صفحه 6 از 362 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 3617

موضوع: مهاجرت کارکنان ماهر فدرال (FSW) بر اساس نظام امتیازبندی می 2013

Junior Member

پیش فرض پاسخ : قوانین جدید ۲۰۱۳- FSW

دوستان .... آیا بالاتر بودن امتیاز از pass mark فایده ای داره ؟..... به طور مشخص من فکر میکنم که امتیاز حدود ۶۸ یا ۶۹ رو میارم ...اگر همسرم هم آیلتس بده میشه ۷۳ آیا فایده ای داره که بره آیلتس بده یا نه ؟..... مرسی از راهنمایی شما

نقل قول نوشته اصلی توسط salvator نمایش پست ها
    دوستان .... آیا بالاتر بودن امتیاز از pass mark فایده ای داره ؟..... به طور مشخص من فکر میکنم که امتیاز حدود ۶۸ یا ۶۹ رو میارم ...اگر همسرم هم آیلتس بده میشه ۷۳ آیا فایده ای داره که بره آیلتس بده یا نه ؟..... مرسی از راهنمایی شما
    حداقل امتیاز لازم، 67 است و اگر این امتیاز به دست آید، پرونده شما به جریان می افتد. من نشنیدم که داشتن امتیاز بالاتر، تأثیری در پرونده داشته باشد. خود من با امتیاز 67، کارهایم را انجام دادم و تمام شد. ضمناً اگر همسر شما ایلتس داشته باشد (6) تا 10 نمره به مجموع نمرات اضافه می شود. برای اطلاعات بیشتر، اینجا را ببینید.
    آن که حقیقت را نمی داند، فقط بی شعور است، اما آن که حقیقت را می داند و آن را دروغ می نامد، تبهکار است (برتولت برشت)

سلام . اگه لطف کنین و را هنماییم کنین ممنون می شم.
    من در یک شرکت مشاوره مهندسی نفت و گاز به عنوان Oil&Gas field Consultant supervisor در زمینه Instrumentation, control and Telecom کار می کنم.(می دونین کار در زمینه نفت و گاز چندین شاخه داره). می خواستم ببینم در سال 2013 می تونم با NOC 8222 که قبلا" هو در لیست مشاغل بوده اقدام کنم؟؟؟؟؟؟؟؟ (البته اگه این کد دوباره تو لیست آینده باشه). کسی هست با شرایط مشابه من که این کار رو کرده باشه و به مشکلی برنخورده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط h10h10 نمایش پست ها
    حداقل امتیاز لازم، 67 است و اگر این امتیاز به دست آید، پرونده شما به جریان می افتد. من نشنیدم که داشتن امتیاز بالاتر، تأثیری در پرونده داشته باشد. خود من با امتیاز 67، کارهایم را انجام دادم و تمام شد. ضمناً اگر همسر شما ایلتس داشته باشد (6) تا 10 نمره به مجموع نمرات اضافه می شود. برای اطلاعات بیشتر، اینجا را ببینید.
    مرسی از نظرتون ولی انگار حداکثر همون ۵ امتیاز رو داره ...جایی ندیدم که نت ۱۰ امتیاز بهش بدن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط marymary نمایش پست ها
    زبان :حداقل ۷ در هر اسکیل
    ۷ برای هر اسکیل ۴ نمره جمعا ۱۶
    ۸ برای هر اسکیل ۵ نمره جمعا ۲۰
    ۹ برای هر اسکیل ۶ نمره جمعا ۲۴
    ======================
    زبان دوم
    ماکزیمم ۴ نمره به شرط داشتن ۵ برای هر ۴ اسکیل
    میشه نتیجه گرفت به ازای هر اسکیل بالای ۵ یک نمره، مطمن نیستم اگه اطلاع بیشتری دارید بفرمایید
    ==============================
    سابقه کار
    ۱ سال ۹ امتیاز
    ۲-۳ سال ۱۱ امتیاز
    ۴-۵ سال ۱۳ امتیاز
    بیشتر از ۶ سال ۱۵ امتیاز
    ==========================
    تحصیلات
    ۲۵ دکتری و بالاتر
    ۲۳ فوق لیسانس
    ۲۲ دارا بودن ۲ مدرک رانشگاهی(حداقل یک لیسانس و یک مدرک دیگر)
    ۲۱ لیسانس(حداقل ۳ سال دانشگاهی)
    ۱۹ فوق دیپلم(۲ ساله دانشگاهیTwo-year post-secondary credential)
    ۱۵ یک ساله دانشگاهیTwo-year post-secondary credential(مطمن نیستم شاید بشه معادل پیش دانشگاهی- از وکیل سوال کنید)
    ۵ دیپلم
    ================================================== =================
    به ازای هرسال بیشتر از ۳۵ یک امتیاز کم میشه تا به ۴۷ به بالا برسه که صفر امتیازی است.
    ==========

۱۰ جاب آفر
    ==============================
    انطباق پذیری
    حداکثر ۱۰ امتیازhttp://gazette.gc.ca/rp-pr/p1/2012/2.../reg2-eng.html
    با لینک بالا مراجعه فرمایید
    ================================================== =
    امتیاز تحصیلات همسر حذف شره و بجاش به زبان همسر ۵ به بالا ۵ امتیاز تعلق میگیره.
    ==============================================
    pass mark همچنان همون ۶۷ امتیازه.
    لیست مشاغل ژانویه اعلام میشه.

به این ترتیب فقط باید روی زبان تمرکز کرد و راه دیگه ای نمی مونه. دوستانی که واسه ۷ چونه میزدن حالا باید به ۸ فکر کنن چون با فوق لیسانس و سن زیر ۳۵ بازم باید یک ۸ داشته باشین ،البته داشتن همسری که بتونه ۵ بیاره می تونه کمک کنه.
    با این حساب دکون وکیلای محترم تخته است چون تعداد محدودی می تونن شرکت کنن.
    دوستان عزیز درود ، می شه لطفا منو راهنمایی کنید ... این پست نحوه امتیاز بندی را خیلی خوب توضیح داده ولی سوالی که من دارم اینه که هر فوق لیسانسی 23 امتیاز می گیره؟ مثلا من فوق لیسانس کامپیوتر هستم و در اسکیل لول A هستم ... آیا فقط همون 23 امتیاز را می گیرم؟ یا بودن در گروه A امتیاز بیشتری اضافه می کند؟

http://www.cic.gc.ca/english/department/media/releases/2012/2012-12-10.asp?utm_source=media-centre-email&utm_medium=email-eng&utm_campaign=generic
    :Federal Skilled Trades Stream

CIC is currently working with the provinces, territories and federal government partners on the list of skilled trades’ occupations that are experiencing acute labour shortages and which
    will qualify under the program. This list will be announced prior to the program opening on January 2, 2013
    ...

!!Although there is still no news from the other twin brother, Federal Skilled Worker

تو proposed changes قبلیش گفته بود که FSTC ها می تونن با FSWC هم IELTS الاتر می خواد اقدام کنن. حالا چی میشه؟ منی NOC-Bکه هستم می تونم یا نه؟ چون می دونین که گفتن job offer واسه خیلی از ایرانیها سخت و حتی غیر ممکنه.

سلام بچه ها

من همسرم دانشجوی دکترا در مالزی هست و معافیت تحصیلی داره و پاسپورت داره . می خواستم ببینم که می شه بدون پایان خدمت و با همین پاسپورت یعنی با معافیت تحصیلی برای اقامت کانادا اقدام کرد ؟

ممنون

بازم ببخشید من تازه وارد سیستم کانادا شدم و اطلاعات زیادی ندارم الان با دفتر خانم ابروانی تماس گرفتم شرایطم رو گفتم ایشون می گن شما فقط می تونید واسه کبک اقدام کنید من نمی خوام واسه کبک اقدام کنم
    شرایط همسرم:
    فوق لیسانس هوافضا دانشگاه شریف
    3 سال سابقه کار
    آیلتس 6.5
    شرایط خودم:
    لیسانس کامپیوتر
    فامیل درجه یک دارم
    سابقه کار 3 سال
    می گه لیست رشته ها برای سال 2013 هنوز اعلام نشده ولی با توجه به سالهای قبل رشته جفتتون رو کبک می خواد. و پروسش 2 سال و نیم هم طول می کشه باید زبان فرانسه یاد بگیرید........

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in IS-uni of Auckland

نقل قول نوشته اصلی توسط Dena نمایش پست ها
    بازم ببخشید من تازه وارد سیستم کانادا شدم و اطلاعات زیادی ندارم الان با دفتر خانم ابروانی تماس گرفتم شرایطم رو گفتم ایشون می گن شما فقط می تونید واسه کبک اقدام کنید من نمی خوام واسه کبک اقدام کنم
    شرایط همسرم:
    فوق لیسانس هوافضا دانشگاه شریف
    3 سال سابقه کار
    آیلتس 6.5
    شرایط خودم:
    لیسانس کامپیوتر
    فامیل درجه یک دارم
    سابقه کار 3 سال
    می گه لیست رشته ها برای سال 2013 هنوز اعلام نشده ولی با توجه به سالهای قبل رشته جفتتون رو کبک می خواد. و پروسش 2 سال و نیم هم طول می کشه باید زبان فرانسه یاد بگیرید........

تجربه شخصی من این است که به اطلاعات وکیل ها اعتماد نکنید. سرعت مهاجرت کانادا برای فدرال اضافه شده نه کبک. از 2010 به بعد بین نه ماه تا یک سال و نیم فدرال پرونده هاش رو ویزا داده در حالیکه کسانی که همون موقع یعنی جولای 2010 برای کبک اقدام کردن، فقط یک فایل نامبر دارن و هنوز برای مصاحبه هم صدا نشدن. بعد از مصاحبه کبک هم متوسط زمان انتظار برای مدیکال در حال حاضر بین دو تا سه ساله. وکیل ها با توجه به اینکه در حال حاضر به دلیل اعلام نشدن رشته های فدرال نمی تونن با شما قرارداد ببندن ولی اگه بخواید برید کبک همین الان قرارداد می بندید، معمولا پیشنهاد به کبک می کنن. من اگه جای شما باشم روی زبان متمرکز می شم تا زمانی که لیست رشته ها اعلام شه. بعد اگه لیست رشته تون نبود توی لیست فدرال به کبک فکر کنید.