صفحه 6 از 34 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 337

موضوع: تفاوت ویزای تحصیلی و استادی پرمیت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تفاوت ویزای تحصیلی و استادی پرمیت

سلام
    با تشکر از flurion به خاطر توضیحاتش. پس من که الان برای اولین بار میخوام اقدام کنم باید هم برای study permit و هم برای TRV اپلای کنم؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط shabik نمایش پست ها
    سلام
    با تشکر از flurion به خاطر توضیحاتش. پس من که الان برای اولین بار میخوام اقدام کنم باید هم برای study permit و هم برای TRV اپلای کنم؟
    شما یه اپلیکیشن سابمیت می کنید که اسمش اپلیکیشن برای استادی پرمیت هست و این خودش یعنی دارید برای هر دو اپلای می کنید. اگر ویزاتون اوکی شد اول TRV رو بهتون می دن و وقتی به فرودگاه اونجا رسیدید بهتون استادی پرمیت رو می دن.

Banned

با سلام. اینکه دوستان می گن برای تحصیل در کانادا و برای بار اول، اگر برای Study Permit درخواست بدیم کافیه، تو فرمای مربوط به Study Permit (http://www.cic.gc.ca/english/informa...ns/student.asp) یه فرمی هم مربوط به TRV هست (فرم IMM 5257)، اون باید پر بشه بهر حال درسته؟ و همون کفایت می کنه و ویزا رو هم همه با همون می گیرن؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط alihaeri نمایش پست ها
    با سلام. اینکه دوستان می گن برای تحصیل در کانادا و برای بار اول، اگر برای Study Permit درخواست بدیم کافیه، تو فرمای مربوط به Study Permit (http://www.cic.gc.ca/english/informa...ns/student.asp) یه فرمی هم مربوط به TRV هست (فرم IMM 5257)، اون باید پر بشه بهر حال درسته؟ و همون کفایت می کنه و ویزا رو هم همه با همون می گیرن؟
    ببینید فرم اصلی که شما پر می کنید فکر کنم imm1294 بود اسمش. اون در واقع برای ویزای دانشجویی و استادی پرمیت هست.فرم اطلاعات خانواده رو هم که همه باید پر کنند.
    این فرم 5257 رو کسایی باید پر کنند که به یکی از اون سوال های ۳ تا ۷ جواب مثبت دادند. البته بعضی ها به هر حال اون رو هم می ذارند برای اطمینان. اما اگه به اون سوال ها جواب مثبت ندادید، لزومی نداره. اگه هنوز درباره فرم ها سوال دارید در تاپیک مدارک مورد نیاز برای سفارت بپرسید چون به این بحث ربطی نداره.

Junior Member

مرسی از جوابتون. یه سوال دیگه: برای study permit باید از طریق پست اپلیکشن رو سابمیت کنم یا online هم میشه؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط shabik نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون. یه سوال دیگه: برای study permit باید از طریق پست اپلیکشن رو سابمیت کنم یا online هم میشه؟
    هر دو حال ممکنه برای سفارت آنکارا. به پست مربوط به اقدام آنلاین نگاه کنید و قسمت مدارک مورد نیاز رو هم بخونید تا با روش پستی آشنا بشید.

سلام دوستان
    همسر من برای اول می پذیرش داره و ویزاش هفته پیش اومده ولی بدلیل مسائلی تا یک ماه دیگر نمیتونه از کشور خارج بشه. استادش گفته میتونی از ترم دوم تابستان شروع کنی که جولای شروع میشه. حالا سوال من اینه که چه مدرکی برای قانع کردن افیسر از دانشگاه طلب کنه که برای گرفتن استادی پرمیت به مشکل نخوره؟ (نامه پذیرش برای اول می صادر شده و با این نامه ویزا صادر شده)

Junior Member

آیا با استادی پرمیت که برای یه دانشگاه تو کانادا صادر شده ،میشه در دانشگاه دیگه در کانادا ثبت نام کرد؟
    فکر میکنم قبلا نام دانشگاه در استادی پرمیت ذکر نمیشده اما جدیدا نام دانشگاه ذکر میشه.
    لطفا دوستان راهنمایی کنند

Member
    رشته و دانشگاه
    Pure Mathematics

اسم دانشگاه محل تحصیلتون در استادی پرمیت ذکر میشه؛ و طبیعتا این پرمیت مختص همون دانشگاه خواهد بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط mina80 نمایش پست ها
    آیا با استادی پرمیت که برای یه دانشگاه تو کانادا صادر شده ،میشه در دانشگاه دیگه در کانادا ثبت نام کرد؟
    فکر میکنم قبلا نام دانشگاه در استادی پرمیت ذکر نمیشده اما جدیدا نام دانشگاه ذکر میشه.
    Quaecumque Vera

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mina80 نمایش پست ها
    بر اساس نوشته سایت اداره مهاجرت کانادا برای ثبت نام در یک دانشگاه دیگر نیازی به تعویض استادی پرمیت نیست.
    http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...asp?q=487&t=15

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)