صفحه 9 از 34 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 337

موضوع: تفاوت ویزای تحصیلی و استادی پرمیت

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تفاوت ویزای تحصیلی و استادی پرمیت

با همان استادی پرمیت میتوانید به دانشگاه دیگری بروید. لازم نیست پرمیت را عوض کنید.

سلام،

یه سوال تخصصی دارم و نیازمند کمک شما دوستان. خانم من دانشجوی دکترا هست. چون به من ویزا ندادن ایشون 2 ترم مرخصی گرفتن و اومدن پیش من در کشور دانمارک. یعنی الان هر دوی ما اقامت کشور دانمارک رو داریم. تو این فاصله ایشون یه سفر رفت ایران و پاسپورتشو که داشت اکسپایر میشد عوض کرد.
    یعنی : الان یه پاسپورت جدید داره که توش ویزای کانادا نیست ولی استادی پرمیت معتبر داره. کسی الان میدونه که برای درخواست ویزای مجدد چه کار باید بکنیم ما ؟

خیلی ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط djrezam نمایش پست ها
    سلام،

یه سوال تخصصی دارم و نیازمند کمک شما دوستان. خانم من دانشجوی دکترا هست. چون به من ویزا ندادن ایشون 2 ترم مرخصی گرفتن و اومدن پیش من در کشور دانمارک. یعنی الان هر دوی ما اقامت کشور دانمارک رو داریم. تو این فاصله ایشون یه سفر رفت ایران و پاسپورتشو که داشت اکسپایر میشد عوض کرد.
    یعنی : الان یه پاسپورت جدید داره که توش ویزای کانادا نیست ولی استادی پرمیت معتبر داره. کسی الان میدونه که برای درخواست ویزای مجدد چه کار باید بکنیم ما ؟

خیلی ممنون
    استادی پرمیتشون رو به سفارت کانادا ببرند ویزای جدید میگیرند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط djrezam نمایش پست ها
    سلام،

خیلی ممنون
    اگر هنوز ویزای قبلی همسرت اعتبار داره و پاسپورت قبلیش هم در دسترسه با همون ویزای قبلی می تونه سفر کنه! ویزا به شخص داده میشه نه پاسپورت در نتیجه ویزاهای پاسپورت های که اصل پاسپورت اکسپایر شده باشن اعتبار دارن و نیازی به ویزای جدید نیست. فقط مطمین شو که صفحه ای که خود ویزا توش هست سوراخ نشده باشه

Junior Member

سلام،
    من مطمئن نیستم که اینجا جای درستی باشه برای مطرح کردن سوالم، پیشاپیش عذرخواهی می کنم.
    من ویزای دانشجویی و استادی پرمیت گرفتم و هر دو تا 2017 معتبر هستن، اواخر نوامبر وارد کانادا شدم و از ژانویه هم ترم اول مستر رو شروع کردم. اگر بخوام دانشگاه رو ول کنم و برگردم ایران، قبل از تموم شدن یک ترم حتی، آیا بازم استادی پرمیت من معتبره؟ یا اعتبارش وابسته به اینه که من حتما در دانشگاه ثبت نام شده باشم؟ وقتی دوباره می خوام وارد کانادا بشم، آیا همون استادی پرمیت رو از من می پذیرن یا چک میکنن که من دانشجو هستم هنوز یا نه؟

Junior Member

سلام
    کسی میدونه از تاریخ صدور ویزا چقدر مهلت واسه خارج شدن داریم؟
    ممنون

ApplyAbroad Guardian

نقل قول نوشته اصلی توسط sepal نمایش پست ها
    سلام،
    من مطمئن نیستم که اینجا جای درستی باشه برای مطرح کردن سوالم، پیشاپیش عذرخواهی می کنم.
    من ویزای دانشجویی و استادی پرمیت گرفتم و هر دو تا 2017 معتبر هستن، اواخر نوامبر وارد کانادا شدم و از ژانویه هم ترم اول مستر رو شروع کردم. اگر بخوام دانشگاه رو ول کنم و برگردم ایران، قبل از تموم شدن یک ترم حتی، آیا بازم استادی پرمیت من معتبره؟ یا اعتبارش وابسته به اینه که من حتما در دانشگاه ثبت نام شده باشم؟ وقتی دوباره می خوام وارد کانادا بشم، آیا همون استادی پرمیت رو از من می پذیرن یا چک میکنن که من دانشجو هستم هنوز یا نه؟
    زمانی که استادی پرمیت صادر میشه دیگه چک نمی کنن که شما دانشجو هستی یا نه و ثبت نام کردی یا نه. البته تا الان قوانین اینجوری بوده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط niyazahmadi نمایش پست ها
    زمانی که استادی پرمیت صادر میشه دیگه چک نمی کنن که شما دانشجو هستی یا نه و ثبت نام کردی یا نه. البته تا الان قوانین اینجوری بوده.
    ممنون از جوابتون، احیانا می دونین که آیا می تونم با استادی پرمیت، کار داوطلبانه تمام وقت انجام بدم؟در واقع کاراموزی توی ی شرکت هست.

Senior Member alirezaei1984 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس برق و الکترونیک UQAM-ETS

نقل قول نوشته اصلی توسط adelaeed نمایش پست ها
    سلام
    کسی میدونه از تاریخ صدور ویزا چقدر مهلت واسه خارج شدن داریم؟
    ممنون
    تا زمان تاریخ انقضا ویزا فرصت خروج دارید.
    تا زمانی که سواد , پشتکار , وقت و این فروم ( applyabroad ) هست, استفاده از وکیل اشتباه محض است.

ApplyAbroad Hero minoo.shahriar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Business

نقل قول نوشته اصلی توسط sepal نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون، احیانا می دونین که آیا می تونم با استادی پرمیت، کار داوطلبانه تمام وقت انجام بدم؟در واقع کاراموزی توی ی شرکت هست.
    تا جایی که من اطلاع دارم، فقط 20 ساعت کار در محیط دانشگاه میتونید بکنید.
    منظورتون از داوطلبانه اگر Volunteering هست که هیچ حقوق و مزایایی بهش تعلق نمیگیره، ایرادی نداره. اما اگر internship یا co-op یا هرچیز دیگه ای باشه، باید اجازه کار داشته باشید.
    Never Stop Dreaming Of A Better Tomorrow

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)