صفحه 31 از 34 نخستنخست ... 2122232425262728293031323334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 337

موضوع: تفاوت ویزای تحصیلی و استادی پرمیت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تفاوت ویزای تحصیلی و استادی پرمیت

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidevf نمایش پست ها
    انگار سیستم این هفته یه مشکلی داشته.
    منتظر پاس ریکوئست باشید
    ببخشید یکی از دوستان من دقیقا این شرایط براشون پیش اومده و خیلی نگران هستن، میشه بفرمایین در نهایت شما به چه نتیجه ای رسیدین؟ آیا همین ETA کافی هست برای ورود یا حتما باید ویزا در پاسپورت وجود داشته باشد؟

Junior Member

[

ببخشید یکی از دوستان من دقیقا این شرایط براشون پیش اومده و خیلی نگران هستن، میشه بفرمایین در نهایت شما به چه نتیجه ای رسیدین؟ آیا همین ETA کافی هست برای ورود یا حتما باید ویزا در پاسپورت وجود داشته باشد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidevf نمایش پست ها
    انگار سیستم این هفته یه مشکلی داشته.
    منتظر پاس ریکوئست باشید
    سلام منم شرایط دقیقاااااا مثل همین دوست عزیز هست و همین نامه را گرفتم خیلی نگرانم الان به کجا اعلام کنم که برام نامه پاس ریکوئست بفرستند؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط LadyAnahita نمایش پست ها
    سلام منم شرایط دقیقاااااا مثل همین دوست عزیز هست و همین نامه را گرفتم خیلی نگرانم الان به کجا اعلام کنم که برام نامه پاس ریکوئست بفرستند؟
    نمی دونم واقعا
    یه ایمیل به آنکارا بزنید ببینید چی میگن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط NikitA16 نمایش پست ها
    سلام
    من الان با ویزای ویزیتور کانادا هستم، قبل از اومدنم اقدام کرده بودم برای استادی پرمیت. چند وقت پیش پاس ریکوئست شدم و پاسپورتم رو فرستادم اوتاوا و استمپ ویزا خورد به پاسپورتم با عنوان student یا همون s-1. که یه هفته طول کشید تا برسه دستم و همون روز هم نامه ای که باید بدم به افسر مهاجرت در فرودگاه (عنوان نامه یادم نیست) گرفتم. الان سوالی که دارم اینه من در واقع الان استادی پرمیت ندارم، فقط ویزا دارم همراه یک نامه. برای گرفتن استادی پرمیت حتمن باید از کانادا خارج و دوباره وارد شم تا افسر بهم برگه رو بده یا از داخل کانادا هم میتونم این کارو انجام بدم؟
    همه با شک و تردید این سوالم رو جواب میدن چون میگن معمولا داخل کانادا این کارو انجام نمیدن اما من حتی ویزام رو فرستادم اتاوا تا استمپ بخوره روش. نمیدونم باید چی کار کنم. اداره مهاجرت جواب نمیده تلفن هارو یا حدود چهل دقیقه هولد نگه میداره. رفتن به دفترشون هم نیاز به وقت و قبلی و این قضایاست.
    لطفا اگر کسی تجربه ای مشابه داره راهنماییم کنه. ممنونم.
    شما نهایتا چکار کردین
    آیا تونستین استادی پرمیت رو از داخل کانادا بگیرید؟
    من و تعداد دیگه ای از دوستان شرایط شما رو داریم
    لطف میکنید اگه تجربه تون رو منتقل کنید
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hashemim نمایش پست ها
    شما نهایتا چکار کردین
    آیا تونستین استادی پرمیت رو از داخل کانادا بگیرید؟
    من و تعداد دیگه ای از دوستان شرایط شما رو داریم
    لطف میکنید اگه تجربه تون رو منتقل کنید
    ممنون
    اگر با ویزای توریستی درون کانادا بودید و شرایط خاص ندارید (از قبیل همسر دانشجو و غیره که در این لینک زیر عنوان apply for a study permit within Canada فهرست شده) و نتیجه مثبت درخواست study permit شما پس از ورودتون به عنوان توریست به کانادا صادر شده باشه باید برای گرفتن استادی پرمیت با اون نامه ای که میزنند وارد کشور بشید. اگر سختتونه که سفر واقعی برنامه ریزی کنید، می تونید به مرز زمینی مراجعه کنید و flagpole کنید. یعنی به سمت آمریکا برید و این وازه رو به کار ببرید و بگید میخواهید برتون گردونن به کانادا و اونا هم نامه Denial of Entry بهتون می دن و وقتی برگشتید ورود به کانادا محسوب میشه و افسر های CBSA براتون Study Permit صادر می کنند. دقت کنید که این کار دو اشکال داره: نخست این که باید با مراجعه یا تلفن به دفتر CBSA اون مرزی که میخواهید این کار رو توش انجام بدید از ارایه خدمات مهاجرت در اون روز و ساعت مشخص از هفته اطمینان حاصل کنید چون وقت هایی که مسافر زیاده ممکنه کارتون رو راه نندازند و این همه دردسر بی حاصل بشه. مشکل دوم اینه که در سمت آمریکا ممکنه معطلتون کنند اگر افسرهای بدی باشن و شما در خاک آمریکا هستید و دستتون به هیچ جا بند نیست.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhbll نمایش پست ها
    اگر با ویزای توریستی درون کانادا بودید و شرایط خاص ندارید (از قبیل همسر دانشجو و غیره که در این لینک زیر عنوان apply for a study permit within Canada فهرست شده) و نتیجه مثبت درخواست study permit شما پس از ورودتون به عنوان توریست به کانادا صادر شده باشه باید برای گرفتن استادی پرمیت با اون نامه ای که میزنند وارد کشور بشید. اگر سختتونه که سفر واقعی برنامه ریزی کنید، می تونید به مرز زمینی مراجعه کنید و flagpole کنید. یعنی به سمت آمریکا برید و این وازه رو به کار ببرید و بگید میخواهید برتون گردونن به کانادا و اونا هم نامه Denial of Entry بهتون می دن و وقتی برگشتید ورود به کانادا محسوب میشه و افسر های CBSA براتون Study Permit صادر می کنند. دقت کنید که این کار دو اشکال داره: نخست این که باید با مراجعه یا تلفن به دفتر CBSA اون مرزی که میخواهید این کار رو توش انجام بدید از ارایه خدمات مهاجرت در اون روز و ساعت مشخص از هفته اطمینان حاصل کنید چون وقت هایی که مسافر زیاده ممکنه کارتون رو راه نندازند و این همه دردسر بی حاصل بشه. مشکل دوم اینه که در سمت آمریکا ممکنه معطلتون کنند اگر افسرهای بدی باشن و شما در خاک آمریکا هستید و دستتون به هیچ جا بند نیست.

ممنون که لطف کردین اطلاعاتتون رو منتقل کردین
    فقط سوالی که پیش میاد اینکه آیا سمت کانادا با توجه به اینکه ایرانیها ویزای ورود به آمریکا رو ندارند اجازه خروج میدن؟
    و اینکه آیا ریجکشن در مرز آمریکا نمیتونه تبعاتی در آینده داشته باشه؟ برای گرفتن ویزای آمریکا یا...؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

ممنون که لطف کردین اطلاعاتتون رو منتقل کردین
    فقط سوالی که پیش میاد اینکه آیا سمت کانادا با توجه به اینکه ایرانیها ویزای ورود به آمریکا رو ندارند اجازه خروج میدن؟
    و اینکه آیا ریجکشن در مرز آمریکا نمیتونه تبعاتی در آینده داشته باشه؟ برای گرفتن ویزای آمریکا یا...؟
    کانادا خروج رو چک نمی کنه. اگر در مرزهایی که پیاده یا با اتوموبیل میشه ازشون رد شد رو انتخاب کنید کانادا با شما کاری نداره مگر برای ورود به کانادا.
    برای آمریکا اگر در سیستمشون ثبت کنند که اغلب می کنند (به همراه اثر انگشت) بعد از انجام این کار اگر قصد سفر داشته باشید مجبور خواهید بود در همه ی درخواست های ویزا اونجایی که می پرسه آیا تا حالا از ورود به آمریکا منع شدید پاسخ مثبت بدید و توضیح بدید که چطور این اتفاق افتاده. البته در همین حد، یعنی پیامد منفی دیگری نداره.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

ظاهرا برای درخواست استادی پرمیت از داخل کانادا امکانپذیر نیست. بجز موارد خاص.
    سوال من اینه که آیا میشه صرفا از خاک کانادا خارج و مثلا طی سفری کوتاه به کشورهای اطراف این اپلیکیشن رو انجام داد و مجددا برگشت به کانادا؟
    آیا این مساله ممکنه تاثیر منفی در پروسه بررسی پرونده داشته باشه؟

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

ظاهرا برای درخواست استادی پرمیت از داخل کانادا امکانپذیر نیست. بجز موارد خاص.
    سوال من اینه که آیا میشه صرفا از خاک کانادا خارج و مثلا طی سفری کوتاه به کشورهای اطراف این اپلیکیشن رو انجام داد و مجددا برگشت به کانادا؟
    آیا این مساله ممکنه تاثیر منفی در پروسه بررسی پرونده داشته باشه؟
    منظور شما چیست؟ چرا امکان پذیر نیست؟ من خودم از داخل خاک کانادا گرفتم
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)