صفحه 26 از 34 نخستنخست ... 16171819202122232425262728293031323334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 337

موضوع: تفاوت ویزای تحصیلی و استادی پرمیت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of Tehran-Industrial design MA

پیش فرض پاسخ : تفاوت ویزای تحصیلی و استادی پرمیت

بله دقیقا این اتفاق افتاده استادی پرمیت من بعد از تغییر موسسه ام به counterfoil تغییر کرده

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhbll نمایش پست ها
    سلام. میشه بیشتر توضیح بدید کجا اینو مشاهده می کنید؟ یعنی همون پرونده ای که دیگه بسته شده و approved هست عنوانش از study permit شده counterfoil؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnooshmirza نمایش پست ها
    بله دقیقا این اتفاق افتاده استادی پرمیت من بعد از تغییر موسسه ام به counterfoil تغییر کرده
    چیز مهمی نمی تونه باشه اما می تونید یه لینک به تصویر کامل اون صفحه رو با پیام خصوصی برام بفرستید تا نگاه کنم.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

سلام.
    من یک سال پیش از یکی از دانشگاه های کانادا پذیرش کردم. الان تصمیم گرفتم دانشگاهمو تغییر بدم و از یه دانشگاه دیگه تویه مونترال پذیرش گرفتم. برای تغییر DLI تو استادی پرمیت ابتدا باید از این دانشگاهی که هستم انصراف بدم بعد و DLI رو تغییر بدم؟ یا الان هم میتونم این کار رو کنم؟ دانشگاه جدید از ژانویه شروع میشه.
    یه سوال دیگه اینکه بلافاصله بعد از تغییر DLI میتونم برای CAQ اقدام کنم یا نیازه که صبر کنم؟
    ممنون.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط aban9868 نمایش پست ها
    سلام.
    من یک سال پیش از یکی از دانشگاه های کانادا پذیرش کردم. الان تصمیم گرفتم دانشگاهمو تغییر بدم و از یه دانشگاه دیگه تویه مونترال پذیرش گرفتم. برای تغییر DLI تو استادی پرمیت ابتدا باید از این دانشگاهی که هستم انصراف بدم بعد و DLI رو تغییر بدم؟ یا الان هم میتونم این کار رو کنم؟ دانشگاه جدید از ژانویه شروع میشه.
    یه سوال دیگه اینکه بلافاصله بعد از تغییر DLI میتونم برای CAQ اقدام کنم یا نیازه که صبر کنم؟
    ممنون.
    تا جایی که من می دونم شما بعد از گرفتن پذیرش می تونید برای CAQدر خواست بدید و نیاز به انصراف نیست، برای تغییر دانشگاه هم باید داحل اکانت مای سیستون اطلاع بدید، داخل CIC سرچ کنید کامل توضیح داده است
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering Shirazu

سلام دوستان. من و همسرم 9 اکتبر پاس ریکوئست شدیم و 28 اکتبر هم ویزاهامون صادر شدن و پاسپورتا بدستمون رسیدن. از اونموقع تا الان هیچ نامه ای تحت عنوان POE یا letter of introduction دریافت نکردیم. کسی میدونه چقدر طول میکشه؟ آیا بدون داشتن این نامه میشه وارد خاک کانادا شد؟ ویزای من تحصیلی و همسرم OWP بوده. لطفا عزیزانی که اطلاع دارند راهنمایی کنند. سپاس

Banned

سلام دوستان
    ممكن اگر كسي اطلاعات كاملي در رابطه با بعد از پاس ريكوست شدن و پيك آپ ويزا پروسه اي كه در پيش هست را توضيح بده،
    راستش من نميدونم بايد بعدش چيكار كنم، خيلي مطالب پراكنده و متفاوته اما اين موضوع اگه جدا توضيح داده بشه واقعا ممنونم
    من هفته پيش بعد از اينكه بيو انجام دادم زمانيكه رسيدم ايران تو فاصله خيلي كوتاه جواب ويزام اومد، البته من ويزا توريستي داشتم كه الان به ويزا دانشجويي تبديل ميشه...
    حالا الان اگر اين هفته پاسم با ويزام به دستم رسيد ميتونم تيكت بگيرم برم؟! ( استارت كلاسم از اوايل ژانويه هست)
    اين نامه POE چي هست و چه جوري بايد براش كاري كرد؟! من هم بايد بگيرم اينو؟!
    و تو فرودگاه مونتريال آفيسرچه سوالهاي ميپرسه؟! براي استادي پرميت؟!
    ممكنه لطفا پاسخ بدين ممنون ميشم

دوست عزیز شما ویزاتون هم نیومده باشه میتونین بلیط بخرین (کاری که بعضی از بچه ها برای جلوگیری از خرید بلیط در های سیزن و اوج گرونی انجام میدند) پس الان که پاس ریکوئست شدین هرچه سریعتر بلیط تهیه کنید. در مورد نامه poe هم در بخش پیکاپ ویزا براتون کامل توضیح دادم. در مورد سوالات افیسر در فرودگاه اگرچه من هنوز تجربه ای نداشتم اما براساس گفته های بچه ها سوالاتی از این قبیل میپرسن: فول تایم هستی یا پارت تایم؟ بعد از تحصیل برمیگردی یا نه؟میزان شهریه و فاند؟ کدوم دانشگاه و چه رشته ای/مقطعی؟
    موفق باشید.

سلام و عرض ادب

ویزای بنده آمده و عازم هستم. می خواستم از کم و کیف مصاحبه برای صدور استادی پرمیت در فرودگاه بپرسم. شاید سوالم پیش پا افتاده و یا وسواس گونه به نظر دوستان برسد ولی باور بفرمائید بعد از سه بار ریجکت شدن از سفارت آمریکا در سال گذشته کمی به مصاحبه آفیسرها حساس شدم. لطفا اگر امکان دارد راهنمائی بفرمائید. البته اگر لایق بدانید.

1- نامه تمکن مالی پدر بنده برای شش ماه پیش است که برای ویزای کانادا آپلود کردم، آیا نیاز هست تا نامه "به روز" تری تهیه شود، یا حساسیت بی مورد است؟ البته پول نقد به اندازه هزینه های ترم اول با خود خواهم برد. و اینکه بنده دانشجوی بدون فاند (با هزینه شخصی) هستم.

2- چقدر به مطابفت پاسخ های شفاهی و مطالب نوشته شده در فرم های آپلود شده حساس هستند؟ چون تمام فرم ها در هاردم بود که الان سوحته، متاسفانه. آیا حتما بدم اطلاعاتم را بازیابی کنند؟

3- سوال هایی که به طور متداول پرسیده می شود، همان هایی است که خانوم "نوشین" در پست قبل گفتن یا موارد دیگری هم هستن؟ لطفا اگر میدانید، دریغ نفرمائید.

4- تا به حال موردی بوده که اصلا از فرودگاه دیپورت بشه؟

5- خیلی حساس و مقرراتی هستند؟ یا در حد معمول برخورد میکنن؟

پیشاپیش از تمامی پاسخ ها کمال تشکر را دارم.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط atilacivil نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب

ویزای بنده آمده و عازم هستم. می خواستم از کم و کیف مصاحبه برای صدور استادی پرمیت در فرودگاه بپرسم. شاید سوالم پیش پا افتاده و یا وسواس گونه به نظر دوستان برسد ولی باور بفرمائید بعد از سه بار ریجکت شدن از سفارت آمریکا در سال گذشته کمی به مصاحبه آفیسرها حساس شدم. لطفا اگر امکان دارد راهنمائی بفرمائید. البته اگر لایق بدانید.

1- نامه تمکن مالی پدر بنده برای شش ماه پیش است که برای ویزای کانادا آپلود کردم، آیا نیاز هست تا نامه "به روز" تری تهیه شود، یا حساسیت بی مورد است؟ البته پول نقد به اندازه هزینه های ترم اول با خود خواهم برد. و اینکه بنده دانشجوی بدون فاند (با هزینه شخصی) هستم.

2- چقدر به مطابفت پاسخ های شفاهی و مطالب نوشته شده در فرم های آپلود شده حساس هستند؟ چون تمام فرم ها در هاردم بود که الان سوحته، متاسفانه. آیا حتما بدم اطلاعاتم را بازیابی کنند؟

3- سوال هایی که به طور متداول پرسیده می شود، همان هایی است که خانوم "نوشین" در پست قبل گفتن یا موارد دیگری هم هستن؟ لطفا اگر میدانید، دریغ نفرمائید.

4- تا به حال موردی بوده که اصلا از فرودگاه دیپورت بشه؟

5- خیلی حساس و مقرراتی هستند؟ یا در حد معمول برخورد میکنن؟

پیشاپیش از تمامی پاسخ ها کمال تشکر را دارم.
    1. اگر فاند دارید نامه فاند کافیه. اگر فاندینگ ندارید، ترجمه نامه تمکن همراهتون باشه اما نمی خواد، گواهی حساب داشته باشید بد نیست.

2. اگر راستش رو گفتید این جا هم دوباره راستش رو میگید. خیلی سوال پیچیده ای نمی پرسند که اصلن بخواهید نگران این موارد باشید.

3. خانم نوشین نمی دونم چی گفتند، سوال ها درباره دانشگاه مقصد، هزینه رو از کجا تامین می کنید، استادتون کیه، الان برید شب کجا می خوابید و این گونه پرسش ها.

4. من نشنیدم. دیپورت برای مسافرانیه که یا خلاف کارند یا مشخص شده که دارن قوانین مهاجرتی رو دور می زنند و دروغ می گن و این حرف ها.

5. مقرراتی که بنا بر مقتضای شغلشون باید باشند. اما من تا حالا نشنیدم کسی بگه باهاش با خشونت رفتار شده. در مرز های کانادا افسر ها اغلب خوش برخورد هستند.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

واقعا خیلی ممنون از پاسخ کاملتون. شرمنده فرمودین.

خیلی شرمنده، ببخشید، چون متوجه نشدم دوباره مزاحم میشم. اینکه تاریخ نامه تمکن مربوط به شش ماه پیش است، آیا باید نامه تکمن به روزتری تهیه شود؟ و توضیح اینکه نامه فاندینگ از استاد یا دانشگاه ندارم. ولی نقدا هزینه ترم اول تحصیل همراهم هست.

واقا ممنون از پاسختون و هزار شرمنده از مزاحمت دوباره

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)