صفحه 3 از 34 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 337

موضوع: تفاوت ویزای تحصیلی و استادی پرمیت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تفاوت ویزای تحصیلی و استادی پرمیت

ایالتی یعنی هر دو توی یه ایالت باشن؟ اگه تو اون مدتی که من دیفر کردم بشه از دانشگاه دیگه توی یه ایالت دیگه پذیرش گرفت، از طریق ادمیشن دانشگاه جدید نمیشه دانشگاه قبلی رو بیخیال شد و به واسطه اون جدیده استادی پرمیت گرفت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط dumanb نمایش پست ها
    اگه بعد از ورود به کانادا، اقدام به دیفر کنین، بعله میشه تا ابد تو کانادا موند و مادام که از کانادا خارج نشید، مشکلی پیش نمیاد ولی امکان کار، بیمه و غیره ندارید در این مدت.
    اگر قبل از ورود به کانادا دیفر کنید، به شرط اینکه به موقع وارد کانادا بشید (مثلا یه هفته قبل از ترم) و آفیسر مشکوک نشه و استعلام نکنه، این هم امکان پذیره. ولی به هر حال کار درستی به نظر نمیرسه و اگر متوجه بشن که خواستین فریب بدین، در این صورت امکان دیپورت هم وجود داره.
    اگر بخوایین برین یه دانشگاه دیگه، هیچ مشکلی نیست و کافیه نامۀ ادمیشن اون دانشگاه رو به آفیسر بدین تا استادی پرمیت رو بر اساس دانشگاه جدید صادر کنه ولی شرطش اینه که هر دو دانشگاه ایالتی باشند یا هر دو کبک باشند، در غیر این صورت باید با سفارت هماهنگ کنین.

Junior Member

نه منظور از ایالتی، بقیۀ ایالتها غیر از کبکه.
    اگر هر دو دانشگاه در کبک باشند یا هر دو در کبک نباشند، در این صورت نیازی به مراجعه به سفارت نیست و براحتی میتونید با ادمیشن جدید وارد کانادا بشید و استادی پرمیت بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط fatoo نمایش پست ها
    ایالتی یعنی هر دو توی یه ایالت باشن؟ اگه تو اون مدتی که من دیفر کردم بشه از دانشگاه دیگه توی یه ایالت دیگه پذیرش گرفت، از طریق ادمیشن دانشگاه جدید نمیشه دانشگاه قبلی رو بیخیال شد و به واسطه اون جدیده استادی پرمیت گرفت؟

Junior Member

دوستان من ی سوالی برام پیش اومده ؟؟؟ من از دانشگاه اتاوا پذیرش گرفتم و ویزام هم اومده ولی نمیخوام برم اتاوا و میخوام تو تورونتو بمونم. کسی میدونه که میشه برای ی college اقدام کنم ولی با study permit دلنشگاه اتاوا وارد کانادا بشم؟ بعد برای تمدید ویزا به مشکل نمی خورم؟

Junior Member

من یک خرده نگران آفیسر تو فرودگاه هستم، کسی می دونه تو فرودگاه چی می پرسن و چقدر سخت می گیرن؟

با سلام ... آيا داشتن ويزا و استادي پرميت براي دانشگاه مورد نيازه؟؟؟ يعني دانشگاه اين استادي پرميت و ويزا رو مي خواد ؟؟؟؟ اگر كسي قبل از گرفتن PR براي پذيرش اقدام كنه و پذيرش دانشجويي بگيره و بعد با ويزاي مهاجرتي بره كانادا ، آيا اون پذيرش معتبره ؟؟؟؟ . مي تونه مستقيم بره دانشگاه ؟؟؟

Junior Member

خوب شما برای ورود به کانادا مشکلی ندارین. بعد از ورود به کانادا، بگین که تصمیم ام عوض شده و میخوام برم یه کالج دیگه. اگر کالج شما رو با استادی پرمیت قبلی ثبت نام نکنه، میتونین آنلاین درخواست استادی پرمیت جدید بدین که 3 هفته ای آماده میشه. البته من مواردی سراغ دارم که با اینکه تو استادی پرمیت قید شده برای ارشد میخونن، ولی الان دارن دکتری میخونن، لذا احتمالا جزئیات استادی پرمیت چندان هم مهم نیست و داشتن اون برای تحصیل در همۀ دانشگاهها و در همۀ مقاطع کفایت میکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط arash0a نمایش پست ها
    دوستان من ی سوالی برام پیش اومده ؟؟؟ من از دانشگاه اتاوا پذیرش گرفتم و ویزام هم اومده ولی نمیخوام برم اتاوا و میخوام تو تورونتو بمونم. کسی میدونه که میشه برای ی college اقدام کنم ولی با study permit دلنشگاه اتاوا وارد کانادا بشم؟ بعد برای تمدید ویزا به مشکل نمی خورم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pyman نمایش پست ها
    با سلام ... آيا داشتن ويزا و استادي پرميت براي دانشگاه مورد نيازه؟؟؟ يعني دانشگاه اين استادي پرميت و ويزا رو مي خواد ؟؟؟؟ اگر كسي قبل از گرفتن PR براي پذيرش اقدام كنه و پذيرش دانشجويي بگيره و بعد با ويزاي مهاجرتي بره كانادا ، آيا اون پذيرش معتبره ؟؟؟؟ . مي تونه مستقيم بره دانشگاه ؟؟؟
    دانشگاه استادی پرمیت رو میخواد نه ویزا رو. ویزا ربطی به دانشگاه نداره و حتی اگر اکسپایر بشه هم بهتون اعتراضی نمیکنن.
    PR قاعدتا نیازی به استادی پرمیت نداره و صرفا با نامۀ پذیرش میتونه ثبت نام کنه. ویزاش هم که مهم نیست دانشجویی باشه یا مهاجرتی چون دانشگاه کاری به ویزا نداره اصلا.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UBC - Faculty of Medicine

سلام،
    خیلی‌ ممنون بابت توضیحات کافی‌ و مفیدتون در رابطه با استادی پرمیت و تی‌ آر وی. فک کنم تا حد زیادی شکیات خودم در رابطه با این مثل حل شده باشه. فقط تنها سوالی‌ که برا من باقی‌ میمونه اینه که کدوم مبلغ و من باید به حساب سفارت بریزم برای دریافت ویزای اولیه تحصیلی‌ برای اولین ورود به کانادا؟؟ آیا ۱۲۵ دلار هستش یا ۱۵۰ دلار یا جفتش؟؟؟ چون توی قسمت مبالغ ویزا ۱۲۵ دلار برای استادی پرمیت هستش و ۱۵۰ دلار برای تی‌ آر وی. من سر این مساله گیج شدم. ممنونم که کمک بفرمائین. من ۱۲۵ دلار واریز کردم و در شرف فرستادن مدارک هستم و این مساله باعث گیج شدن بیشتر من شده... بازم ممنون از راهنمایتون...

Junior Member

البته که باید مبلغ استادی پرمیت رو واریز کنید چون استادی برمیت بطور اتوماتیک ویزای موقت تحصیلی رو هم شامل میشه. اون مبلغ TRV فقط برای ویزای موقت توریستی هست بدون استادی یا ورک پرمیت.
    پس شما درست واریز کردین مبلغ رو.

نقل قول نوشته اصلی توسط pjalily نمایش پست ها
    سلام،
    خیلی‌ ممنون بابت توضیحات کافی‌ و مفیدتون در رابطه با استادی پرمیت و تی‌ آر وی. فک کنم تا حد زیادی شکیات خودم در رابطه با این مثل حل شده باشه. فقط تنها سوالی‌ که برا من باقی‌ میمونه اینه که کدوم مبلغ و من باید به حساب سفارت بریزم برای دریافت ویزای اولیه تحصیلی‌ برای اولین ورود به کانادا؟؟ آیا ۱۲۵ دلار هستش یا ۱۵۰ دلار یا جفتش؟؟؟ چون توی قسمت مبالغ ویزا ۱۲۵ دلار برای استادی پرمیت هستش و ۱۵۰ دلار برای تی‌ آر وی. من سر این مساله گیج شدم. ممنونم که کمک بفرمائین. من ۱۲۵ دلار واریز کردم و در شرف فرستادن مدارک هستم و این مساله باعث گیج شدن بیشتر من شده... بازم ممنون از راهنمایتون...

Member
    رشته و دانشگاه
    Pure Mathematics

سلام خدمت دوستان.
    راستش تا جایی که من خوندم اعتبار استادی پرمیت میتونه فراتر از تاریخ انقضای پاسپورت باشه؛ درسته؟
    تحت این شرایط اگه کسی پاسپورت جدید بگیره لام نیست دوباره یه استادی پرمیت جدید بگیره؟
    یعنی آیا این پرمیت ( به رغم ویزا) وجودش به پاسپورت وابسته نیست! و آیا شماره پاسپورت توش ذکر میشه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)