صفحه 8 از 34 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 337

موضوع: تفاوت ویزای تحصیلی و استادی پرمیت

Senior Member

پیش فرض پاسخ : تفاوت ویزای تحصیلی و استادی پرمیت

نقل قول نوشته اصلی توسط BME84 نمایش پست ها
    آیا Document No. که توی ویزا و معرفی نامه ی استادی پرمیت هست باید مثل هم باشه؟
    اون نامه ای که توی cic میاد این Document No. رو داره و توی ویزایی هم که توی پاس خورده این Document No. هست ولی برای من این دو شماره با هم متفاوته. میشه دوستانی که استادی پرمیت گرفتند راهنمایی کنند لطفا؟ مرسی
    من دقت نکرده بودم! برای من هم فرق میکنه. جای نگرانی نیست. دیگه اونقدرا هم شوت نیستن این سفارتیا!
    شاید اینجوری باشه که این شماره ای که توی ویزاست، صرفا مربوط به خود ویزا میشه که اگه پس فردا مشکلی پیش اومد با اون شماره مشخصات طرف رو پیدا کنن و اون شماره ای که توی POE میخوره کد پرونده ماست که آفیسری که میخواد استادی پرمیت رو وارد کنه برای چک کردن اطلاعات باید اون رو وارد کامپیوتر کنه!

ApplyAbroad Senior Veteran
    sahar_2013 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hessam86 نمایش پست ها
    من دقت نکرده بودم! برای من هم فرق میکنه. جای نگرانی نیست. دیگه اونقدرا هم شوت نیستن این سفارتیا!
    خوب در ادامه بیماری نگرانی درست کردن برای خودمون. الان اگه من برم خونه و ببینم شماره های من یکی هستن یعنی مال من یه ایرادی داره؟ هر مرحله که تموم می شه می بینم که هنوز موارد بسیار دیگه ای هم برای نگران شدن هستن.
    همواره به آینده فکر کن، هنوز کتاب هایی برای خواندن، غروب هایی برای تماشا کردن و دوستانی برای دیدن وجود دارند.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_2013 نمایش پست ها
    خوب در ادامه بیماری نگرانی درست کردن برای خودمون. الان اگه من برم خونه و ببینم شماره های من یکی هستن یعنی مال من یه ایرادی داره؟ هر مرحله که تموم می شه می بینم که هنوز موارد بسیار دیگه ای هم برای نگران شدن هستن.
    بابا مشکلی نییییییییییییییییست! به ما ربطی نداره که ! ما با ویزا و POE میریم اونجا دیگه هر مشکلی تو این 2 مورد باشه خودشون باید مرتغع کنن! ما که مسئول این نیستیم که بیایم مشکلات سفارتم بر طرف کنیم!

سلام
    اگه کسی وسط تحصیل تو دوره مستر انصراف بده بعدش میتونه تو کانادا کار کنه؟ یا اجازه کار رو با ویزای تحصیلی نداره؟
    کلا میشه کار پیدا کرد بعدش از تحصیل انصراف داد؟
    2-آیا دانشگاه بابت انصراف از تحصیل جریمه میگیره؟

ApplyAbroad Guardian

نقل قول نوشته اصلی توسط yas نمایش پست ها
    سلام
    اگه کسی وسط تحصیل تو دوره مستر انصراف بده بعدش میتونه تو کانادا کار کنه؟ یا اجازه کار رو با ویزای تحصیلی نداره؟
    کلا میشه کار پیدا کرد بعدش از تحصیل انصراف داد؟
    2-آیا دانشگاه بابت انصراف از تحصیل جریمه میگیره؟
    صرفا با داشتن ویزای تحصیلی نمیشه کار کرد (به جز کار دانشجوئی داخل خود دانشگاه) می تونید چند ماه بعد از ثبت نام و آغاز درستون برای off-campus work permit اقدام کنید. اینکه انصراف بدید رو دیگه نمی دونم واسه پرمیتتون چی پیش میاد! اما اگه بتونید کار پیدا کنید و آفر داشته باشید که بازم میتونید کلا برای ورک پرمیت اقدام کنید...
    2. فکر نمی کنم جریمه کنن اما بازم از خود دانشگاه باید بپرسید.

Junior Member

سلام دوستان...من از مطالبی که تو این فروم خوندم متوجه شدم که با ویزای تحصیلی حتما" باید برای شروع ترم که تو نامه ی پذیرش اومده یا فوقش چند روز دیرتر وارد کانادا بشم..درسته آیا؟...قضیه اینه که من شاید به خاطر شرایطم اصلا" نتونم واسه ی تحصیل برم کانادا و فقط بخوام با همسرم برم یه سری بزنم و برگردم!! آیا می تونم این کارو بکنم؟

ApplyAbroad Guardian

نقل قول نوشته اصلی توسط hamideh_85 نمایش پست ها
    سلام دوستان...من از مطالبی که تو این فروم خوندم متوجه شدم که با ویزای تحصیلی حتما" باید برای شروع ترم که تو نامه ی پذیرش اومده یا فوقش چند روز دیرتر وارد کانادا بشم..درسته آیا؟...قضیه اینه که من شاید به خاطر شرایطم اصلا" نتونم واسه ی تحصیل برم کانادا و فقط بخوام با همسرم برم یه سری بزنم و برگردم!! آیا می تونم این کارو بکنم؟
    متوجه منظورتون نشدم. یعنی شما و همسرتون هر دو ویزای کانادا دارید و شما پذیرش دانشگاه داشتید اما می خواهید یه سر بزنید و برگردید؟! همسرتون هم بر می گردن؟ من که اصلا نفهمیدم شرایط شما رو اما اگر ویزای تحصیلی گرفته باشید موقع ورود به کانادا براتون استادی پرمیت صادر میشه (نه ویزیتور ریکورد) و شما می تونید تا 1-2 ماه قبل شروع ترم هم بیاید . در مورد اینکه چقدر دیرتر بدون مشکل میشه وارد شد یا اینکه اصلا ایراد میگیره آفیسر به این مورد یا نه نظری ندارم (چون این موردی که شما میگین خیلی خاصه و اکثرا اینجا دانشجو هستن و بیصبرانه منتظر اومدن ویزاشونن تا درسشون رو شروع کنن).
    اگر هم کلا فقط بخواهید یک بار برید و برگردید باید بعدش انصراف از تحصیل رو اعلام کنید چون اگه شما با ویزای دانشجوئی وارد بشی و استادی پرمیت هم بگیری اما ثبت نام نکنی و هیچ تغییری هم در وضعیتت ایجاد نکنی و اطلاع هم ندی میتونه واستون در آینده مشکل ساز بشه (اگر یه زمان دیگه بخواهید وارد کانادا بشید)

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    من دیفر کردم بخاطر اینکه ویزام دیر اومد ، از طرفی دانشگاه واسه ژانویه استارت نداشت بنابر این برای من یه نامه دیفر داد واسه فال 2014
    اما الان که ویزام رو گرفتم نوشته تاریخ ایشو : 2013/12/5 و تاریخ اکسپایر: 2015/12/31
    یا اینکه نامه دیفر منو با دقت نخوندن یا .. نمیدونم ولی مساله اینه که من از اون طرف 1 ترم زودتر از اتمام درسم ویزام اکسپایر میشه
    سوال من اینه ؟
    - این موضوع رو باید اطلاع بدم؟
    - وقتی استادی پرمیت صادر میکنن این قضیه مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    -من چه موقع باید برم؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط adelaeed نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من دیفر کردم بخاطر اینکه ویزام دیر اومد ، از طرفی دانشگاه واسه ژانویه استارت نداشت بنابر این برای من یه نامه دیفر داد واسه فال 2014
    اما الان که ویزام رو گرفتم نوشته تاریخ ایشو : 2013/12/5 و تاریخ اکسپایر: 2015/12/31
    یا اینکه نامه دیفر منو با دقت نخوندن یا .. نمیدونم ولی مساله اینه که من از اون طرف 1 ترم زودتر از اتمام درسم ویزام اکسپایر میشه
    سوال من اینه ؟
    - این موضوع رو باید اطلاع بدم؟
    - وقتی استادی پرمیت صادر میکنن این قضیه مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    -من چه موقع باید برم؟
    ممنون
    این موضوع هیچ مشکلی نداره. شما در کانادا چند ماه قبل از پایان اعتبار استادی پرمیت و ویزا برای تمدید اولی و تجدید دومی اپلای می کنید.

-لازم نیست به جایی اطلاع بدید.
    -استادی پرمیت شما تاریخ انقضاش همون تاریخ انقضای ویزا خواهد بود.
    -یکی دو ماه پیش از شروع ترمتون می تونید برید.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

بچه ها میشه یکی یک نمونه استادی پرمیت اینجا بذاره ببینم توی اون چه اطلاعاتی از دانشجو هست؟؟؟ برای عوض کردن study permit در کانادا باید چه کار کرد؟ آیا استادی پرمیت به نام دانشگاه صادر می شود؟به فرض با استادی پرمیت یک دانشگاه وارد خاک کانادا شده و بعد مثلا 2ماه بخواهیم این استادی پرمیت را به دانشگاه دیگری تغییر بدهیم؟ کسی روال کار و هزینه ها و میزان زمان موردنیاز برای این مورد را میداند؟
    ویرایش توسط alisalisalisa : January 5th, 2014 در ساعت 02:44 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)