صفحه 20 از 324 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293070120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 3617

موضوع: مهاجرت کارکنان ماهر فدرال (FSW) بر اساس نظام امتیازبندی می 2013

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کارکنان ماهر فدرال بر اساس نظام امتیازبندی جدید چهارم می 2013

دوستانی که مدارکشون رو برای 4می آماده کردند یا در حال آماده کردن هستند می دونید که باید مدرک تحصیلی اسس بشه. یکی از مدارکی که مراکز اسس کننده می خواهند گواهی از دانشگاهه که باید مستقیما از خود دانشگاه براشون ارسال بشه. سوالم اینه که دانشگاه های ما در ایران همچنین کاری می کنند؟ گواهی انگلیسی بدند مثلا؟ اونم اینجا که مسول هر کاری یا نیست یا 3 ساعت نهار و نمازه یا داره چایی میخوره یا حوصله نداره جواب بده.....
    لطفا تجربه هاتونو در میون بگذارین که آیا همچینین چیزی عملی هست یا خیر

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کارکنان ماهر فدرال بر اساس نظام امتیازبندی جدید چهارم می 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboubeh_a نمایش پست ها
    دوستانی که مدارکشون رو برای 4می آماده کردند یا در حال آماده کردن هستند می دونید که باید مدرک تحصیلی اسس بشه. یکی از مدارکی که مراکز اسس کننده می خواهند گواهی از دانشگاهه که باید مستقیما از خود دانشگاه براشون ارسال بشه. سوالم اینه که دانشگاه های ما در ایران همچنین کاری می کنند؟ گواهی انگلیسی بدند مثلا؟ اونم اینجا که مسول هر کاری یا نیست یا 3 ساعت نهار و نمازه یا داره چایی میخوره یا حوصله نداره جواب بده.....
    لطفا تجربه هاتونو در میون بگذارین که آیا همچینین چیزی عملی هست یا خیر
    من مدارك ام را ترجمه كردم، سپس دادم به أمور بين الملل دانشگاه( دانشگاه توانبخشي تهران) اونها بررسي كردند، يه فرم هم كه انجمن رشته من در كانادا ميخواست رو ، همين أمور بين الملل پر كرد، همه مدارك ترجمه تاييد شده به همراه فرم مورد نظر را در يه پاكت گذاشت و مهر و موم كرد. ادرس دانشگاه رو رو پاكت تايپ كرد، اون رو هم مهر كرد و داد دست خودم و گفت ميتوني با كوزير بفرستي بري.

البته من مدارك ام را ميخواستم براي انجمن رشته خودم بفرستم براي تاييد مدرك تحصيلي لم پارسال.
    در نهايت منظورم اينه كه بله ، دانشگاه ها يه واحد بين الملل دارن.

Junior Member

سلام
    در حال حاضر کل پروسه مهاجرت فدرال چقدر طول می کشه یعنی از زمان تشکیل پرونده تا گرفتن اقامت و ورود به کانادا؟
    جایی به من گفتند بین 1 تا 2 سال آیا درسته؟

WES نوشته یک هفته طول می کشه مدرکو بررسی کنه خدا کنه درست باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط adib1 نمایش پست ها
    WES نوشته یک هفته طول می کشه مدرکو بررسی کنه خدا کنه درست باشه
    سلام
    یک مشکلی که هست اینه که گفته ایران مدارک را وریفای میکنه که احتمالا بیشتر از 11 هفته اون 2 تا دیگه میشه
    بنابراین دوستان منظق میگه کسی نیست که مدارکش را هفته دیگه بفرسته و ظرفیتها زود تمتم نمیشه چون باید اسسس مدارک روی پرونده باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط zhigool نمایش پست ها
    سلام
    یک مشکلی که هست اینه که گفته ایران مدارک را وریفای میکنه که احتمالا بیشتر از 11 هفته اون 2 تا دیگه میشه
    بنابراین دوستان منظق میگه کسی نیست که مدارکش را هفته دیگه بفرسته و ظرفیتها زود تمتم نمیشه چون باید اسسس مدارک روی پرونده باشه
    منظور از وریفای چیه؟ چرا فقط ایران؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zhigool نمایش پست ها
    سلام
    لطفا بیشتر توضیح بدید و محبت کنید لینک صفحه مربوطه رو نیز بگذارید. با تشکر

برای بررسی مدرک برای wes بایستی مانی اوردر بگیریم ؟ از کجا بگیریم که معتبر باشه؟

Junior Member

سلام. خواهش میکنم یکی از دوستان بطور کامل توضیح بده که در کل چه مدارکی رو باید آماده کرد و برای تایید مدارک باید چه کار کرد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_f_sme نمایش پست ها
    سلام. خواهش میکنم یکی از دوستان بطور کامل توضیح بده که در کل چه مدارکی رو باید آماده کرد و برای تایید مدارک باید چه کار کرد؟
    فوق لیسانس،لیسانس،قوق دیپلم و ریزنمراتشون کافیه در همون سایت wes پروفایلتون رو درست می کنید هزینه رو طریق مانی ارودر یا کردیت پرداخت می کنید و سپس فیش پرداختی به همراه ترجمه مدارک و فرم درخواست assessment را به آدرس کانادا پست می کنید و طبق گفته خودشون نهایت تا 7 روز کاری +4 روز پست از ایران+5 روز پست از کانادا= 16و17 روزه بهتون میدن