صفحه 101 از 362 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151201 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 3617

موضوع: مهاجرت کارکنان ماهر فدرال (FSW) بر اساس نظام امتیازبندی می 2013

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کارکنان ماهر فدرال بر اساس نظام امتیازبندی جدید چهارم می 2013

سلام. خودم به عنوان main ، همسرم و دختر 7 ماهم. کلا" باید 1250 $ کانادا Money order بگیرم دیگه. درسته؟ مرسی.

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کارکنان ماهر فدرال بر اساس نظام امتیازبندی جدید چهارم می 2013

راستی money order میشه به اسم یه نفر دیگه باشه دیگه؟ اینطور اگه باشه امضای زیر فرم پرداخت پول من باید امضا کنم یا اون شخصی که money order به اسمشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر

دوستان عزیزی که مدرک wes رو کرفتن لطفا شرایط من رو می بینید و نظر بدین:
    21 می -رسیدن مدارک به wes و تغییر استتوس به review in process
    30 می - accepted زدن همه مدارک
    5 جون - evaluation in process و زده 13 جون compelete میشه

حالا به نظر شما زیاد طول نکشیده خیلی ؟؟؟؟ اگر اینطوری پیش بره 1 ماه طول میشکه که تا کار wes تمام بشه . تازه من 100 دلار هم اضافه دادم . به نظرتون چی کار کنم ؟ 1 ماه خیلیه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sati2004 نمایش پست ها
    دوستان عزیزی که مدرک wes رو کرفتن لطفا شرایط من رو می بینید و نظر بدین:
    21 می -رسیدن مدارک به wes و تغییر استتوس به review in process
    30 می - accepted زدن همه مدارک
    5 جون - evaluation in process و زده 13 جون compelete میشه

حالا به نظر شما زیاد طول نکشیده خیلی ؟؟؟؟ اگر اینطوری پیش بره 1 ماه طول میشکه که تا کار wes تمام بشه . تازه من 100 دلار هم اضافه دادم . به نظرتون چی کار کنم ؟ 1 ماه خیلیه
    سلام
    گزارش من از WES امروز رسید، من ۱۰ می مدارکم رسیده بود اونجا و ۲۱ می complete شده بود، و امروز که ۶ ژوئن هست به دستم رسیده یعنی‌ درواقع ۱۲ روز evaluation طول کیشید و ۲ هفته هم دلیوری، و در ضمن من هیچ آپشن اضافی هم استفاده نکرده بودم چون بقیه مدارکم هنوز آماده نیست، نه ۱۰۰ دلار اضافه پست و نه rush service، از هیچ کدوم استفاده نکرده بودم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mansoori نمایش پست ها
    من مطمئنم این دوست عزیز حتما نیتش کمک بوده ولی واقعا بر اساس چک لیست نسخه 2013 کجا درج شده که باید حتما بیمه داشته باشین و اگر نداشته باشین رد میشه؟ آیا اگر لازمه اداره مهاجرت نمی تونسته یه خط بنویسه این موضع رو در مدارک لازم؟ آیا روال اداره مهاجرت کانادا برای هر ملیتی در بررسی پرونده ها فرق داره؟ ممکنه بگن در سالهای گذشته کسانی بودن که بیمه نداشتن و رد شدن. خب این هیچ چیز خاصی رو نشون نمیده. ما از کجا میدونیم که اون کیسها نامه گواهی کارشون رو چه طور تنظیم کرده بودن؟ نامه گواهی کار بر اساس چک لیست باید یه مشخصاتی داشته باشه و اگر اونو نداشته باشه افیسر قانع نمیشه و دنبال مدارک تکمیلی میگرده که مطمئن شه شما کار کردین. خودش نوشته (به طور اختیاری و نه اجباری) شما می تونین فیش حقوقی «یا» ( حتی نگفته «و») قرارداد رو ارسال کنین. اینا همه اش نشون میده که اصل همون نامه گواهی کاره. اگر اون درست و بر اساس نکاتی که تو چک لیست اومده تنظیم بشه دولت کانادا مرض نداره که بخواد چون شما رو بر اساس نداشتن مدرکی که خودش اصلا درخواست نکرده رد کنه. آیا اونا موقع تنظیم چک لیست نمی توستن یه خط اضافه کنن که داشتن بیمه برای ایرانی ها حداقل لازمه؟

خلاصه اینکه دوستان لطفا و لطفا بر اساس حدسیات و برداشت های خودمون کسی رو راهنمایی نکنیم. من در سال 2009 تو ایران با 2 تا وکیل مشورت کردم برای مهاجرت به کانادا بر اساس برنامه ای که همون سال برقرار بود. هر دو تاشون گفتن نمیشه و شما باید فلان مدرک رو داشته باشی و بهمان چیز رو. و من به خودم این زحمت رو ندادم که بشینم مدارک و چک لیست رو یه بار با دقت بخونم. سه سال بعد و در سال 2012 در اون سر دنیا کسانی رو دیدم که عینا با شرایط من در همون سال خودشون اقدام کرده بودن و پی ار داشتن. اون وکیل های محترم هم دقیقا بر اساس حسن نیت البته مواردی رو به من گفتن باید داشته باشی که اصلا تو چک لیست نبود و منم به همین خاطر کلا قید اپلای رو زدم.

و توصیه من اینه: خودتون یه بار دقیق چک لیست رو بخونین. و بعد اگر مشکلی داشتین بیاین تو فروم بنویسین. اینجا تو فروم هیچ کس افیسر اداره مهاجرت کانادا نیست. پس مثلا اگر بپرسین بیمه لازمه یا نه دو تا جواب داره: 1- بر اساس نظر شخصی من و یا بر اساس برداشت شخصی من جواب مثبت با منفیه. 2- بر اساس چک لیست منتشره توسط اداره مهاجرت کانادا لازم نیست، به شرطی که شما نامه گواهی کارتون دقیقا بر اساس مشخصات همون چک لیست تنظیم شده باشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط samanraz نمایش پست ها
    ببنید شما همش میگید سال 2009 سال 2010 ،داستان سر زمان حال است،نخیر هیچ لینکی درباره بیمه در قانون جدید فدرال وجود نداره ولی با توجه به اتفاقات اخیر کبک و رد شدن خیلی ها به خاطر همین بیمه توصیه می شود که هزینه و وقت خودتون رو تلف نکنید وبا تفکر بیشتر مدارک را ارسال کنید،ولی بهرحال خیر و صلاح خویش را خسروان دانند
    جناب samanraz عزیز در چک لیست پرونده های کبک هم به ضروری بودن داشتن بیمه نیز اشاره نشده ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Lightmoon نمایش پست ها
    یعنی جای امیدی هست برای من که پرونده را باز کنم و بعد بیمه ارائه بدم ؟
    یکم در این مورد شفاف سازی می فرمایید.

ممنون
    من تصور میکنم میتونین بدون لیست بیمه مدارک رو ارسال کنین اما اقلا گواهی کارتون رو با ترجمه فیش حقوقی همراه کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohanna نمایش پست ها
    سلام. خودم به عنوان main ، همسرم و دختر 7 ماهم. کلا" باید 1250 $ کانادا Money order بگیرم دیگه. درسته؟ مرسی.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohanna نمایش پست ها
    راستی money order میشه به اسم یه نفر دیگه باشه دیگه؟ اینطور اگه باشه امضای زیر فرم پرداخت پول من باید امضا کنم یا اون شخصی که money order به اسمشه؟
    بله درسته. نه تنها اشکالی نداره بلکه وقتی شما ساکن ایران هستید قاعدتا مانی اوردر رو باید کس دیگری خریداری کنه و به نام اون شخص میشه.
    ویرایش توسط HosseinCA : June 6th, 2013 در ساعت 02:27 PM دلیل: دقت در پاسخ

یعنی جای امیدی هست برای من که پرونده را باز کنم و بعد بیمه ارائه بدم ؟
    یکم در این مورد شفاف سازی می فرمایید.

ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط samanis نمایش پست ها
    من تصور میکنم میتونین بدون لیست بیمه مدارک رو ارسال کنین اما اقلا گواهی کارتون رو با ترجمه فیش حقوقی همراه کنین.
    هیچ نشانی از لیست بیمه در هیچ جای مدارک نیست. در ضمن حتی کار نیمه وقت هم به رسمیت شناخته شده. اصلا این نوع لیست بیمه در بسیاری از کشورها وجود نداره, من خودم بخشی از سوابق کارم بیرون ایران بوده و بابت اون هیچ چیزی به عنوان بیمه وجود نداره. وسواس بیش از حد به خرج ندید اگه کسی گواهی نداره جایگزینش لیست بیمه بده بد نیست. در غیر این صورت لزومی نداره. در ضمن حتی ممکنه بین گواهی هایی که می دیم و لیست بیمه مختصر تناقضی باعث دردسر بشه. در صفحه اول check list هم به صراحت گفته مدارک اضافی نفرستید.

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی شیمی

1-برای تایید مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد توسط WES هزینه کلی با محاسبه International Express (CDN. $100) می شود 316.40 درسته؟ یعنی هم مدرک کارشناسی و هم مدرک کارشناسی ارشد رو یکجا حساب میکنه؟
    2- خودمون فقط کپی مدرک و ریزنمرات و کپی ترجمه آنها را بفرستیم کافیه؟ و دانشگاه، اون فرم به همراه ترجمه مدارک و ریزنمرات رو می فرسته؟
    رشته 6 امتیازی فایل نامبر ***53-- ارسال مدارک به كبك: 26فوریه 2012 - فایل نامبر: 3 آوریل 2012- آپدیت 20اگوست 2015- _ CSQ بدون مصاحبه:25 فوریه 2016 -فایل نامبر: 18 می 2016 مدیکال: 13جون 2016 - پاس رکوئست 11 آوریل 2018 - لندینگ 27 می 2018

Dear friends,
    check list is a general things for all over the world and they have not mensioned bimeh tamine ejtemaii in it, they will request it when file transfered to visa office and visa office will request it for sure, so if you don't have bimeh tamin ejtemaii or other bimeh bazneshategi forget to apply for canada and don't wast your time and money

جناب samanraz عزیز در چک لیست پرونده های کبک هم به ضروری بودن داشتن بیمه نیز اشاره نشده ؟