صفحه 14 از 362 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 3617

موضوع: مهاجرت کارکنان ماهر فدرال (FSW) بر اساس نظام امتیازبندی می 2013

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کارکنان ماهر فدرال بر اساس نظام امتیازبندی جدید چهارم می 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط Islandsofhappy نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما
    در مورد پسر عمو بعضی دوستان میگن که نمره نداره.
    regards
    پسرعمو امتیاز نداره. امتیاز فامیلی در سیستم مهاجرت کانادا محدود به نفرات زیر است:

parent, grandparent, aunt, uncle, sister, brother, niece, nephew, child or grandchild, spouse

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کارکنان ماهر فدرال بر اساس نظام امتیازبندی جدید چهارم می 2013

این مراکز credential assessment اعلام نشدن هنوز؟

Junior Member

از نحوه ارزشیابی مدارک تحصیلی هنوز خبری نشده ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehreganv نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون.
    من عمو و برادرم کانادا هستن .
    و عموم در حال تاسیس یک شرکت هستش .
    به نظر شما با توجه به اینکه امتیاز بالایی نمی تونیم بیاریم عموی من میتونه برامون job offer بفرسته .این باعث میشه امتیازمون به حد لازم برسه ؟
    سلام، خيلی روی پيشنهاد کاری از طرف عمو يتان حساب نکنيد. من شنيده ام که شرکت بايد معتبر و دارای گردش مالی و فعاليت کاری با سابقه باشد. صرف تاسيس شرکت زير سوال است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehreganv نمایش پست ها
    سلام
    ممنون میشم من را راهنمایی کنید
    من لیسانس متالورژی دارم با سابق 10 سال کار مرتبط و سن 37 سال.
    همسرم لیسانس مترجمی زبان و 15 سابقه کار در بانک که 7 سال اون کار در ارتباط با اسناد اعتباریه و سن 42 سال
    با توجه به شرایط بالا ، کدوم یک از ما باید main باشیم و باید نمره زبان بالا بیاریم .
    می دونم رشته های جدید اعلام نشده .
    با توجه به سال قبل می خوام بدونم.

دوست عزیز، با توجه به قوانین جدید هر کسی‌ که می‌خواد برای نیروی متخصص فدرال اقدام کنه باید حداقل آیلتس ۶ در تمامی کامپوننت‌ها بیاره تا اجازه اپلای کردن داشته باشه. ضمنا متاسفانه شرکتهایی که کمتر از یکسال از فعالیتش میگذار از دید hrsdc کانادا قابل تایید نیستند و درخواست پیشنهاد شغلیشون تایید نمی‌شه. در مورد شرایط شما باید بگم که شما نیازی به نمره پیشنهاد شغلی‌ ندارید چون حداکثر نمره adaptability رو از بابت داشتن برادر و عموتون و از بابت امتیاز زبان همسر میتونید بگیرید. همسر شما باید از بابت listening ۴.۵، reading ۳.۵، writing ۴.۰ و speaking ۴.۰ بیارند تا ۵ امتیاز به امتیازات شما اضافه بشه. ضمنا شما از بابت تحصیلاتتون ۲۱ امتیاز میارید. و خلاصه امتیازاتتون به شرح زیر:
    حداقل زبان مورد نیاز: ۱۶
    سنّ: محض اطمینان ۹
    تجربه کاری مرتبط: ۱۵
    تحصیلات: ۲۱
    داشتن فامیل مقیم و ساکن کانادا: ۵
    زبان همسر: ۵
    جامعه کلّ: ۷۱ که متاسفانه اگه همسرتون اون نمرات زبان که بالا نوشته شده رو نیارن شما به نمره ۶۷ نمی‌رسید.
    موفق باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط searise نمایش پست ها
    دوستان سلام

کسی می دونه برای FST چطور می شه از یکی از ایالات کانادا تاییدیه مدرک گرفت؟

یا باید در کانادا دوره گذرانده باشید و مدرک گرفته باشید یا اینکه اگه مدرک رو از خارج از کانادا گرفتید باید تو یکی‌ از استانهای کانادا امتحان بدید و اگه قبول شدید بهتون مدرک میدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salvator نمایش پست ها
    از نحوه ارزشیابی مدارک تحصیلی هنوز خبری نشده ؟
    هنوز خبری نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط miloopa نمایش پست ها
    من امروز با یک وکیل خیلی ماهر صحبت می کردم.می گفت طبق قوانین جدید حتی تا 6 سال سابقه هم باید آیلتس 7 داشته باشید.مدام تاکید می کرد که آیلتس 7 حتما" لازم هست!
    غصه ام گرفته
    مطمئنید که ایشون وکیل هستن؟ اسمشون رو تو وبسایت iccrc یا law society of upper canada چک کردین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Islandsofhappy نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما
    در مورد پسر عمو بعضی دوستان میگن که نمره نداره. در مورد تحصیلات نوشتید22 در حالی که فکر کنم 22 مطعلق به 2 مدرک لیسانس همزمان است و یک مدرک لیسانس21 تا میاره. ضمنا یک در خواست دارم و اون اینکه من بلاخره ننونستم بفهمم چه نمره ای در ایلتس امتیاز 4 میاره و کدوم 5 .یعنی هر اسکیل باید چند باشه تا 4 شد و چند باشه تا 5 شد در هر اسکیل بصورت مجزا.(تا اونجایی که فهمیدم slb7 یعنی 4 تا 6 و slb8 یعنی لیسنینگ بالای7.5 و بقیه بالای 6.5) با این فرض که توضیح من درست باشه در این صورت هر کدوم از این slb ها چند تا امتیازن؟؟
    regards

دوست عزیز، وقتی‌ که از سمت فدرال اقدام می‌کنید داشتن فامیل در کبک امتیازی برایتان ندارد. در مورد شرایط شما هم باید بگم که پسر عمو کلا امتیاز نداره ولی‌ اگه پسر عموتون هیچ فامیل درجه ۱ و درجه ۲ در کانادا نداشته باشه می‌تونه اسپانسر شما بشه و شما رو ببره کانادا :-)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط GILANI1 نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم در مورد شرایط من نظر بدین
    بنظر شما من امتیاز لازم میارم؟!
    مشخصات من:
    تحصیلات: لیسانس
    رشته:عمران
    سابقه کار با بیمه: 6
    زبان فرانسه :در حال خواندن
    ایلتس:6 جنرال
    پسر عمه من مقیم تورنتو هستش و یک شرکت تاسیساتی دارد و میتونم رو کار در ان شرکت حساب کنم.
    من دوره پایپینگ رو دیدمو گواهی کارمو هر تو بخوام میتونم تغییر بدم.
    با تشکر
    حداقل زبان مورد نیاز: ۱۶ (آیلتس ۶ در هر کامپوننت)
    سنّ: ۱۲
    تجربه کاری مرتبط: ۱۵
    تحصیلات: ۲۱
    داشتن فامیل مقیم و ساکن کانادا: ۵ (پسر عمه امتیاز نداره ولی‌ اگر عمتون در کانادا ساکن هستن بهتون امتیاز میدان)
    زبان فرانسه: ۴ تا ب۱ نیاز دارید برای گرفتن ۴ امتیاز