صفحه 7 از 362 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 3617

موضوع: مهاجرت کارکنان ماهر فدرال (FSW) بر اساس نظام امتیازبندی می 2013

پیش فرض پاسخ : قوانین جدید ۲۰۱۳- FSW

نقل قول نوشته اصلی توسط parastoo_sa نمایش پست ها
    تجربه شخصی من این است که به اطلاعات وکیل ها اعتماد نکنید. سرعت مهاجرت کانادا برای فدرال اضافه شده نه کبک. از 2010 به بعد بین نه ماه تا یک سال و نیم فدرال پرونده هاش رو ویزا داده در حالیکه کسانی که همون موقع یعنی جولای 2010 برای کبک اقدام کردن، فقط یک فایل نامبر دارن و هنوز برای مصاحبه هم صدا نشدن. بعد از مصاحبه کبک هم متوسط زمان انتظار برای مدیکال در حال حاضر بین دو تا سه ساله. وکیل ها با توجه به اینکه در حال حاضر به دلیل اعلام نشدن رشته های فدرال نمی تونن با شما قرارداد ببندن ولی اگه بخواید برید کبک همین الان قرارداد می بندید، معمولا پیشنهاد به کبک می کنن. من اگه جای شما باشم روی زبان متمرکز می شم تا زمانی که لیست رشته ها اعلام شه. بعد اگه لیست رشته تون نبود توی لیست فدرال به کبک فکر کنید.
    سلام. کاملا" درسته. به حرف وکیلا به هیچ وجه اعتماد نکنین. همین خانم ابروانی 3 سال پیش وکیل من بود که من جزو 38 تاییها بودم. هر وقت زنگ می زدم می گفت همه چی خوبه و همین هفته پیش 10 مدیکال داشتیم. آخرشم واسه اشتباه ایشون رد شدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط parastoo_sa نمایش پست ها
    تجربه شخصی من این است که به اطلاعات وکیل ها اعتماد نکنید. سرعت مهاجرت کانادا برای فدرال اضافه شده نه کبک. از 2010 به بعد بین نه ماه تا یک سال و نیم فدرال پرونده هاش رو ویزا داده در حالیکه کسانی که همون موقع یعنی جولای 2010 برای کبک اقدام کردن، فقط یک فایل نامبر دارن و هنوز برای مصاحبه هم صدا نشدن. بعد از مصاحبه کبک هم متوسط زمان انتظار برای مدیکال در حال حاضر بین دو تا سه ساله. وکیل ها با توجه به اینکه در حال حاضر به دلیل اعلام نشدن رشته های فدرال نمی تونن با شما قرارداد ببندن ولی اگه بخواید برید کبک همین الان قرارداد می بندید، معمولا پیشنهاد به کبک می کنن. من اگه جای شما باشم روی زبان متمرکز می شم تا زمانی که لیست رشته ها اعلام شه. بعد اگه لیست رشته تون نبود توی لیست فدرال به کبک فکر کنید.

معمولا لیست رشته های کی اعلام می شه ؟ همین ژانویه ؟
    بعدش می شه یعنی بدون پایان خدمت اقدام کنیم ؟ پاسپورت داره می تونه کپی پاسش رو بده که پرونده به جریان بیفته بعدش تو اون تایم انتظار سربازی بره تا کارش درست شه می شه اینجوری ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی شیمی

سلام دوستان عزیز..لطفا راهنمایی کنید که من و همسرم برای آبلتس چند میخاهیم در قانون جدید:
    سابقه کار 15 امتیاز-
    تحصیلات 23 (فوق لیسانس مهندسی شیمی سطح A) -
    سن 12 امتیاز

جمع امتیاز بدون زبان : 50
    نمره زبان ایلتس من :
    S 6
    W 5.5
    L 5.5
    R 4.5
    رشته 6 امتیازی فایل نامبر ***53-- ارسال مدارک به كبك: 26فوریه 2012 - فایل نامبر: 3 آوریل 2012- آپدیت 20اگوست 2015- _ CSQ بدون مصاحبه:25 فوریه 2016 -فایل نامبر: 18 می 2016 مدیکال: 13جون 2016 - پاس رکوئست 11 آوریل 2018 - لندینگ 27 می 2018

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyar222 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز..لطفا راهنمایی کنید که من و همسرم برای آبلتس چند میخاهیم در قانون جدید:
    سابقه کار 15 امتیاز-
    تحصیلات 23 (فوق لیسانس مهندسی شیمی سطح A) -
    سن 12 امتیاز

جمع امتیاز بدون زبان : 50
    نمره زبان ایلتس من :
    S 6
    W 5.5
    L 5.5
    R 4.5
    با این شرایط. شما 3 تا 6.0 و یکی 6.5 میخاین. بهتره زودتر واسه ielts اقدام کنین.

ApplyAbroad Veteran
    shahabkh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت ساخت - عمران دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

چيزي كه از لينك CIC برداشت كردم اين بود كه از 4 مي 2013 هر كي مي خواد اپلاي كنه بايد :
    1- IELTS هفت به بالا داشته باشه!
    2- مدرك تحصيلي قبل از اقدام بايد توسط سازمان هاي ارزيابي كه از اوايل سال ديگه معرفي مي شوند، بررسي و ارزيابي بشوند!
    3- از همه خنده دار تر داشتن پيشنهاد كار قبل از ورود هستش كه به نظرم اومد اينرو هم يكي از شرايط قرار داده اند!!!
    4- شرايط سن رو هم دستكاري كردند و مي گن جون ترها بيان وسط.
    5- حداكثر تعداد پذيرش درخواست بازكردن پرونده هم 3000 تا شده است.

آيا برداشت من از خبر درست بوده؟ شروط بالا كه تقريباً همه راه هاي ممكن براي اپلاي رو بسته! همين الانش هم گرفتن آيلتس 7 در ايران كار ساده اي نيست. تازه شرط عنوان شده در رديف 3 هم كه عملاً يعني فاتحه رفتن رو براي گروه جديد بايد خوند، قبلاً هم انگشت شمار بودن كساني كه پيشنهاد كار تاييد شده داشتند.

با اين حساب يك جورايي محترمانه گفتن كه فعلاً كسي رو نمي گيريم بريد پي كارتون و همه سركارن.
    البته براي ماها بد نيست چون اينجوري سهميه و وقت بيشتري به پرونده هاي ما اختصاص پيدا مي كنه و قوانين احمقانه جديدشون خوشبختانه عطف به ماسبق نميشه (بااينكه جمله اي كه نوشتند يك مقدار دوپهلو و نامشخصه، گفته به كساني كه در گروه كارگر متخصص قبل از 4 مي اقدام كردند و پيشنهاد كار دارند يا شامل جريان دكترا (نمي دونم اين يكي يعني چي) هستند اعمال نمي شود ) :

It is important to note that these changes will not apply to people who have applied to the FSWP prior to May 4, 2013 with a qualifying arranged job offer or under the Ph.D. stream.

دوستان اگر نظري دارند و برداشت مغايري دارند لطفا مطرح كنند.
    مرسي.
    درد من حصار برکه نيست، درد من زيستن با ماهياني است که فکر دريا به ذهنشان خطور نکرده است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahabkh نمایش پست ها
    چيزي كه از لينك CIC برداشت كردم اين بود كه از 4 مي 2013 هر كي مي خواد اپلاي كنه بايد :
    1- IELTS هفت به بالا داشته باشه!
    2- مدرك تحصيلي قبل از اقدام بايد توسط سازمان هاي ارزيابي كه از اوايل سال ديگه معرفي مي شوند، بررسي و ارزيابي بشوند!
    3- از همه خنده دار تر داشتن پيشنهاد كار قبل از ورود هستش كه به نظرم اومد اينرو هم يكي از شرايط قرار داده اند!!!
    4- شرايط سن رو هم دستكاري كردند و مي گن جون ترها بيان وسط.
    5- حداكثر تعداد پذيرش درخواست بازكردن پرونده هم 3000 تا شده است.

آيا برداشت من از خبر درست بوده؟ شروط بالا كه تقريباً همه راه هاي ممكن براي اپلاي رو بسته! همين الانش هم گرفتن آيلتس 7 در ايران كار ساده اي نيست. تازه شرط عنوان شده در رديف 3 هم كه عملاً يعني فاتحه رفتن رو براي گروه جديد بايد خوند، قبلاً هم انگشت شمار بودن كساني كه پيشنهاد كار تاييد شده داشتند.

دوستان اگر نظري دارند و برداشت مغايري دارند لطفا مطرح كنند.
    مرسي.
    دوست عزیز
    دو تا گروه برای اسکیل ورکر در نظر گرفته خواهد شد:1-مشاغل مدیریتی 2-مشاغل فنی
    در گروه 1 باید حداقل ایلتس 6 در هر اسکیل بگیرند که مطابق با سطح 7 می باشد و ظرفیت دقیق هنوز اعلام نشده و از 4 ماه می پرونده می پذیرند. و در گروه دوم پیشنهادکار ضروری است ولی نمره ایلتس کمتری مورد نیاز می باشد و ظرفیت 3000 تا هم مربوط به گروه دوم است که قرار است از 2 ژانویه پرونده بپذیرد.

Junior Member

دوستان , کل داستان اینه :
    وزیر مهاجرت کانادا آقای جیسون کنی امروز اعلام کرد که پذیرش پرونده های مهاجرتی در گروه کارکنان ماهر فدرال Federal Skilled Worker Program بار دیگر و با نظام امتیازبندی جدید از چهارم ماه می ۲۰۱۳ میلادی (۱۴ اردیبهشت ماه ۱۳۹۲) از سر گرفته خواهد شد. در روش جدید موارد زیر چشمگیر است:
    • در نظر گرفتن امتیاز بیشتر برای آشنایی با زبان های رسمی کانادا (انگلیسی و فرانسه) و همچنین سخت تر کردن نمره بندی آزمون های زبان
    • توجه بیشتر به سن متقاضیان به طوری که از سن ۳۵ سالگی به بعد از امتیاز فرد برای مهاجرت کم خواهد شد
    • بررسی و ارزشیابی مدارک تحصیل متقاضیان توسط یک سازمان معتبر کانادایی در کانادا پیش از پذیرش آنها برای مهاجرت
    • تغییرات در روش ارائه پیشنهاد شغلی به طوری که کارفرمایان کانادایی بتوانند در زمان کوتاهتری کارکنان مورد نیاز خود را از خارج از کانادا استخدام کنند
    • در نظر گرفتن امتیاز برای آشنایی همسر متقاضی با زبان های رسمی کانادا
    ویرایش توسط M1KE : December 21st, 2012 در ساعت 01:20 PM دلیل: حذف لینک تبلیغاتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است (پرونده‌های پیش از

دوستان من قصد دارم برای مهاجرت کانادا اقدام کنم و الحمدالله تمام شرایطش رو دارم و میخواستم بدونم که به نظر شما با این قوانین جدید مدت انتظار برای دریافت ویزا از طریق مهارت چقدر هست.
    ممنون

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Aerospace Engineering

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است (پرونده‌های پیش از

نقل قول نوشته اصلی توسط mm_toraby نمایش پست ها
    دوستان من قصد دارم برای مهاجرت کانادا اقدام کنم و الحمدالله تمام شرایطش رو دارم و میخواستم بدونم که به نظر شما با این قوانین جدید مدت انتظار برای دریافت ویزا از طریق مهارت چقدر هست.
    ممنون
    اينطور که وزير جان مهاجرت اعلام کردن چند ماه. البته فکر کنم هنوز رشته ها اعلام نشده.
    ويزا: 8 اپريل 2012
    گرچه منزل بس خطرناک است و مقصد بس بعيد................ هيچ راهي نيست کان را نيست پايان غم مخور

سلام دوستان

من تویه سایت اداره مهاجرت کانادا مطلبی راجب ایلتس همسر ندیدم حتی تو قسمتی که اطلاعات رو پر میکنین تا امتیاز نهایتونو بهتون بگه باز هم چیزی راجب ایلتس همسر ندیدم
    اگر ممکنه راهنماییم کنید

ممنون