صفحه 362 از 362 نخستنخست ... 262312352353354355356357358359360361362
نمایش نتایج: از شماره 3,611 تا 3,617 , از مجموع 3617

موضوع: مهاجرت کارکنان ماهر فدرال (FSW) بر اساس نظام امتیازبندی می 2013

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کارکنان ماهر فدرال (FSW) بر اساس نظام امتیازبندی می 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط mass_july نمایش پست ها
    سلام به همگی
    دوستان من برای فدرال - می ۲۰۱۴ اقدام کردم اما یه سوالی دارم که بچه های ۲۰۱۴ نمیتونن جواب بدن چون کسی فایل نامبر نگرفته.
    میخوام بدونم که بین شما کسی هست که بعد از ارسال مدارک ازش آپدیت حساب بانکی رو خواسته باشن و این آپدیت رو کی خواستن؟ زمانی که فایل نامبر اومد یا دیرتر؟ ممنون میشم اگه کسی جواب بده.
    پیروز باشید . مریم
    سلام فکر نکنم از شما دیگه بخوان ولی نمیشه با قطعیت گفت
    ما چون طول کشید از بعضیها خواستن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtob نمایش پست ها
    دوست عزیز این جدولی که شما گذاشتید مال 2014 ای هاست. 2013 ای ها جدول جدا دارن

https://docs.google.com/spreadsheet/...OcVZpS3c#gid=0
    جدول 2013 که لینکشو گذاشتید قابلیت ویرایش نداره.روشی وجود داره برای ویرایش کردن؟؟!!
    Delivered to CIO: 17/3/2014
    AOR:29/4/2014
    Receive Medical & update request letter:29/9/2104
    VISA: 12/12/2014 ; Passport request: 2/12/2014

Junior Member

با عرض سلام و ادب
    یک سوالی دارم
    خوشبختانه ویزا به دستمان رسیدو با ارزوی موفقیت برای همممممممممه .
    سوال من این است که عکس پاسپورتم که 2 سال از اعتبار ان میگذرد زیاد شبیه من نیست . من موقع گرفتن پاسپورت زیاد به این موضوع توجه نکرده بودم نمدونستم یه روزی ویزای کانادا خواهم گرفت. یکبار هم با این پاسپورت به ترکیه رفتم و مشکلی هم ایجاد نشد ممکن است فرودگاه کانادا حساس تر باشند نسبت به ترکیه و مانع ورود من شوند در صورتی که عکس فرم همراه با ویزا عکس اخیر می باشد.ایا میتوان پاسپورتم راعوض کنم ؟ لطفا اه حلی ارائه دهید
    با سپاسگزاری فراوان

Junior Member MarjanMBA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد - شهید چمران و فوق MBA

سلام دوستان گرامی

لطفا راهنمایی کنید بعد از نامه اپدیت (از من سابقه بیمه و مدرک فوق لیسانس) تا مدیکال چقدر طول میکشه ؟ کسی با شرایط من هست؟
    ارسال مدارک : اپریل 2013 *صدور ویزا: 4 اپریل 2015**لند: 28 اپریل 2015
    ارسال مدارک اسپانسری همسر 23 نوامبر2015*تایید اسپانسری و ارجاع به ترکیه دسامبر2015*اپدیت و سوالات تکمیلی 17 مارچ 2016*ارسال مدارک17 اپریل*اپدیت سربازی همسر 23 اپریل* پاس ریکوئست 10می

با سلام
    من يك سوْال داشتم اگر كسي تجربه اي داره ممنون ميشم كمك كنه. من خواهرم هلند دانشجو هست و درسش ماه ديگه تمام ميشه و الان پروندش ويزا آفيس وين هست. ميخواستم ببينم اگر خواهر من بايد ايران و ويزاش بياد ميتونه از ويزا آفيس وين بخواد كه بتونه ويزاش رو از آنكارا بگيره؟؟؟

Senior Member

این تاپیکم بسه شد چه روزای پر استرسی بود یادش بخیر
    CIO :3/9
    PER :27/11 ، AOR: 9/12 ،MR: 12/8
    Visa:jan 2014

میخوام کرکره اینجا رو خودم پایین بکشم....
    سلام خدوت تمامی دوستان 2013 ای خوب خودم...امیدوارم هر جا هستین خوش و خرم باشین..خواستم اطلاع رسانی کنم که بعد از یکسال استرس و وکیل کانادایی گرفتن بالاخره آفیسر محترم سفارت ورشو در نهایت ما رو ریجکت کرد.
    افیسر گیر داده بود به مدارک سابقه کاری من..چون توی جای دولتی بودم و نامه رو از مدیر داخلی گرفته بودم و کار کشیده بود به استعلام و زنگ و فکس از سمت ورشو.. و در نهایتت هم هیچگونه همکاری ای از سوی محل کارم نشد و ظاهرا به صورت تلفنی هم گفته بودن نمیدونیم و نمیشناسیم و .. که انواع و اقسام مدارک موید قضیه رو براشون فرستادم...گواهی جدید گرفتم و دوباره فرستادم ..ولی در نهایت آفیسر نوشته برام و استناد کرده که من یکبار سعی کردم برای استعلام و جوابی نگرفتم......در نهایت ریجکت کرد و به جرم دروغگویی هم 5 سال محرومیت اضافه کرده.
    این بود داستان پر پیچ و خم ما...
    امیدوارم برای هیچ احدالناسی این قضایای این یکسال من پیش نیاد.
    چاره ای نیست و دیگه همه چیز تمام شد.لعنت به برخی آدمهای حسود و کارشکن در این ارگانهای دولتی .! گفتا ز که نالیم که از ماست که بر ماست.