و استادی پرمیت

سلام
    ببخشید این سوال من قبلا پرسیده شده ولی جوابها گیجم کرده. همسر من از دانشگاهی در کانادا پذیرش گرفت برای ژانویه و برای استادی پرمیت اقدام کرد و من هم برای ویزای همراه. ویزا امد ولی خانمم دیفر کرد. (نزدیک ددلاین شروع ترم ویزا رسید و تقاضای دیفر را داده بود)
    بعد از اون برای سپتامبر امسال از دانشگاه دیگه ای تو انتاریو پذیرش گرفت که قصد داره این رو بره. الان فقط باید تو CIC اون DLI را عوض کنه؟ من به عنوان همراه کار خاصی که نباید بکنم؟
    یه نفر گفته بود چون ویزا و استادی پرمیت را بر اساس مدارک ارسالی دانشگاه قبلی دادن احتمال بروز مشکل هست!؟ کمی نگران شدم.
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

Senior Member atabey آواتار ها

نه خیر دوست عزیز امکان ایجاد مشکل نیست. بله: تنها کاری که باید انجام بشه اینه که اون اعداد جدید وارد بشه. در موارد بسیار زیادی افسر محترم اصلا کاری به کار این چیزها نداره. به هیج عنوان نگران نباشید. مهم اینه که شما با ادمیشن ولید و استادی پرمیت اپروو شده دارین وارد کانادا میشین.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط iman7 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید این سوال من قبلا پرسیده شده ولی جوابها گیجم کرده. همسر من از دانشگاهی در کانادا پذیرش گرفت برای ژانویه و برای استادی پرمیت اقدام کرد و من هم برای ویزای همراه. ویزا امد ولی خانمم دیفر کرد. (نزدیک ددلاین شروع ترم ویزا رسید و تقاضای دیفر را داده بود)
    بعد از اون برای سپتامبر امسال از دانشگاه دیگه ای تو انتاریو پذیرش گرفت که قصد داره این رو بره. الان فقط باید تو CIC اون DLI را عوض کنه؟ من به عنوان همراه کار خاصی که نباید بکنم؟
    یه نفر گفته بود چون ویزا و استادی پرمیت را بر اساس مدارک ارسالی دانشگاه قبلی دادن احتمال بروز مشکل هست!؟ کمی نگران شدم.
    یک روز ما ایرانی ها هم باید یاد بگیریم که هم رو دوست داشته باشیم و به هم کمک کنیم. حتی اگر قسمتی از منافع مون مثل وقت، هزینه اینترنت، اعصاب، شخصیت و ... مون مورد تهدید قرار بگیره. من هنوز امیدوارم ... باور کن دوست گلم!

Junior Member

سلام دوستان
    من نمی دونستم سوال ام رو کجا مطرح کنم
    من قبلا با ویزای ویزیتوری اومده بودم کانادا بعد چند ماه پیش از اینجا برای استادی پرمیت اقدام کردم. الان من استادی پرمیت ام صادر شده. سوال من اینکه روی پاسپورت من ویزیتور ویزا خورده حالا من بخوام از کانادا خارج بشم چطوره منظورم این هست که من برای اینکه روی پاسپورت ام نوع ویزام student باشه باید چیکار کنم یعنی مثلا باید پاسپورت رو فرستاد اتاوا کسی تجربه داشته؟
    ویرایش توسط mahsa_rr : July 9th, 2017 در ساعت 12:04 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_rr نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من قبلا با ویزای ویزیتوری اومده بودم کانادا بعد چند ماه پیش از اینجا برای استادی پرمیت اقدام کردم. الان من استادی پرمیت ام صادر شده. سوال من اینکه روی پاسپورت من ویزیتور ویزا خورده حالا من بخوام از کانادا خارج بشم چطوره منظورم این هست که من برای اینکه روی پاسپورت ام نوع ویزام student باشه باید چیکار کنم یعنی مثلا باید پاسپورت رو فرستاد اتاوا کسی تجربه داشته؟
    سلام دوست عزیز،

طبق گفته CIC، اگر با ویزای ویزیتوری به کانادا اومدین و قصد دارید استادی پرمیت بگیرید، باید از کشوری در خارج از کانادا که در آن از لحاظ قانونی پذیرفته هستید، اقدام کنید و از داخل کانادا این امر میسر نیست.

منبع:
    http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...num=483&top=15

------
    البته توصیه من این هست که با خودشون تماس بگیرین، میگن خوش اخلاقند.
    شاید بگن بفرست فلان وک روی پاسپورتتون ویزای دانشجویی بچسبونیم (چون شما استادی پرمیت دارین).

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط RandomGuy نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

طبق گفته CIC، اگر با ویزای ویزیتوری به کانادا اومدین و قصد دارید استادی پرمیت بگیرید، باید از کشوری در خارج از کانادا که در آن از لحاظ قانونی پذیرفته هستید، اقدام کنید و از داخل کانادا این امر میسر نیست.

منبع:
    http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...num=483&top=15

------
    البته توصیه من این هست که با خودشون تماس بگیرین، میگن خوش اخلاقند.
    شاید بگن بفرست فلان وک روی پاسپورتتون ویزای دانشجویی بچسبونیم (چون شما استادی پرمیت دارین).

سلام ممنون وقت گذاشتید جواب دادید ولی این که گفتید شامل من نمیشه من آنلاین درخواست استادی پرمیت دادم و موافقت هم شده و الان استادی پرمیت را دارم من فقط سوال ام ویزایی ک روی پاسپورت ام خورده هستش که برای تغییر اون چه باید کرد. بله قصد دارم باهاشون تماس بگیرم دوشنبه ولی گفتم قبلش بپرسم کسی این شرایط را داشته یا شنیده

ApplyAbroad Guru

سلام ممنون وقت گذاشتید جواب دادید ولی این که گفتید شامل من نمیشه من آنلاین درخواست استادی پرمیت دادم و موافقت هم شده و الان استادی پرمیت را دارم من فقط سوال ام ویزایی ک روی پاسپورت ام خورده هستش که برای تغییر اون چه باید کرد. بله قصد دارم باهاشون تماس بگیرم دوشنبه ولی گفتم قبلش بپرسم کسی این شرایط را داشته یا شنیده
    ویزا برای ورود به کاناداست. اگر شما داخل کانادا هستید همون استادی پرمیت کفایت میکنه و به تغییر ویزای پاسپورتی تون احتیاجی نیست.
    میتونم بپرسم نوع ویزای ویزیتوری شما چی بود؟ همراه دانشجو بودید یا توریستی؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

سلام دوستان
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    ویزا برای ورود به کاناداست. اگر شما داخل کانادا هستید همون استادی پرمیت کفایت میکنه و به تغییر ویزای پاسپورتی تون احتیاجی نیست.
    همون طور که دوستمون بهتون گفتند نیازی به تغییر اون ویزا ندارید. مادامی که اعتبار داره می تونید هر بار با همون وارد شید. البته Study Permit تون رو هم همراهش نشون بدید.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    سلام مرسی جواب دادید همراه دانشجو بودم و ویزیتوری بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of Tehran-Industrial design MA

سلام دوستان
    من یه موردی برام پیش اومده من حدود 3 ماه پیش استادی پرمیت گرفتم ولی بعد دانشگاهمو تغییر دادم و برای تدم بعد ثبت نام کردم که حدودا 3 ماه دیگه شروع میشه
    و رفتم داخل پروفایل و DLI رو تغییر دادذم ولی الان پرونده ام از استادی پرمیت به counterfoil تغییر وضعیتت داده کسی میدونه این چیه؟
    من الان میخوام برای ویزای همسرم اقدامکنم الان با این حالت میتونم؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnooshmirza نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه موردی برام پیش اومده من حدود 3 ماه پیش استادی پرمیت گرفتم ولی بعد دانشگاهمو تغییر دادم و برای تدم بعد ثبت نام کردم که حدودا 3 ماه دیگه شروع میشه
    و رفتم داخل پروفایل و DLI رو تغییر دادذم ولی الان پرونده ام از استادی پرمیت به counterfoil تغییر وضعیتت داده کسی میدونه این چیه؟
    من الان میخوام برای ویزای همسرم اقدامکنم الان با این حالت میتونم؟
    سلام. میشه بیشتر توضیح بدید کجا اینو مشاهده می کنید؟ یعنی همون پرونده ای که دیگه بسته شده و approved هست عنوانش از study permit شده counterfoil؟
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)