صفحه 7 از 34 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 337

موضوع: تفاوت ویزای تحصیلی و استادی پرمیت

ApplyAbroad Hero minoo.shahriar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Business

پیش فرض پاسخ : تفاوت ویزای تحصیلی و استادی پرمیت

کسی اطلاع داره تمدید Study Permit چقدر طول میکشه از زمانی که مدارک ارسال میشه؟
    Never Stop Dreaming Of A Better Tomorrow

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط minoo.shahriar نمایش پست ها
    کسی اطلاع داره تمدید Study Permit چقدر طول میکشه از زمانی که مدارک ارسال میشه؟
    بر اساس وب سایت اداره مهاجرت اگر آنلاین اقدام کرده باشید در حال حاضر 28 روز. اگر فرم کاغذی فرستاده باشید 73 روز.
    http://www.cic.gc.ca/english/information/times/temp.asp

البته نگران expiry نباشید چون شما اگر برای تمدید اقدام کرده باشید وضعیت قبلی شما تا زمان تصمیم گیری اداره مهاجرت بدون تغییر ادامه پیدا میکند.

ApplyAbroad Hero minoo.shahriar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Business

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بر اساس وب سایت اداره مهاجرت اگر آنلاین اقدام کرده باشید در حال حاضر 28 روز. اگر فرم کاغذی فرستاده باشید 73 روز.
    http://www.cic.gc.ca/english/information/times/temp.asp

البته نگران expiry نباشید چون شما اگر برای تمدید اقدام کرده باشید وضعیت قبلی شما تا زمان تصمیم گیری اداره مهاجرت بدون تغییر ادامه پیدا میکند.
    73 روز؟! یا خدا!!
    نگران expiry نیستم ولی باید اون تمدید بشه که دنبالش بتونم برای اجازۀ کار خارج از دانشگاه اقدام کنم و ویزا رو باز تمدید کنم و اینا!

یک سوال دیگه. ویزا تموم بشه، تا زمانی که توی کانادا هستی و study permit داری مشکلی نداره که؟ یا باید واسه تمدید اونم اقدام کنم؟
    Never Stop Dreaming Of A Better Tomorrow

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط minoo.shahriar نمایش پست ها
    73 روز؟! یا خدا!!
    نگران expiry نیستم ولی باید اون تمدید بشه که دنبالش بتونم برای اجازۀ کار خارج از دانشگاه اقدام کنم و ویزا رو باز تمدید کنم و اینا!

یک سوال دیگه. ویزا تموم بشه، تا زمانی که توی کانادا هستی و study permit داری مشکلی نداره که؟ یا باید واسه تمدید اونم اقدام کنم؟
    ویزا فقط برای وروده. وقتی وارد شدید وضعیت شما بر اساس اعتبار استادی پرمیت تعیین میشه.

Junior Member

سلام
    من برای ویزا و استادی پرمیت با ادمیژن یه دانشگاه توی تورنتو اقدام کردم. هنوز ویزام نیومده. اگر با دیفر موافقت نشه از کونکوردیا توی کبک واسه زمستون ادمیژن دارم. من با خوندن این بخش متوجه شدم که اگر بخوام به کبک برم باید با سفارت هماهنگ کنم و احتمالا CAQ رو هم بگیرم و براشون بفرستم. حالا سوالم اینه که از چه طریق؟ آیا باید به سفارت ترکیه ایمیل بزنم؟ case specific پر کنم؟ چیزی که متوجه شدم اصلا ایمیل و اینا رو به سختی جواب میدن. من آنلاین اقدام کردم و تا حالا جوابی بابت case specific نگرفتم و خیلی از دوستان هم همین طور. ممنون میشم برای این موقعیت خاص راهنماییم کنین.

Junior Member

سلام
    دوستان کسی میدونه با ویزای دانشجویی چقدر دیرتر از شروع دوره میشه رفت ؟ مثلا 2 هفته دیرتر ایراد نمی گیرن برا استادی پرمیت ؟
    ایراد نمیگیرن چرا دیر امدی و اذیت کنند در دادن استادی پرمیت ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط andisheh86 نمایش پست ها
    سلام
    من برای ویزا و استادی پرمیت با ادمیژن یه دانشگاه توی تورنتو اقدام کردم. هنوز ویزام نیومده. اگر با دیفر موافقت نشه از کونکوردیا توی کبک واسه زمستون ادمیژن دارم. من با خوندن این بخش متوجه شدم که اگر بخوام به کبک برم باید با سفارت هماهنگ کنم و احتمالا CAQ رو هم بگیرم و براشون بفرستم. حالا سوالم اینه که از چه طریق؟ آیا باید به سفارت ترکیه ایمیل بزنم؟ case specific پر کنم؟ چیزی که متوجه شدم اصلا ایمیل و اینا رو به سختی جواب میدن. من آنلاین اقدام کردم و تا حالا جوابی بابت case specific نگرفتم و خیلی از دوستان هم همین طور. ممنون میشم برای این موقعیت خاص راهنماییم کنین.
    درود. این دقیقا سوال من هم هست. من دانشگاه قبلیم در BC و دانشگاه جدیدی که قصد دارم برم در کبک هست. هنوز هم ویزا نگرفتم ولی از قبل CAQ رو دریافت کردم. من هم دقیقا دوست دارم بدونم چطور باید با سفارت (که مال من ابوظبی هست) تماس بگیرم؟ البته دوستی در تاپیک دیگری بر اساس تجربه شخصی گفتن که نیازی به هماهنگی نیست و میشه همینجور با Caq رفت کبک و بر اساس پذیرش جدید study permit گرفت.
    سوال دوم من این هست که من اگر شروع دوره خودم رو به 12 ماه بعد دیفر کنم (یعنی سپتامبر 2014)، ولی ویزام همین ماه آینده بیاد دقیقا چه اتفاقی میوفته؟ توی این یک سال من میتونم برم کانادا؟ آیا استادی پرمیت برای من صادر میشه یا باید دوباره برای ویزا اقدام کنم؟

Junior Member

سلام
    1. ویزا و پرمیت من همزمان تمام شدند و من فقط برای تمدید پرمیت اقدام کردم و 30 روزه دریافتش کردم. دیگه لازم نیست برای ویزا اقدام کنم؟ (قصد ندارم از کانادا خارج شوم و دوباره برگردم)
    2. بعدا برای اثبات این که یک مدتی کانادا بودم، نیازی به ویزا هست؟ یا همان پرمیت تمدید شده کافیه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mhmaghami نمایش پست ها
    سلام
    1. ویزا و پرمیت من همزمان تمام شدند و من فقط برای تمدید پرمیت اقدام کردم و 30 روزه دریافتش کردم. دیگه لازم نیست برای ویزا اقدام کنم؟ (قصد ندارم از کانادا خارج شوم و دوباره برگردم)
    2. بعدا برای اثبات این که یک مدتی کانادا بودم، نیازی به ویزا هست؟ یا همان پرمیت تمدید شده کافیه؟
    اگردر کانادا هستید همان تمدید پرمیت کفایت میکند. ویزا فقط برای ورود است. اگرخارج بشوید باید دوباره ویزا بگیرید.
    درمورد اثبات هم پرمیت و پاسپورت (برای نشان دادن ورود و خروج) کفایت میکند.

آیا Document No. که توی ویزا و معرفی نامه ی استادی پرمیت هست باید مثل هم باشه؟
    اون نامه ای که توی cic میاد این Document No. رو داره و توی ویزایی هم که توی پاس خورده این Document No. هست ولی برای من این دو شماره با هم متفاوته. میشه دوستانی که استادی پرمیت گرفتند راهنمایی کنند لطفا؟ مرسی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)