صفحه 17 از 362 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 3617

موضوع: مهاجرت کارکنان ماهر فدرال (FSW) بر اساس نظام امتیازبندی می 2013

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کارکنان ماهر فدرال بر اساس نظام امتیازبندی جدید چهارم می 2013

سلام

برای امتیاز زبان دوم (که چهار امتیازه) باید حداقل CLB5 داشته باشیم بافرض اینکه زبان دوم فرانسه باشه باید TEF چند بگیریم ؟
    من امتیاز CLB5 برای TEF رو درآوردم که در زیر میارم ، اما نمیدونم TEF چنده ؟ A2 یا B1 ؟ راهنمایی کنید ؟

225-270 writing &spesking(expression ecrite &expression orale
    Reading (comprehension ecrite) : 150 -180
    Listening (comprehension orale ) : 180-216

با تشکر

Senior Member baharina آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کارکنان ماهر فدرال بر اساس نظام امتیازبندی جدید چهارم می 2013

ليست مشاغل جديد
    http://www.cic.gc.ca/english/departm...2013-04-18.asp
    اغاز پذيرش پرونده از ٤مي،در ٢٤شغل با ظرفيت ٣٠٠ نفر در هر شغل(مجموعا٥٠٠٠نفر)

Senior Member baharina آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Abtin123 نمایش پست ها
    سلام

برای امتیاز زبان دوم (که چهار امتیازه) باید حداقل CLB5 داشته باشیم بافرض اینکه زبان دوم فرانسه باشه باید TEF چند بگیریم ؟
    من امتیاز CLB5 برای TEF رو درآوردم که در زیر میارم ، اما نمیدونم TEF چنده ؟ A2 یا B1 ؟ راهنمایی کنید ؟

225-270 writing &spesking(expression ecrite &expression orale
    Reading (comprehension ecrite) : 150 -180
    Listening (comprehension orale ) : 180-216

با تشکر
    معادل level B هست
    http://www.cetrans.com/imm/Virtus2j.html

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - IAU

حالا ما برقی ها چکار کنیم !! دیگه از طریق برق صنعتی هم نمیشه اقدام کرد

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

لیست مشاغل اعلام شد ولی شک نکنید اکثر رشته هاش با این ظرفیت مسخره 300 نفری همون هفته اول بوسیله برادران هندی و چینی تکمیل میشود ! نظر من اینه بخودتون زحمت ندید!!! مگه انقدر پرونده تون اماده باشه که 10 اردیبهشت بفرستید کانادا شاید با نذر و دعا شانسی!! تو ظرفیت قرار بگیرید! ما که بی خیال کانادا شدیم چون اصلا رشته ام هم نیست خداحافظ کانادا!!! سلام دانمارک!!

Junior Member

سلام بچه ها. به نظرتون میشه با مدرک مهندسی برق الکترونیک واسه رشته کد 2147 Computer engineers (except software engineers/designers) که تو لیست جدیده اقدام کرد؟ چون تو توضیح شرایط این رشته توی لیست NOC، داشتن مهندسی الکترونیک هم آورده شده. خود مهندسی برق که تو این لیست جدید نیست باز

من فکر کنم ممکنه ، چون خودش دقیقا گفته "Computer engineers require a bachelor's degree in computer engineering, electrical or electronics engineering, engineering physics or computer science."

Junior Member

سلام دوستان. من 27 آوریل امتحان ایلتس دارم. جوابشم 10 می میدن. بنظرتون تا 10 می ظرفیت پر شده؟ از کجا باید فهمید پر شده یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    لیست مشاغل اعلام شد ولی شک نکنید اکثر رشته هاش با این ظرفیت مسخره 300 نفری همون هفته اول بوسیله برادران هندی و چینی تکمیل میشود ! نظر من اینه بخودتون زحمت ندید!!! مگه انقدر پرونده تون اماده باشه که 10 اردیبهشت بفرستید کانادا شاید با نذر و دعا شانسی!! تو ظرفیت قرار بگیرید! ما که بی خیال کانادا شدیم چون اصلا رشته ام هم نیست خداحافظ کانادا!!! سلام دانمارک!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali_f_sme نمایش پست ها
    سلام دوستان. من 27 آوریل امتحان ایلتس دارم. جوابشم 10 می میدن. بنظرتون تا 10 می ظرفیت پر شده؟ از کجا باید فهمید پر شده یا نه؟
    مطمئن باشید تا 10 می ظرفیت کل پر نمیشه، مگر اینکه رشته ایی خیلی پرطرفدار باشه و ظرفیت اون رشته پر بشه.
    یادمه اولین دوره 29 تایی ها هم، همه می گفتن با توجه به اینکه ظرفیت گذاشتن حتماً زیر یکی دو ماه پر میشه ولی در عمل این اتفاق نیوفتاد! دوره اول (جمعاً سقف 20000 نفر) که تا آخر سال هم پر نشد!! دور دوم که ظرفیت رو نصف کردن (جمعاً سقف 10000 نفر) و خیلی ها هم با توجه به دوره قبل مدارکشون رو از قبل آماده کرده بودن هم 10 ماه طول کشید پر بشه!!! (لیست رشته ها در هر دو دوره مشترک بود!)
    این دوره هم که ظرفیت رو جمعاً 5000 نفر اعلام کردن، یعنی نصف ظرفیت دوره قبل، و یه سری رشته ها هم کاملاً جدیده و تو لیست قبلی نبوده به نظرم حداقل چهار پنج ماه طول میکشه تا پر بشه!

Junior Member

دوستان کسی میدونه با تخصص یورولوژی و یا با پزشک عمومی کسی میتونه اقدام کنه یا نه؟مثلا زیر رشته ی هیچ کدام از medical.... هایی که گفته نمیشه ؟؟