صفحه 10 از 362 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 3617

موضوع: مهاجرت کارکنان ماهر فدرال (FSW) بر اساس نظام امتیازبندی می 2013

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است (پرونده‌های پیش از

نقل قول نوشته اصلی توسط abends نمایش پست ها
    همه چیز به سابقه کاریتون با بیمه ربط داره. سابقه کاری بدون بیمه هیچ فایده ای ندارد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط abends نمایش پست ها
    بدون بیمه امکان پذیرش سابقه کار کم می شود.
    ظاهراً فعلاً که چیزی در این مورد گفته نشده و اگر مبنای قضاوت رو هم بخوایم بر اساس رفتارهای قبلی ویزا آفیس ها بزاریم هم، تا اینجا که در عمل از تعداد بسیار اندکی از دوستان بیمه خواستن!!

نقل قول نوشته اصلی توسط mm_toraby نمایش پست ها
    دوستان پس این قضیه دوم ژانویه برای متخصیصن فنی و حرفه ای چیه؟من که قاط زدم
    ممنون
    دوم ژانویه برای Federal Skilled Trade هستش و اوایل می برای Federal Skilled Worker! با توجه به محدودیت های فراوان برنامه اول برای ما ایرانی ها، به نظر میرسه برنامه دوم برنامه ای هستش که اکثر دوستان ایرانی شانس اقدام در اون دارن!!
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...B1%D8%A7%D9%86

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کارکنان ماهر فدرال بر اساس نظام امتیازبندی جدید چهارم می 2013

HosseinKazemi با تشکر از پاسخت.
    دوستان کسی میدونه که تو سایت مهاجرت کانادا باید در کدم قسمتش پروفایل درست کرد تا برای شروع کار مهاجرتی از اون استفاده کرد؟

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کارکنان ماهر فدرال بر اساس نظام امتیازبندی جدید چهارم می 2013

HosseinKazemi با تشکر از پاسخت.
    دوستان کسی میدونه که تو سایت مهاجرت کانادا باید در کدم قسمتش پروفایل درست کرد تا برای شروع کار مهاجرتی از اون استفاده کرد؟
    مگه باید پروفایل درست کرد؟ دوره ما که از این خبرا نبود و مدارک با پست ارسال می شد واسه سیدنی کانادا! دوره شما هم بعید می دونم اینجوری باشه، من همین الان هم جایی رو تو سایت برای لاگین کردن نمی بینم!!
    http://www.cic.gc.ca/english/index-can.asp

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط HosseinKazemi نمایش پست ها
    مگه باید پروفایل درست کرد؟ دوره ما که از این خبرا نبود و مدارک با پست ارسال می شد واسه سیدنی کانادا! دوره شما هم بعید می دونم اینجوری باشه، من همین الان هم جایی رو تو سایت برای لاگین کردن نمی بینم!!
    http://www.cic.gc.ca/english/index-can.asp
    من فکر کردم عین استرالیاست.میگم جایی رو پیدا نمیکنم. حالا وقتی مدارک رو به سیدنی فرستادم و به دستشون رسید دیگه خودشون ایمیل میکنن که پول این حرفها رو کجا و چطور واریز کنم دیگه؟یا خودم قبلش باید تو حسابی که مشخص کردن بریزم،شرمنده گیج بازی درمیارم،راستش اینجوری انگار سختره.بعد حسین جان شما خودت اقدام کردی؟اگر خودت اقدام کردی و اگر برات ایرادی نداره میتونی تو پیغا خصوصی شماره تو بدی من باهاتون تماس بگیرم.
    ممنون

من فکر کردم عین استرالیاست.میگم جایی رو پیدا نمیکنم. حالا وقتی مدارک رو به سیدنی فرستادم و به دستشون رسید دیگه خودشون ایمیل میکنن که پول این حرفها رو کجا و چطور واریز کنم دیگه؟یا خودم قبلش باید تو حسابی که مشخص کردن بریزم،شرمنده گیج بازی درمیارم،راستش اینجوری انگار سختره.بعد حسین جان شما خودت اقدام کردی؟اگر خودت اقدام کردی و اگر برات ایرادی نداره میتونی تو پیغا خصوصی شماره تو بدی من باهاتون تماس بگیرم.
    ممنون
    ببینید دوست عزیز قصه اینجاست که هیچ کدوم از دو روش مذکور اصلاً هنوزشروع نشدن، در نتیجه جزئیات اینکه چه مدارکی رو و به کجا باید بفرستید هنوز مشخص نیست. این صحبتهایی که می بینید دوستان در این فروم می کنن صرفاً بر اساس طرح پیشنهادی اداره مهاجرت برای روش جدید هستش که مدتها صحبتش بود و اواخر آگوست امسال در مورد کلیاتش اطلاعاتی منتشر شد و در چند روز اخیر هم در مورد زمان بازگشایی مجدد برنامه صحبت هایی شده. (چند صفحه اول فروم اطلاعات نسبتاً خوبی در این زمینه داره) تا چهارم می 2013 احتمالاً ذره ذره اطلاع رسانی می کنن که روش فرستادن مدارک به چه صورتی خواهد بود و حتماً در این فروم دوستان پیگیر هم آخرین اخبار رو منتقل می کنن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering

پیش فرض پاسخ : قوانین جدید ۲۰۱۳- FSW

نقل قول نوشته اصلی توسط marymary نمایش پست ها
    زبان :حداقل ۷ در هر اسکیل
    ۷ برای هر اسکیل ۴ نمره جمعا ۱۶
    ۸ برای هر اسکیل ۵ نمره جمعا ۲۰
    ۹ برای هر اسکیل ۶ نمره جمعا ۲۴
    ======================
    زبان دوم
    ماکزیمم ۴ نمره به شرط داشتن ۵ برای هر ۴ اسکیل
    میشه نتیجه گرفت به ازای هر اسکیل بالای ۵ یک نمره، مطمن نیستم اگه اطلاع بیشتری دارید بفرمایید
    ==============================
    سابقه کار
    ۱ سال ۹ امتیاز
    ۲-۳ سال ۱۱ امتیاز
    ۴-۵ سال ۱۳ امتیاز
    بیشتر از ۶ سال ۱۵ امتیاز
    ==========================
    تحصیلات
    ۲۵ دکتری و بالاتر
    ۲۳ فوق لیسانس
    ۲۲ دارا بودن ۲ مدرک رانشگاهی(حداقل یک لیسانس و یک مدرک دیگر)
    ۲۱ لیسانس(حداقل ۳ سال دانشگاهی)
    ۱۹ فوق دیپلم(۲ ساله دانشگاهیTwo-year post-secondary credential)
    ۱۵ یک ساله دانشگاهیTwo-year post-secondary credential(مطمن نیستم شاید بشه معادل پیش دانشگاهی- از وکیل سوال کنید)
    ۵ دیپلم
    ================================================== =================
    به ازای هرسال بیشتر از ۳۵ یک امتیاز کم میشه تا به ۴۷ به بالا برسه که صفر امتیازی است.
    ==========

۱۰ جاب آفر
    ==============================
    انطباق پذیری
    حداکثر ۱۰ امتیازhttp://gazette.gc.ca/rp-pr/p1/2012/2.../reg2-eng.html
    با لینک بالا مراجعه فرمایید
    ================================================== =
    امتیاز تحصیلات همسر حذف شره و بجاش به زبان همسر ۵ به بالا ۵ امتیاز تعلق میگیره.
    ==============================================
    pass mark همچنان همون ۶۷ امتیازه.
    لیست مشاغل ژانویه اعلام میشه.

به این ترتیب فقط باید روی زبان تمرکز کرد و راه دیگه ای نمی مونه. دوستانی که واسه ۷ چونه میزدن حالا باید به ۸ فکر کنن چون با فوق لیسانس و سن زیر ۳۵ بازم باید یک ۸ داشته باشین ،البته داشتن همسری که بتونه ۵ بیاره می تونه کمک کنه.
    با این حساب دکون وکیلای محترم تخته است چون تعداد محدودی می تونن شرکت کنن.
    سلام. دوست عزیز این تغییرات پیشنهادیه (Proposed Changes)
    کد رشته:2145 ،اقدام: از طریق وکیل، فایل نامبر دوم :Jan 10, 2010 , ارسال به ورشو: December 12, 2011، اين پراسس: February 7, 2012، مدیکال بهمراه آپدیت: September 4, 2012، پاس ریکوئست: January 9, 2013 و بلاخره اخذ ویزا: January 21, 2013

می خواستم ببینم منظور از قابلیت انطباق پذیری چیست که 10 امتیاز دارد و معمولا چه امتیازی باید برای خود فرض کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shahramshf نمایش پست ها
    می خواستم ببینم منظور از قابلیت انطباق پذیری چیست که 10 امتیاز دارد و معمولا چه امتیازی باید برای خود فرض کنیم؟
    قابلیت انطباق پذیری:

سابقه کار متقاضی در کانادا (حداقل یکسال در رده تخصصی) 10 امتیاز
    سابقه کار تحصیل در کانادا 5 امتیاز
    سابقه کار همسر متقاضی در کانادا 5 امتیاز
    سابقه تحصیل همسر متقاضی در کانادا 5 امتیاز
    جاب آفر 5 امتیاز
    مهارت و دانش همسر متقاضی در زبانهای انگلیسی یا فرانسوی 5 امتیاز

لازم به ذکره که حداکثر امتیازی که می تونید از این بخش بگیرید 10 امتیازه.

Junior Member

دوستان راجع به ارزشیابی مدرک تحصیلی و مراجع تایید کننده کسی اطلاعاتی داره ؟
    فکر میکنم این موضوع برای خیلی ها سوال باشه.
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط salvator نمایش پست ها
    دوستان راجع به ارزشیابی مدرک تحصیلی و مراجع تایید کننده کسی اطلاعاتی داره ؟
    فکر میکنم این موضوع برای خیلی ها سوال باشه.
    ممنون
    هنوز چیزی اعلام نشده. باید منتظر اعلام وزارت مهاجرت بمانید.