صفحه 28 از 34 نخستنخست ... 1819202122232425262728293031323334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 337

موضوع: تفاوت ویزای تحصیلی و استادی پرمیت

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

پیش فرض پاسخ : تفاوت ویزای تحصیلی و استادی پرمیت

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1100 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    دوستان یه سوال
    خواهرم ویزای توریستی مالتی 5 ساله داره . حالا اگه بخواد یه دوره یکساله درس بخونه ، آیا باید دوباره برای ویزای تحصیلی اقدام کنه یا فقط باید برای استادی پرمیت اقدام کنه ؟ میخوام ببینم ایشون که الان ویزا رو داره آیا لازمه دوباره بخاطر استادی پرمیت بگن بره برای بایومتریک ؟
    ممنون
    سلام. باید برای استادی پرمیت درخواست بدن ولی خارج از کانادا و بایومتریک هم برن.
    مگه اینکه ویزای توریستی وابسته به همسر باشه که در اون صورت می شه از داخل کانادا بدون بایومتریک درخواست بدن.
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

با عرض سلام
    اینجانب با داشتن پذیرش فوق لیسانس برای ترم زمستان 2018 به کانادا عزیمت کرده، اما متاسفانه 2 ماه بعد به دلیل مشکلی که برای خانواده در ایران به وجود آمد، مجبور به انصراف از دانشگاه شده و اواخر بهمن به ایران برگشتم.
    دانشگاه سیستم دیفر نداشته و من برای ترم فال 2018 پذیرش مجدد گرفتم. بعد از انصراف از دانشگاه، تقریبا 20 روز بعد، خاک کانادا را ترک کردم. البته قبل از خروج از کانادا، به فرودگاه قسمت صدور استادی پرمیت مراجعه کرده و مشکل به وجود آمده را با افسر پلیس فرودگاه در میان گذاشته و بهشون اطلاع داده بودم.
    به نظر شما آیا با داشتن نامه پذیرش جدید، با توجه به اینکه ویزای من تا پایان سال 2019 اعتبار دارد، آیا مجددا میتوانم شهریور ماه برای تحصیل به کانادا برگردم؟ استادی پرمیت آیا باطل خواهد شد؟ اگر باطل بشود، آیا در فرودگاه جدید صادر خواهند کرد؟
    با تشکر

سلام به برو بچز
    من سال 2015 پذیرش دانشجویی گرفتم برای کانادا (کبک) و سال 2016 با استادم با مشکل برخوردم و برگشتم ایران. ویزای چهارساله برام صادر شده بود که تا اخر 2018 معتبره. الان مجددا پذیرش دانشگاه گرفتم استان کبک و میخام برای fall برم. با توجه به توضیحات تون و سوال از وکیل آگاه متوجه شدم که ویزام معتبره ولی باید در خواست caq و study permit جدید بدم. درخواست caq دادم . در قسمت gckey اکانت ساختم و الان میخام درخواست study permit بدم. سوالات من ایناس:
    چجور باید اعلام کنم که من ویزا دارم؟ یا چکار کنم که درخواست من صرفا برای استادی پرمیت بره و دیگه برای ویزا نره؟
    وقتی قسمت questionnaires رو پر کردم در قسمت محاسبه هزینه، هزینه تست بایومتریک هم اومده بود! آیا من که ویزا دارم و یک بار چندسال پیش تست دادم بازم باید تست بایومتریک بدم؟

سلام
    من پذیرش برای دوره ای یک ساله از کانادا دارم و برای ویزا اقدام کردم. ویزای تحصیلی من صادر شده اما مدت اعتبار و تاریخ انقضای اون تا ژانویه 2019 یعنی 6 ماه صادر شده. در صورتی که نامه LOA میگه دوره یک ساله و تا پایان جولای 2019 هستش.
    سوالم اینه که ایا برای من به جز استادی پرمیت در زمان ورود به کانادا ویزای مجددی صادر میشه؟
    یا من باید قبل اتمام این ویزای 6 ماهه دوباره درخواست بدم؟
    ممنونم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Behnaz1990 نمایش پست ها
    سلام
    من پذیرش برای دوره ای یک ساله از کانادا دارم و برای ویزا اقدام کردم. ویزای تحصیلی من صادر شده اما مدت اعتبار و تاریخ انقضای اون تا ژانویه 2019 یعنی 6 ماه صادر شده. در صورتی که نامه LOA میگه دوره یک ساله و تا پایان جولای 2019 هستش.
    سوالم اینه که ایا برای من به جز استادی پرمیت در زمان ورود به کانادا ویزای مجددی صادر میشه؟
    ممنونم.
    ویزای شما فقط برای ورود است. در زمان ورود برای شما استادی پرمیت با تاریخ پایان دوره تون صادر میکنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Behnaz1990 نمایش پست ها
    سلام
    ممنونم.
    همون طور که گفتن ویزا فقط برای ورود به کاناداست یعنی شما نیازی به تمدید اون در کانادا نخواهید داشت مگر اینکه بخواید از کانادا خارج شید و دوباره وارد شید که در اینصورت باید قبل از خروج ویزاتون رو در کانادا تمدید کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    من باید استادی پرمیتم رو تمدید کنم و میخواستم بدونم که ایا باید استادی پلن رو هم توی مدارکم اضافه کنم؟ با توجه به اینکه برای اسکیلد ورکر هم اقدام کرده ام و منطقی نیست که بگم قراره برگردم چون متناقض میشه با درخواست اقامتم.
    ممنون میشم کمک کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط yousef840 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من باید استادی پرمیتم رو تمدید کنم و میخواستم بدونم که ایا باید استادی پلن رو هم توی مدارکم اضافه کنم؟ با توجه به اینکه برای اسکیلد ورکر هم اقدام کرده ام و منطقی نیست که بگم قراره برگردم چون متناقض میشه با درخواست اقامتم.
    ممنون میشم کمک کنید
    خیر فایل زیر چک لیست تمدید استادی پرمیت هست که درش اشاره ای به استادی پلن نشده.
    https://www.canada.ca/content/dam/ir...s/imm5555e.pdf

Junior Member

سلام دوستان
    سوالی داشتم در مورد study permit که صادر میشه درکل که این نوع ویزا مشخص میکنه که فقط در یک دانشگاه که مشخص شده تحصیل میکنید(البته اگه اشتباه نکنم) حالا سوال من اینکه مثلا کسی که بخواد در کنار رشته ای که داره میخونه بره دنبال گرفتن یه
    certificate (غیر مرتبط با رشته ای که میخونه )در مدارس شبانه کانادا بره که یکی از مدارک ثبت نامم گفته داشتن
    study permit

حالا اولا کلا میشه ثبت نام کرد و یا غیر مجازه ؟

اگر میشه میتونه با همین study permit دانشگاهش اقدام کنه ؟ یا باید یه study permit دومم برای این بگیره(که نمیدونم این امکان پذیره اصلا یا نه؟)

نقل قول نوشته اصلی توسط mrghane نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سوالی داشتم در مورد study permit که صادر میشه درکل که این نوع ویزا مشخص میکنه که فقط در یک دانشگاه که مشخص شده تحصیل میکنید(البته اگه اشتباه نکنم) حالا سوال من اینکه مثلا کسی که بخواد در کنار رشته ای که داره میخونه بره دنبال گرفتن یه
    certificate (غیر مرتبط با رشته ای که میخونه )در مدارس شبانه کانادا بره که یکی از مدارک ثبت نامم گفته داشتن
    study permit

حالا اولا کلا میشه ثبت نام کرد و یا غیر مجازه ؟

اگر میشه میتونه با همین study permit دانشگاهش اقدام کنه ؟ یا باید یه study permit دومم برای این بگیره(که نمیدونم این امکان پذیره اصلا یا نه؟)
    خیر در استادی پرمیت اسم دانشگاه ذکر نمیشه.
    با همون استادی پرمیت دانشگاهتون میتونید ثبت نام کنید مشکلی نداره.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)